Zeven delen oud tin 1e helft 20e eeuw; 1x schaal en 6x vaasje 7-25cm. Cond.: G
Oude antieke koperen WMF schaal (Duitsland ca. 1900) 6x38,5x21cm. Cond.: G
Jacob Gerardus Veldheer (Haarlem 1866 - 1954 Blaricum), ets op papier (handgesigneerd), Hollands landschap met rivier 18x23cm. Cond.: G
Hollands zilveren miniatuurmolen 835/000 ca.9gr. Cond.: U
Silverplated kaarsenkandelaar 2e helft 20e eeuw H.: 26,5cm. Cond.: G
Hollands eiken 18e eeuws Louis Quinze kabinet (klein model). Origineel binnenwerk en prachtige patina. Beslag is vervangen maar wel oud 223x165x59cm. Cond.: G
Drie Petrus Regout Maastricht borden (Holland) ca. 1900. 1 Bord design Tancrede met bloemmotief ø26cm.. 2 Borden ø21cm, 1x Stadhuis Rotterdam en 1x berglandschap aan de kust Cond.: G
Aardewerken Duits wandsierbord met reliëfvoorstelling ca. 1890. Romantische voorstelling man/vrouw 6xø33cm. Cond.: R (beschadigingen)
Vier oude 19e eeuwse Hollandse tegels met zwart bloemdecor waarvan 3 ingelijst. 1 Beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: G
Frans Fayence sierbord met bloemdecor 20e eeuw ø31,5cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Biedermeier handbeschilderde coupes (beschadigd) van herders met vee (chip) en een hert met schaap (haarscheur) 11xø20cm. en 10xø22cm. Cond.: M
Tien delen Engels of Frans porselein ca. 1910. 1x Cakeschaal en 9x cakebordjes met fruitmotief. Enkele beschadigingen 8xø20cm. en 2xø20cm. Cond.: G
Grote Mobach aardewerken geglazuurde vaas, gesigneerd Mobac 227. Voorstelling van diverse kraanvogels 42x17cm. Haarscheur van 25cm. Cond.: R
Copier Leerdam glazen lichtbruin 3-delig roomstelletje 2e helft 20e eeuw 9x17,5x10cm. Cond.: M
Grote 19e eeuwse mondgeblazen schenkkan met slijpsel in de vorm van braamtakken met bloemmotief 29x14xø10cm. Cond.: G
Copier Leerdam glazen groene vaas 2e helft 20e eeuw 9,5xø10cm. Cond.: G
Grote houten boedha 19e of 20e eeuw van beschilderd tropisch hout 41x35x23cm. Cond.: G
Massief houten hoekkastje, mahoniekleurig met uitstekende paneel onder en glas boven. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw 193x60x40cm. Cond.: G