Antieke gestoffeerde armleunstoel staand op mahonie poten en koperen wieltjes. Stoffering is matig, verder in goede staat 95x78x90cm. Cond.: G
Grote aparte Oostenrijkse schrijftafel met 3 lades aan 1 zijde. Groen beschilderd met bloemen 20e eeuw 75x183x85cm. Cond.: G
Antieke notenhouten Duitse Grunderzeit spiegel. Mooi versierd met halve zuilen en kuif (lijstje weg) 158x81cm. Cond.: G
Engels eikenhouten 19e eeuws klaptafeltje. Opklapbare driepoot, 8-kantig met koperen wieltjes en een zeskantig blad. In goede staat 70x64x64cm. Cond.: G
Oud Engels eikenhouten wijntafeltje met mooie bewerkte poot ca. 1920 in zeer goede staat ø59cm. Cond.: G
Oud mahoniehouten kastje voor de po met jalouziedeurtje en lade. geheel staand op spitse poten 20e eeuw 73x40x33cm. Cond.: G
Oude eikenhouten hoekkast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 2-Delig met glas in het bovenste deel 197x85x52cm. Cond.: G
Twee roestvrijstalen bijzettafels met messing en twee geslepen glasplaten 2e helft 20e eeuw 53x57x58cm. Cond.: G
Zwart gelakte antieke pianokruk bekleed met rode velours en kopernagels 58x37cm. Cond.: G
Oud Frans bloementafeltje Louis Seize stijl met inlegwerk en messing beslag 2e helft 20e eeuw 81x35x36cm. Cond.: G
Engels mahoniehoutem armleunstoeltje met biezen zitting ca. 1900 in goede staat 69x53x49cm. Cond.: G
19e Eeuwse beukenhouten klapstoel met stoffering in goede staat, mooie vormgeving 82x63x66cm. Cond.: G
Eiken kastje ca. 1920 met 4 deurtjes en lade, geschikt voor oude platenspeler. Kastje is voorzien van parelrand rond de panelen 120x60x36cm. Cond.: G
Oud tafeltje met speeldoos en inlegwerk van diverse houtsoorten. Speeldoos speelt wanneer het blad omhoog gaat 2e helft 20e eeuw 43x38x28cm. Cond.: G
Mahoniehouten po kastje met lade en jalouziedeurtje ca. 1900 in goede ongerestaureerde staat 63x48x52cm. Cond.: G
Oude Aziatische handgestoken kist met afgebeeld landschappen met figuren 30x60x32cm. Cond.: G
Decoratieve goudkleurige spiegel met geslepen glas 2e helft 20e eeuw 11x284cm. Cond.: G
Grenen Engelse 4-laden commode ca. 1890 (oude worm), 78x94x42cm. Cond.: M