Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse ridderfauteuil
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame notenhouten 19e eeuwse Franse ridderfauteuil, rijkelijk bewerkt met wapens, ridderhelmen en roofvogelkoppen. Stoffering is goed 133x77x70cm. Cond.: G

Coulissentafel
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten coulissentafel met 4 tussenbladen staand op vierspant met klauwpoten ca. 1840. In goede ongerestaureerde staat 74xø120cm. (250cm. met tussenbladen)

Koelkast, grenen panelen
Resultaat: 275 EUR

Grenenhouten Duitse koelkast ca. 1900 met origineel beslag, slot en sleutel. Bevat 2 deuren en van binnen geheel bekleed met zink. In zee goede originele ongeloogde staat 185x76x103cm. Cond.: G

Barok kist
Resultaat: 270 EUR

18e Eeuwse Duitse barokkist omgeving Buckeburg. Bewerkt met prachtig typisch barok lijstwerk en sterren op de voorzijde en deksel. Origineel beslag en handvaten. Slot mist. In goede algemene conditie ...

Eikenhouten stoel 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten Duitse barok armleunstoel 2e helft 18e eeuw met lederen zitting en rugleuning. Rijkelijk uitgewerkt met rocailles en engelkop. In zeer goede staat 124x63x60cm. Cond.: G

Eiken Chifoniere
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten Hollands Empire schrijf chiffoniere met origineel Empire beslag ca. 1820 in redelijke ongerestaureerde staat 155x100x47cm. Cond.: R

Eikenhouten schrijfbureau
Resultaat: 250 EUR

Groot eikenhouten schrijfbureau met 3 lades en 2 deuren ca. 1890 Grunderzeit. Origineel beslag 76x151x80cm. Cond.: G

Hollandse vitrine opzetkast
Resultaat: 250 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast met onder 2 lades. Bovendeel 1-deurs met drie zijden glas in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 203x100x40cm. Cond.: G

V.O.C. Kist
Resultaat: 230 EUR

Grote 18e eeuwse teakhouten koloniale Aziatische kist met origineel beslag en slot. Geheel staand op 3 houten wielen met as (geheel origineel) in zeer goede staat 95x55x134cm. Cond.: G

Willem III kastje
Resultaat: 225 EUR

Willem III pallisander finee rop eiken, kastje ca. 1870 met inlegwerk in beide deuren. Het meubel is in goede ongerestaureerde staat 120x50x105cm.

Eikenhouten vitrinekast
Resultaat: 225 EUR

Duitse eikenhouten vitrinekast ca. 1910 met driezijdig glas met rijk gestoken snijwerk. Staand op hoge poten 185x92x46cm. Cond.: G

Dubbelgebogen commode
Resultaat: 225 EUR

Hollandse dubbelgebogen wortelnoten Louis Quinze stijl commode ca. 1900. Origineel bronzen beslag, sleutels en sloten 76x104x56cm. Cond.: G

Bankstel
Resultaat: 210 EUR

Neo barok bankstel van beukenhout, rijk uitgewerkt en nette stoffering. Bank (104x186x83cm.) en twee fauteuils (106x83x81cm.) 2e helft 20e eeuw Cond.: G

Henry Deux Buffet ca. 1900
Resultaat: 200 EUR

Antiek notenhouten Henry Deux buffet met zuilen, houtsnijwerk en kuif. Geslepen glas in bovenstuk, origineel slotenwerk en sleutels. Het meubel bevindt zich in ongerestaureerde staat 253x238x55cm. Con...

Kwik barometer
Resultaat: 200 EUR

Oude Hollandse mahoniehouten kwik-barometer gesigneerd W.B. Günther Nijmegen. 1e Helft 20e eeuw 97x10x7cm. Cond.: G

Gestoken barometer
Resultaat: 200 EUR

Grote Engelse barometer ca. 1900 met rijk bewerkte eikenhouten kast. Voorstelling van bloemen, fruit en bladeren 102x43x6cm. Cond.: G

Grenen vitrine
Resultaat: 200 EUR

Duitse grenen Biedermeier stijl glasvitrine (zijkanten ook met glas). Met zuilen en een gebogen lade. 2e helft 20e eeuw 167x100x48cm. Cond.: G

Biedermeier Bank
Resultaat: 200 EUR

Engelse Victoriaanse vlinderbank ca. 1870 van mahoniehout en mooi snijwerk. Gestoffeerd met blauwe stof 107x150x83cm. Cond.: G

Wortelnoten bureau
Resultaat: 200 EUR

Hollandse wortelnoten schrijfsecretaire in Louis Seize stijl, 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel staand op klauwpoten. In goede staat 103x87x48cm. Cond.: G

Victoriaanse klaptafel
Resultaat: 185 EUR

Antieke Engelse klaptafel (hangoortafel) met 1 lade en koperen wieltjes 73x93x86cm. Cond.: G

2 Engelse bedden
Resultaat: 180 EUR

Twee Engelse messing bedden ca. 1900 met stijlen en hoge hoofdzijde. In zeer goede staat 94cm. breed Cond.: G

Flessepoottafel
Resultaat: 180 EUR

Hollandse Neo-Barok uittrektafel ca. 1900 van eikenhout met ebbenhout effect. In zeer goede staat 77x260x80cm. Cond.: G

Biedermeier bankje
Resultaat: 180 EUR

Hollandse notenhouten Biedermeier bankje 19e eeuw met drie rugleuningen. Rijk gestoken en bekleed met roze velours in goede staat 90x126x59cm. Cond.: G

Mechelse buffetkast, eiken
Resultaat: 175 EUR

Antiek eikenhouten Henry Deux buffet in zeer goede staat met gedraaide zuilen en snijwerk in bloemvaas vormgeving. Origineel beslag, sloten en sleutel 225x120x51cm. Cond.: G