Bijzondere brede 3-deurs barok kast Louis Seize stijl met drie lades, schuine hoeken, brede koplijst en kolossale bolpoten ca. 1780. Nieuw hout bovenop de kop gemonteerd (uit zicht). In zeer goede sta...
2-Delige Engelse boekenkast "Werdicke systeem", gemaakt van iepenhout, mahoniekleurig. 222x40x183cm.
Bijzondere 18e eeuwse Hollandse orgelgebogen schrijfsecretaire, notenfineer met bandintarsia op eiken. Schuine klep met daarachter 10 lades, 1 deurtje en een kelder (traps toelopend). Beslag van later...
Bijzondere Duitse gepolitoerde Grunderzeit zuilen vitrinekast ca. 1890 van notenhout met wortelnoten fineer. 2 Deuren en 1 lade, recentelijk vakkundig professioneel gepolitoerd, in uittmuntende staat ...
Bijzondere Art Deco zwaar bronzen plafond-hanglamp met koppen, boedha's en naakte staande vrouwen. Mooie vormgeving 80x77x77cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Oosters markttafereel met kerk en gebergte. 99.5x78.5 cm., Cond: R tot G.
Willem Noordijk (Schiedam 1887 - ), olieverf op linnen, gezicht op Beekbergen 50x80cm. Cond.: G
Franz Helfferich 1929,(1871-1941 Den Haag) Olieverf op linnen, Boerenhuis met vrouw op klompen. 90x60 cm.,
Cond.:G
Johannes de Jong (Rotterdam 1864 - 1901), olieverf op linnen, boereninterieur met oma, moeder en kind 60x80cm. Cond.: R
Prachtige zilveren broodmand met hengsel op vier pootjes. Jaarletter O: 1998 925/000 ca. 533gr.31x18cm. Cond.: U
6-Persoons Zilveren bestek Holland. Cassette bestaande uit; 6 tafellepels, 6 tafelvorken, 6 tafelmessen, 6 dessertlepels, 6 dessertvorken, 6 dessertmessen, aardappellepel, vlalepel, groentelepel, vlee...
Hollands eiken 18e eeuws Louis Quinze kabinet (klein model). Origineel binnenwerk en prachtige patina. Beslag is vervangen maar wel oud 223x165x59cm. Cond.: G
Zeldzame grote Franse torenklok ca. 1880 van vuurverguld brons en notenhout. Zijpanelen van brons en beschilderd glas met Frans wapenschild. 8-Daags uurwerk (Parijs) 60x24x24cm. Cond.: G
Pallisander houtfineer Empire kast ca. 1890 met 4 halve zuilen en Corinthische capitellen. Bandintarsia in de gebogen deuren en Romeinse vazen met guirlandes ingelegd onderin de deuren. Geheel staand ...
Grote mahoniehouten fineer op eiken empire pendule ca. 1820. 8-Daags uurwerk, emaille wijzerplaat en touwtjesslinger (mooi uurwerk). Lichte fineerschade en beschadigd bij sleutelgat 48x29x18cm. Cond.:...
Heinrich Wilhelm Schnaars? (1820 - 1914, onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, strandgezicht net bomschuiten en figuren 36x24cm. Cond.: G
Parelketting bestaande uit 83 parels, 86 bolletjes GG585/000, hanger GG 585/000 bezet met 4 paels en 6 briljanten, bolsluiting GG 585/000. L 74-78 cm.
23 Delen antiek zilveren couverts, waaronder Adrianus de Vaal,Schoonhoven vanaf 181, zeer bijzonder voor de verzamelaar. ca. 1012 gr. Cond.:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (op lijst naamplaatje van Pieter Pieterz. Barbiers Amsterdam 1749-1842), olieverf op geparketeerd paneel, watermolen met figuren 32x23cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (op lijst naamplaatje van Pieter Pieterz. Barbiers Amsterdam 1749-1842), olieverf op geparketeerd paneel, landschap met huis, herder en vee 31x23cm. Cond.: G
Parelcollier 5 rij waaraan een antiek slot GG585/000 bezet met parel. L 43 cm.
Bijzonder stuk 925/000 zilveren kerkkistje met opengewerkte florale en religieuze motieven. Frankrijk 19e eeuw. 15x11x13 cm., ca. 560 gr. Cond.:U
Prachtig 18e eeuws Holland eiken Louis Quinze kabinet met origineel binnenwerk en beslag, mooie patina 230x170x61cm. Cond.: G