Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Spiegeltje
Startprijs 10 EUR

Ovale spiegel van koper met medaillon 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl 40x25x2cm. Cond.: G

Geweven wandkleed
Resultaat: 10 EUR

Geweven wandkleed Chinees 20e eeuw met afbeelding van de Chinese muur 66x100cm. Cond.: G

Art Deco lamp
Resultaat: 10 EUR

Oude Art Deco tafellamp met marmeren voet, voorstelling van druiven etende hinde. Lampekap mist 12x20x8cm. Cond.: R

Engels inktstel
Resultaat: 10 EUR

Engels inktstel met een vliegtuig ca. 1950. Eikenhouten plaat op 4 bolpootjes met plexiglazen inktpot en pennenhouder. Vliegtuig is van het model B-24. 1 Deel van het inktstel mist 30x10x23cm. Cond.: ...

Sierschotel
Resultaat: 10 EUR

Sierschotel midden 20e eeuw van ijzer met brons patina. Bord is gedecoreerd met rozen. Bodem bevat onduidelijk merkteken ø25cm. Cond.: G

Wanddecoratie boot
Resultaat: 10 EUR

Wanddecoratie van schip in lijst, Mats France 2 1911 54x39cm. COnd.: G

Wandpetroleumlamp
Startprijs 10 EUR

Oude wandpetroleumlamp (geëlectrificeerd) 20e eeuw. Kap mist 40x40xø14cm. Cond.: G

Bloempot van tegels
Resultaat: 10 EUR

Grote oude bloempot gemaakt van Art Deco tegels. Onderste tegels iets beschadigd 40x26x26cm. COnd.: G

Handbeschilderde glazen vaas
Startprijs 10 EUR

Grote handbeschilderde glazen vaas met bloemmotief 20e eeuw 53xø40cm. Cond.: G

Porseleinen lampenvoet
Resultaat: 10 EUR

Oude tafellamp, wit keramieken voet met messing 2e helft 20e eeuw 40xø26cm. Cond.: G

Delfts pors. lampenvoet
Resultaat: 10 EUR

Oude Delfts porseleinen lampevoet op Chinees houten sokkel 20e eeuw 30xø11cm. Cond.: G

Ketel + Stoof
Startprijs 10 EUR

Antieke 19e eeuwse roodkoperen ketel met porseleinen handgreep en messing stoof. beschadigd 25x26xø20cm. Cond.: R

3-Delig messing haardstel
Startprijs 10 EUR

Oud 3-delig messing haardstel 1e helft 20e eeuw. 1 Schroefdraad is doorgedraaid 46-80cm. Cond.: G

Smeedijzeren wafelijzer
Startprijs 10 EUR

Antiek smeedijzeren wafelijzer 19e eeuw, Holland 69x11x4cm. Cond.: G

Kaarsenkandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Messing kaarskandelaar 19e eeuw met lekrand in goede staat 24xø17cm. Cond.: G

Geelkoperen blaasbalg
Resultaat: 10 EUR

Oude geelkoperen blaasbalg 20e eeuw met motief van eikebladeren 51x20x5cm. Cond.: G

Koperreliëf wanddecoratie
Startprijs 10 EUR

Koperreliëf wanddecoratie (Russisch?) 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een vrouw staand in een slee getrokken door 3 paarden. Heilige Geest op de achtergrond 22x80cm. Cond.: G

Microscoop in kist
Resultaat: 10 EUR

Kleine messing microscoop in cassette ca. 1910, ongemerkt 6x17x6,5cm. Cond.: G

Snotneus 19e eeuw
Startprijs 10 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse snotneus-lamp. Schroefje van het dekseltje mist 32x10x11cm. Cond.: G

Geelkoperen schenkkan
Resultaat: 10 EUR

Oude geelkoperen schenkkan 20e eeuw. Bewerkt Perzisch model 27x30xø14cm. Cond.: G

2 Delige haardset
Startprijs 10 EUR

Oud smeedijzeren haardset ca. 1900 64-71cm. Cond.: G

5 Tinnen maten
Startprijs 10 EUR

Vijf tinnen maten Hollands 20e eeuw 5-21cm. Cond.: G

Divers tin
Resultaat: 10 EUR

Zeven delen oud tin 1e helft 20e eeuw; 1x schaal en 6x vaasje 7-25cm. Cond.: G

WMF Schaal
Resultaat: 10 EUR

Oude antieke koperen WMF schaal (Duitsland ca. 1900) 6x38,5x21cm. Cond.: G