Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Staande lamp 6024
Staande lamp
Startprijs 140 EUR
Kapitale vaas, gouddecor 6025
Kapitale vaas, gouddecor
Startprijs 600 EUR
6 Borden, Chien Lung 6026
6 Borden, Chien Lung
Startprijs 600 EUR
2 Chinese borden ca. 1900 6027
2 Chinese borden ca. 1900
Startprijs 80 EUR
3 Fam Rose borden 6028
3 Fam Rose borden
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Chinese lekschotel 6029
Chinese lekschotel

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Kang Xi bordje, 1720 6030
Kang Xi bordje, 1720

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bord 6031
Bord

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Imari bord 6032
Imari bord

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3 Chinese borden 6033
3 Chinese borden

Resultaat:

200 EUR

2 Mandarijn borden 6034
2 Mandarijn borden
Startprijs 160 EUR
Verkocht
2 Kraagvazen, 19e eeuw 6035
2 Kraagvazen, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
6 Kop & Schotels, Chien Lung 6036
6 Kop & Schotels, Chien Lung

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese theepot, 18e eeuw 6037
Chinese theepot, 18e eeuw

Resultaat:

135 EUR

2 Chinese snuffbottles 6038
2 Chinese snuffbottles
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Chinees bordje, 18e eeuw 6039
Chinees bordje, 18e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Borden 6040
2 Borden

Resultaat:

150 EUR

Fam Rose bord 6041
Fam Rose bord
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2 Satsuma duiven 6042
2 Satsuma duiven

Resultaat:

150 EUR

2 Imari vaasjes, ca. 1900 6043
2 Imari vaasjes, ca. 1900
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Grote vaas, 19e eeuw 6044
Grote vaas, 19e eeuw

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
3 Chinese borden 6045
3 Chinese borden

Resultaat:

150 EUR

Kop&Schotel, vis 6046
Kop&Schotel, vis
Startprijs 30 EUR
Verkocht
3 Chinese schotels, Kang Xi 6047
3 Chinese schotels, Kang Xi

Resultaat:

130 EUR