19e Eeuwse koperen schuifkandelaar in zeer goede staat 18xø9cm. Cond.: G
Drie Gero zilver bestekdozen, lepels en vorkjes in Biedermeier stijl 20e eeuw 26x3x14cm. Cond.: G
Beeld van een meisje te paard met een hond, gesigneerd F. Lucchesi nr. 2013. gemaakt van een soort gips met een kunststof laag 39x52x13cm. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd Cond.: S
Hollandse doofpot 19e eeuw van roodkoper met messing. hengsel licht bedeukt verder in goede staat 34xø24cm. Cond.: G
Messing schenkkan 19e eeuw met twee grepen en klepdeksel 30x34x15cm. Cond.: G
Wortelnoten theestoof 18e eeuw met Queen Anne poten met koperen binnenbak. Lijstwerk beschadigd 47x28x28cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse koperen haardschermen 3-delig 65x80cm. en 58x76cm. Cond.:G
Twee 19e eeuwse koperen haardschermen ; 1x 4-delig rechthoekig en 1x 5-delig in waaiervorm(apart) 132x51cm. en 51xø67cm. Cond.: G
19e Eeuwse 4-delige haardset van gietijzer met messing handgrepen, voorstellend putti met fruit boven het hoofd 70-125cm. Cond.: G
Blauwe opalineglazen petroleumlamp ca. 1900 32xø14cm. Cond.: G
Bronzen vijzel (mortier) 18e-19e eeuw zonder stamper ø13-ø16cm. Cond.: G