Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Tinnen maten
Startprijs 10 EUR

Vijf tinnen maten Hollands 20e eeuw 5-21cm. Cond.: G

Divers tin
Resultaat: 10 EUR

Zeven delen oud tin 1e helft 20e eeuw; 1x schaal en 6x vaasje 7-25cm. Cond.: G

WMF Schaal
Resultaat: 10 EUR

Oude antieke koperen WMF schaal (Duitsland ca. 1900) 6x38,5x21cm. Cond.: G

J.G. Veldheer, ets
Resultaat: 10 EUR

Jacob Gerardus Veldheer (Haarlem 1866 - 1954 Blaricum), ets op papier (handgesigneerd), Hollands landschap met rivier 18x23cm. Cond.: G

Gerard Altmann, ets
Resultaat: 10 EUR

Gerard Altmann (1877 - Rotterdam - 1940), gravure op papier, Hollandse rivier met boot en ophaalbrug 9x7cm. Cond.: G

Zilv. ring, Eillat
Startprijs 10 EUR

Zilveren ring sterling, bezet met een rechthoekige Eillat steen 19.1x7.2 mm.en 1 vierkante Eillat steen 8.7x8.7 mm., ø59.

Zilveren miniatuur, molen
Resultaat: 10 EUR

Hollands zilveren miniatuurmolen 835/000 ca.9gr. Cond.: U

2 Delen verzilverd
Startprijs 10 EUR

Asbak en luciferhouder, silver-plated, zwaar bewerkte voorstelling:Nachtwacht en drinkgelag.Cond.U

Vergulde zilveren ring
Startprijs 10 EUR

Ring zilver verguld bezet met 2 blauwe steentjes. ø 47

Silverplated kandelaar
Resultaat: 10 EUR

Silverplated kaarsenkandelaar 2e helft 20e eeuw H.: 26,5cm. Cond.: G

Eiken kabinet
Geen vanafprijs

Hollands eiken 18e eeuws Louis Quinze kabinet (klein model). Origineel binnenwerk en prachtige patina. Beslag is vervangen maar wel oud 223x165x59cm. Cond.: G

3 Petrus Regout borden
Geen vanafprijs

Drie Petrus Regout Maastricht borden (Holland) ca. 1900. 1 Bord design Tancrede met bloemmotief ø26cm.. 2 Borden ø21cm, 1x Stadhuis Rotterdam en 1x berglandschap aan de kust Cond.: G

Grote kom
Resultaat: 15 EUR

Grote antieke dekselschaal ,goudsteen, ca. 1900 met bronsglazuur. In zeer goede staat 17xø21cm. Cond.: G

Wandbord
Geen vanafprijs

Aardewerken Duits wandsierbord met reliëfvoorstelling ca. 1890. Romantische voorstelling man/vrouw 6xø33cm. Cond.: R (beschadigingen)

4 Tegels
Geen vanafprijs

Vier oude 19e eeuwse Hollandse tegels met zwart bloemdecor waarvan 3 ingelijst. 1 Beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: G

Frans bord, bloemdecor
Geen vanafprijs

Frans Fayence sierbord met bloemdecor 20e eeuw ø31,5cm. Cond.: G

2 Porseleinen coupes
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse Biedermeier handbeschilderde coupes (beschadigd) van herders met vee (chip) en een hert met schaap (haarscheur) 11xø20cm. en 10xø22cm. Cond.: M

Cakeschaal + 9 bordjes
Resultaat: 25 EUR

Tien delen Engels of Frans porselein ca. 1910. 1x Cakeschaal en 9x cakebordjes met fruitmotief. Enkele beschadigingen 8xø20cm. en 2xø20cm. Cond.: G

Mobach vaas
Resultaat: 10 EUR

Grote Mobach aardewerken geglazuurde vaas, gesigneerd Mobac 227. Voorstelling van diverse kraanvogels 42x17cm. Haarscheur van 25cm. Cond.: R

Copier Leerdam, roomstelletje
Geen vanafprijs

Copier Leerdam glazen lichtbruin 3-delig roomstelletje 2e helft 20e eeuw 9x17,5x10cm. Cond.: M

Schenkkan kristal
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse mondgeblazen schenkkan met slijpsel in de vorm van braamtakken met bloemmotief 29x14xø10cm. Cond.: G

Copier Leerdam, vaasje
Geen vanafprijs

Copier Leerdam glazen groene vaas 2e helft 20e eeuw 9,5xø10cm. Cond.: G

Houten Boedha beeld
Resultaat: 40 EUR

Grote houten boedha 19e of 20e eeuw van beschilderd tropisch hout 41x35x23cm. Cond.: G

Hoekkast
Resultaat: 120 EUR

Massief houten hoekkastje, mahoniekleurig met uitstekende paneel onder en glas boven. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw 193x60x40cm. Cond.: G