Twee 18e eeuwse Chinese schotels, 8-hoekig. Blauw gedecoreerd met bloemen en de rand met diverse streepmotieven 4xø32cm. Cond.: G
Natuurstenen 19e eeuws Chinees figuur met als voorstelling 5 Chinese hoogwaardigheidsbekleders op rotspartij 22x20x5cm. Cond.: G
Porseleinen 19e eeuwse chocolade schenkkan met bronzen handgreep en porseleinen handvat. Florale beschildering rondom 26x23xø17cm. Cond.: G
Oude Kantonese keramieken vaas met bloemmotief, hagedissen en vogels 20e eeuw 33xø16cm. Cond.: G
Grote decoratieve zilverkleurige vaas 21e eeuw. Porselein silverplated overlay 56xø34cm. Cond.: G
Grote Chinese porseleinen schaal met hemelse voorstelling van een man in strijdwagen met 8 vrouwen eromheen. Gemaakt naar voorbeeld van 17e eeuw, mist 1 stukje rechts 80x50cm. Cond.: R-G
Vier 19e eeuwse Chinese gemberpoteen staand op houten voet. Geglazuurd met landschapsdecor en Chinese tekens. 15xø16cm. en 13xø12cm. Cond.: G
Vier prachtige goudimari Japans porseleinen kop en schotels 18e eeuw. Bijzonder decor met vazen, bloemen etc. randschades 4xø11,6cm. Cond.: G
Twee grote bisquit porseleinen figuren ca. 1900 Duitsland. Genummerd 3584 en 3584. Heer en dame met 18e eeuwse kledendracht 37-38cm. Cond.: G
Twee Duitse porseleinen Sitzendorf figuren. Napoleon en Kellermann. kellermann beschadigd, Napoleon een bakscheur in de nek 24-25cm. Cond.: M
Zes Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw met blauw decor van bloemen en figuren (peterseliedecor). Randschades 6xø13cm. Cond.: R
Chinese vis-schotel 19e eeuw met een grote afbeelding van een vis die in het midden geel gekleurd is 5,5xø25cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen visschotel ca. 1900 met blauw-groen decor, voorstellend een karper 4,5xø20,5cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees keramieken gemberpot met landschapsdecor (figuren, huizen, bergen en zee). Haarscheur 20xø21,5cm. Cond.: R
Grote Chinees porseleinen diepe schotel. ca.1900, met grote draak. 6xø29 cm., Cond.:G
Twee grote Delftse keramieken vazen met blauw decor van bloemen en zeegeaichten 31xø8,5cm. Cond.: G
Twee romatische porseleinen siervazen 20e eeuw met roze- en gouddecor. Afbeeldend vrouwen met engelen, gemerkt R.S. Suhl 28xø11cm. Cond.: G
3 Chinese borden quang long, ca. 1750, met landschapmotiefen beschilderd.