Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Vrijslinger, Epping Berlin 3548
Vrijslinger, Epping Berlin
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Engelse klok, snek 3549
Engelse klok, snek

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Pendule 3550
Pendule

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Scheepsklok 3551
Scheepsklok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Reiswekker 3552
Reiswekker

Resultaat:

300 EUR

Bronzen kartelklokje 3553
Bronzen kartelklokje
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Eiken pendule 3554
Eiken pendule

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Pendulestel Jugendstil 3555
Pendulestel Jugendstil

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Vergulde kartekklok, Zweden 3556
Vergulde kartekklok, Zweden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Klokje 3557
Klokje

Resultaat:

50 EUR

Electra klokje ca. 1920 3558
Electra klokje ca. 1920
Startprijs 35 EUR
Hollandse staande klok 3559
Hollandse staande klok
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Pendule 3560
Pendule

Resultaat:

35 EUR

Wekker 3561
Wekker
Startprijs 90 EUR
Bronzen cartelklok 3562
Bronzen cartelklok
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Eiken pendule 3563
Eiken pendule

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Kleine reiswekker, gekleurd 3564
Kleine reiswekker, gekleurd

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Franse pendule 3565
Franse pendule

Resultaat:

150 EUR

Mahonie tafelklokje 3566
Mahonie tafelklokje
Startprijs 80 EUR
Franse reiswekker, bronzen kastje 3567
Franse reiswekker, bronzen kastje
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Klein klokje 3568
Klein klokje

Resultaat:

90 EUR

Notenhouten regelateur 3569
Notenhouten regelateur
Startprijs 250 EUR
Klok, intarsia 3570
Klok, intarsia
Startprijs 500 EUR
Franse reiswekker, ovaal 3571
Franse reiswekker, ovaal
Startprijs 120 EUR