Prachtige degen ca. 1900, vermoedelijk Duitsland. Geheel bewerkte bronzen handgreep en origineel lederen schede. Gegraveerd lemmet, in zeer goede originele staat 99cm. Cond.: G
Oud karabijn, onschadelijk gemaakt 1e helft 20e eeuw. R.E. Tern B.K.A. Artan. Zonder magazijn 101x7x11cm. Cond.: G
Duitse officiersdolk WO II met adelaar en anker (geen hakenkruis). Gemerkt Hubertus Solingen. benen heft en lederen schede 30,5cm. Cond.: G
Prachtige Engelse officierssable in originele schede. Messing en brons. Gegraveerde sabel met monogram en kroon. gemerkt Henry Wilkinson Pall Mall London. in goede originele staat 99cm. Cond.: G
Sabel ca. 1900 met leeuwekop op de handgreep en opengewerkte handbescherming. Hollandse leeuw, originele schede. In zeer goede staat Cond.: G
Enkelloops voorlader met koperwerk 18e eeuw in mooie originele staat. Kolf bevat lichte wormbeval. 140cm. Cond.: G
Prachtige sabel ca. 1900, vermoedelijk Duitsland met ankerteken (marine). Opengewerkte bronzen handgreep met ivoor en origineel lederen schede. In zeer goede originele staat 88cm. Cond.: G
Dubbelloops voorlader 19e eeuw voor hagelschot met damasten lopen. Gegraveerde hanen en zijkanten "Fauzin A Sos". Het geweer is in mooie originele staat 118cm. Cond.: G
Prachtige kromsabel ca. 1900 met originele schede in originele goede staat 89cm. Cond.: G
Mini revolver 19e eeuw, gegraveerd en gestempeld. Draaimechanisme werkt niet meer en kogelaflsuiting is weg 14,5cm. Cond.: R
Prachtige degen ca. 1900 met bewerkte bronzen handgreep met leeuwekop en naakte figuur. gegraveerd lemmet met vergulding. In zeer goede originele staat 84cm. Cond.: G
Chroom stalen revolver 19e eeuw (6-schots) in zeer goede staat 17cm. Cond.: G
Gegraveerde revolver 19e eeuw, "Guedalag Eibab" in goede originele staat 22cm. Cond.: G
19e Eeuwse sabel met bronzen handgreep en gegraveerd lemmet met vergulding. In goede originele staat 96cm.
19e Eeuwse degen met bewerkte handgreep en gegraveerd lemmet. Origineel lederen schede, in zeer goede staat Cond.: G
Antiek 19e eeuws Sheffield Bowie knife "The Patriots Self Defender" by John Coe Sheffield. Gemaakt voor de Amerikaanse markt met hoornen handvat. 32x6x2,5cm. Cond.: G
Oude karabijn (Russisch?) 1909 (onklaar), L.: 131cm. In goede originele staat
Oude Romeense karabijn 1e helft 20e eeuw (onklaar) L.: 102cm. In goede originele staat
Prachtige Indonesische kris 20e eeuw met bewerkte messing schede en heft in originele staat 46cm. Cond.: G
Prachtige Indonesische kris met bewerkte heft en gekleurde stenen 1e helft 20e eeuw. Messing bewerkte schede. In zeer goede originele staat 63cm. Cond.: G
Duitse korte sabel 1e helft 19e eeuw met leeuwekop op handgreep en origineel lederen schede. Ebbenhouten handgreep. In zeer goede originele staat 66cm. Cond.: G
Perzische sabel met bewerkte stalen heft in goede originele staat 87cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuwse sabel met bronzen handgreep (bewerkt)en lederen schede (past niet). In goede originele staat 98cm. Cond.: G