Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gemberpot, 18e eeuw 6048
Gemberpot, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Vaasje, 17e eeuw 6049
Vaasje, 17e eeuw
Startprijs 150 EUR
3 Chinese borden 6050
3 Chinese borden
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Duits servies 6051
Duits servies

Resultaat:

150 EUR

KPM Koffiepot + kan 6052
KPM Koffiepot + kan
Startprijs 85 EUR
Verkocht
Meissen lamp 6053
Meissen lamp

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Delen porselein 6054
2 Delen porselein

Resultaat:

35 EUR

4 Rosenthal kerstborden 6055
4 Rosenthal kerstborden
Startprijs 60 EUR
Ronde Meissen schaal 6056
Ronde Meissen schaal
Startprijs 15 EUR
3 Delen Duits porselein 6057
3 Delen Duits porselein
Startprijs 40 EUR
Rosenthal doosje 6058
Rosenthal doosje
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Bord Heinrich 6059
Bord Heinrich

Resultaat:

60 EUR

Sierbord Berlin 6060
Sierbord Berlin
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Servies, Thuringen 6061
Servies, Thuringen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Set Duits keramiek 6062
Set Duits keramiek

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Rosenthal verzamel bord 6063
Rosenthal verzamel bord

Resultaat:

10 EUR

Bierpul met beeld 6064
Bierpul met beeld
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2 Vazen Sevres 6065
2 Vazen Sevres

Resultaat:

325 EUR

Platelen koektrommel 6066
Platelen koektrommel
Startprijs 40 EUR
2 Olielampjes 6067
2 Olielampjes
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chocoladeketel, 19e eeuw 6068
Chocoladeketel, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Plateel vaas, Arnhem 6069
Plateel vaas, Arnhem
Startprijs 125 EUR
Orenvaas, Gouds plateel 6070
Orenvaas, Gouds plateel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Plateel vaas 6071
Plateel vaas

Resultaat:

80 EUR