Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Armband GG granaat
Startprijs 850 EUR

Armband GG 585/0100 bezet met 8 granaten. L19 cm.

Barok kast
Resultaat: 720 EUR

Bijzondere brede 3-deurs barok kast Louis Seize stijl met drie lades, schuine hoeken, brede koplijst en kolossale bolpoten ca. 1780. Nieuw hout bovenop de kop gemonteerd (uit zicht). In zeer goede sta...

2-Delige Werdicke kast
Resultaat: 700 EUR

2-Delige Engelse boekenkast "Werdicke systeem", gemaakt van iepenhout, mahoniekleurig. 222x40x183cm.

Secretaire
Resultaat: 800 EUR

Bijzondere 18e eeuwse Hollandse orgelgebogen schrijfsecretaire, notenfineer met bandintarsia op eiken. Schuine klep met daarachter 10 lades, 1 deurtje en een kelder (traps toelopend). Beslag van later...

Grunder vitrinekast
Resultaat: 720 EUR

Bijzondere Duitse gepolitoerde Grunderzeit zuilen vitrinekast ca. 1890 van notenhout met wortelnoten fineer. 2 Deuren en 1 lade, recentelijk vakkundig professioneel gepolitoerd, in uittmuntende staat ...

Bronzen hanglamp
Startprijs 800 EUR

Bijzondere Art Deco zwaar bronzen plafond-hanglamp met koppen, boedha's en naakte staande vrouwen. Mooie vormgeving 80x77x77cm. Cond.: G

Groot schilderij, dorpsgezicht
Startprijs 800 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Oosters markttafereel met kerk en gebergte. 99.5x78.5 cm., Cond: R tot G.

Schilderij, Willem Noordijk
Startprijs 800 EUR

Willem Noordijk (Schiedam 1887 - ), olieverf op linnen, gezicht op Beekbergen 50x80cm. Cond.: G

Franz Helfferich
Startprijs 800 EUR

Franz Helfferich 1929,(1871-1941 Den Haag) Olieverf op linnen, Boerenhuis met vrouw op klompen. 90x60 cm.,
Cond.:G

Schilderij, Jan de Jong
Startprijs 800 EUR

Johannes de Jong (Rotterdam 1864 - 1901), olieverf op linnen, boereninterieur met oma, moeder en kind 60x80cm. Cond.: R

Zilveren broodmand
Startprijs 800 EUR

Prachtige zilveren broodmand met hengsel op vier pootjes. Jaarletter O: 1998 925/000 ca. 533gr.31x18cm. Cond.: U

Cassette met bestek
Resultaat: 730 EUR

6-Persoons Zilveren bestek Holland. Cassette bestaande uit; 6 tafellepels, 6 tafelvorken, 6 tafelmessen, 6 dessertlepels, 6 dessertvorken, 6 dessertmessen, aardappellepel, vlalepel, groentelepel, vlee...

Eiken kabinet
Resultaat: 850 EUR

Hollands eiken 18e eeuws Louis Quinze kabinet (klein model). Origineel binnenwerk en prachtige patina. Beslag is vervangen maar wel oud 223x165x59cm. Cond.: G

Torenklok
Resultaat: 800 EUR

Zeldzame grote Franse torenklok ca. 1880 van vuurverguld brons en notenhout. Zijpanelen van brons en beschilderd glas met Frans wapenschild. 8-Daags uurwerk (Parijs) 60x24x24cm. Cond.: G

Vitrinekast
Resultaat: 725 EUR

Pallisander houtfineer Empire kast ca. 1890 met 4 halve zuilen en Corinthische capitellen. Bandintarsia in de gebogen deuren en Romeinse vazen met guirlandes ingelegd onderin de deuren. Geheel staand ...

Mahonie klok
Startprijs 750 EUR

Grote mahoniehouten fineer op eiken empire pendule ca. 1820. 8-Daags uurwerk, emaille wijzerplaat en touwtjesslinger (mooi uurwerk). Lichte fineerschade en beschadigd bij sleutelgat 48x29x18cm. Cond.:...

Heinrich Wilhelm Schnaars
Resultaat: 750 EUR

Heinrich Wilhelm Schnaars? (1820 - 1914, onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, strandgezicht net bomschuiten en figuren 36x24cm. Cond.: G

Parelcollier GG bril.
Startprijs 750 EUR

Parelketting bestaande uit 83 parels, 86 bolletjes GG585/000, hanger GG 585/000 bezet met 4 paels en 6 briljanten, bolsluiting GG 585/000. L 74-78 cm.

23 Delen zilver bestek
Startprijs 750 EUR

23 Delen antiek zilveren couverts, waaronder Adrianus de Vaal,Schoonhoven vanaf 181, zeer bijzonder voor de verzamelaar. ca. 1012 gr. Cond.:G

Toegeschreven Barbiers, watermolen
Startprijs 725 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (op lijst naamplaatje van Pieter Pieterz. Barbiers Amsterdam 1749-1842), olieverf op geparketeerd paneel, watermolen met figuren 32x23cm. Cond.: G

Toegeschreven Barbiers, huis bij brug
Startprijs 725 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (op lijst naamplaatje van Pieter Pieterz. Barbiers Amsterdam 1749-1842), olieverf op geparketeerd paneel, landschap met huis, herder en vee 31x23cm. Cond.: G

Parelcollier 5-rij GG
Startprijs 725 EUR

Parelcollier 5 rij waaraan een antiek slot GG585/000 bezet met parel. L 43 cm.

Kerk kistje, 19e eeuw
Startprijs 725 EUR

Bijzonder stuk 925/000 zilveren kerkkistje met opengewerkte florale en religieuze motieven. Frankrijk 19e eeuw. 15x11x13 cm., ca. 560 gr. Cond.:U

Eiken kabinet
Resultaat: 1.175 EUR

Prachtig 18e eeuws Holland eiken Louis Quinze kabinet met origineel binnenwerk en beslag, mooie patina 230x170x61cm. Cond.: G