Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Armleunstoel
Resultaat: 50 EUR

Antieke gestoffeerde armleunstoel staand op mahonie poten en koperen wieltjes. Stoffering is matig, verder in goede staat 95x78x90cm. Cond.: G

Bureau
Resultaat: 50 EUR

Grote aparte Oostenrijkse schrijftafel met 3 lades aan 1 zijde. Groen beschilderd met bloemen 20e eeuw 75x183x85cm. Cond.: G

Grunderzeit Spiegel
Resultaat: 50 EUR

Antieke notenhouten Duitse Grunderzeit spiegel. Mooi versierd met halve zuilen en kuif (lijstje weg) 158x81cm. Cond.: G

Klaptafeltje
Resultaat: 50 EUR

Engels eikenhouten 19e eeuws klaptafeltje. Opklapbare driepoot, 8-kantig met koperen wieltjes en een zeskantig blad. In goede staat 70x64x64cm. Cond.: G

Ronde tafel op poot
Resultaat: 50 EUR

Oud Engels eikenhouten wijntafeltje met mooie bewerkte poot ca. 1920 in zeer goede staat ø59cm. Cond.: G

Pottenkastje
Resultaat: 50 EUR

Oud mahoniehouten kastje voor de po met jalouziedeurtje en lade. geheel staand op spitse poten 20e eeuw 73x40x33cm. Cond.: G

Eiken kast
Resultaat: 50 EUR

Massief eikenhouten kast op bolpoten met panelen, 4 deuren en lade 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 186x110x52cm. Cond.: G

Eikenhouten hoekkast
Resultaat: 50 EUR

Oude eikenhouten hoekkast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 2-Delig met glas in het bovenste deel 197x85x52cm. Cond.: G

2 Roestvrijstalen bijzettafels
Resultaat: 50 EUR

Twee roestvrijstalen bijzettafels met messing en twee geslepen glasplaten 2e helft 20e eeuw 53x57x58cm. Cond.: G

Hangvitrine
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten hangvitrine ca. 1920 88x61x15cm. Cond.: G

Armstoel
Resultaat: 45 EUR

Mahoniehouten armstoel met rode stoffering en divers snijwerk in de rug. Poten in Queen-Anne stijl met snijwerk. Stoelen zijn eind 20e eeuw 93x63x53cm. Cond.: G

Pianokruk, rode velours
Resultaat: 45 EUR

Zwart gelakte antieke pianokruk bekleed met rode velours en kopernagels 58x37cm. Cond.: G

Frans bloementafeltje
Resultaat: 45 EUR

Oud Frans bloementafeltje Louis Seize stijl met inlegwerk en messing beslag 2e helft 20e eeuw 81x35x36cm. Cond.: G

2 Armleunstoelen
Resultaat: 45 EUR

Twee oude eiken gestoffeerde armleunstoelen Hollands ca. 1920 87x65x53cm. Cond.: G

Stoel, rieten zitting
Resultaat: 40 EUR

Engels mahoniehoutem armleunstoeltje met biezen zitting ca. 1900 in goede staat 69x53x49cm. Cond.: G

19e Eeuwse klapstoel
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse beukenhouten klapstoel met stoffering in goede staat, mooie vormgeving 82x63x66cm. Cond.: G

Eiken kastje, 20-er jaren
Resultaat: 40 EUR

Eiken kastje ca. 1920 met 4 deurtjes en lade, geschikt voor oude platenspeler. Kastje is voorzien van parelrand rond de panelen 120x60x36cm. Cond.: G

Plantentafel
Resultaat: 40 EUR

Ronde bijzettafel van blank eikenhout ca. 1920 in Art Deco stijl met etage en parelrand. In zeer goede staat 71xø6cm. Cond.: G

Tafeltje met inlegwerk
Resultaat: 40 EUR

Oud tafeltje met speeldoos en inlegwerk van diverse houtsoorten. Speeldoos speelt wanneer het blad omhoog gaat 2e helft 20e eeuw 43x38x28cm. Cond.: G

Eikenhouten lessenaar
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten lessenaar met opbergruimte ca. 1900 in zeer goede staat 32x40x53cm. Cond.: G

Pottenkastje
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten po kastje met lade en jalouziedeurtje ca. 1900 in goede ongerestaureerde staat 63x48x52cm. Cond.: G

Gestoken kist
Resultaat: 40 EUR

Oude Aziatische handgestoken kist met afgebeeld landschappen met figuren 30x60x32cm. Cond.: G

Decoratieve goudkleurige spiegel
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve goudkleurige spiegel met geslepen glas 2e helft 20e eeuw 11x284cm. Cond.: G

Grenen 4-laden commode
Resultaat: 40 EUR

Grenen Engelse 4-laden commode ca. 1890 (oude worm), 78x94x42cm. Cond.: M