10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Schilderij landschap ca. 1800
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap met vele figuren 27x21cm. Cond.: M

Ketting zirk.
Geen vanafprijs

Ketting zilver 925/000 L.44 cm. waaraan een hanger bezet met zirkonia

Ring, blauwe steen
Geen vanafprijs

Vergulde ring met zirkonia en een blauwe steen. ø 55.

Dameshorloge, double
Geen vanafprijs

Damespolshorloge Double, Commodoor kwarts, wit lederen band.

Zilv. ketting + hanger
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ketting (925/000) L.80 cm. met hanger (925/000) gesigneerd Vassilov. Voorstellend een gezicht van een Indiase man met gesloten ogen. 6/7x4x1,5cm ca. 41.85 gr.

Armband
Resultaat: 15 EUR

Armband van kwarts scarabeeën (mestkever) op elastiek

Zilveren zakhorloge Samuel ca. 1900.
Geen vanafprijs

Zilveren zakhorloge, H Samuel Manchester ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt, met secondenwijzer. wijzerplaat beschadigd

2 Plated dienbladen
Resultaat: 45 EUR

Twee grote Engelse plated dienbladen met hekjesrand begin 20e eeuw 46-61cm. Cond.: R-G

Ring amet/peridot
Resultaat: 20 EUR

Ring zilver 925/000 ø 53, bezet met amethist en peridot 11.6 gr.

3 Plated dienbladen
Resultaat: 30 EUR

Drie grote Engelse plated dienbladen/presenteerschalen begin 20e eeuw 36-61cm. Cond.: R-G

Parelcollier
Resultaat: 25 EUR

Parelcollier 10 rijig L.90cm., met onyx en zilverkogels 925/000,