Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Jugendstil kachel
Resultaat: 135 EUR

Franse Jugendstil (Art Nouveau) inbouwhaard met deuren ca. 1890 van gietijzer met bronzen zweepslag motief 85x74x52cm. Cond.: G

Wajang poppen 7x
Startprijs 125 EUR

Zeven oude Indonesische Wajang poppen 20e eeuw, mooie kwaliteit in goede staat 60-67cm.

2 Vergulde wandlusters
Startprijs 125 EUR

Twee 19e eeuwse verguld houten wandlusters (verlichting) in Louis Seize stijl. Beschadigd, 1 arm los 60x21x20cm. Cond.: R

Stel kandelaars
Resultaat: 125 EUR

Stel grote verchroomde metalen moderne kandelaars (nieuwwaardig) 21e eeuw, 91x36x36cm. Cond.: U

Tinnen kraanpot, klein
Startprijs 120 EUR

Vroeg 18e eeuwse tinnen kraantjeskan (klein model) met zwarte beschildering en in goudverf afgebeeld vogels bij het riet 35xø10cm. Cond.: G

Snijwerk hert met glas
Startprijs 120 EUR

Fijn uitgewerkt houten tafelstuk met bloemenvaas, voorstellend een hert bij een boom ca. 1900. Duitsland of Oostenrijk 44x18x14cm. Cond.: G

Tantalus
Resultaat: 160 EUR

Prachtige eikenhouten tantalus (likeurset in houder) met 3 kristallen karaffen en 12 geslepen likeurglazen. Deze set is voorzien van nikkelen handgreep en sierwerk. In zeer goede staat 31x34x21cm. Con...

Dienblad, inlegwerk
Startprijs 120 EUR

Zeldzaam notenhout gefineerd dienblad ca. 1900 met inlegwerk van diverse houtsoorten en Boulle techniek (ingelegd met koperdraad). In zeer goede staat 5x46x65cm. Cond.: G

Set sluitgewichten
Resultaat: 110 EUR

Set bronzen sluitgewichten met opschrift 1725, rondom gegraveerd 14x13xø12cm. Cond.: G

Antiek slot
Startprijs 120 EUR

Smeedijzeren 17e eeuws gegraveerd deurslot Duitsland 35x15x8cm. Cond.: G

Inktstel
Resultaat: 120 EUR

Prachtige Jugendstil keramieken inktset met weegschaaltje (brievenweegschaal), 2 kristallen inktreservoirs en gewichtensetje 14x35x17cm. Cond.: G

Messing kaarsenkroon
Resultaat: 110 EUR

Hollands messing kaarsenkroonluchter 18e-19e eeuw, 6-lichts in zeer goede staat 49x44x50cm. Cond.: G

Inktstel, zilv. beslag
Startprijs 100 EUR

Eikenhouten inktstel ca. 1900 met nikkelen handvat en sierwerk. Glazen inktpotten zijn beschadigd 16x26x16cm. Cond.: M-R

Barometer
Resultaat: 90 EUR

Grote bronzen barometer ca. 1890, gemerkt Leemans, Rue au Beurre 19 Bruxelles, met Franse tekst 67x27cm. Cond.: G

Theedoos ca. 1780
Startprijs 100 EUR

Hollandse Louis Seize notenhouten theedoos met bandintarsia (inlegwerk) en origineel bronzen beslag 12x20x10,5cm. Slot mist Cond.: G

Bronzen staande lamp
Resultaat: 110 EUR

Grote monumentale bronzen vaas (omgebouwd tot lamp), rijk bewerkt met vogels ca. 1900. Vermoedelijk Japan of China 101x30x25cm.

Chinees marmeren figuur
Startprijs 100 EUR

Chinees marmeren figuur 19e eeuw voorstellend een hoogwaardigheidsbekleder met staf en bol in de handen 8x5,5x4,5cm Cond.: G

Wandelstok, ivoren heft
Resultaat: 100 EUR

Wandelstok begin 20e eeuw gemaakt van een tropisch houtsoort met ivoren greep. Afgewerkt met messing L.: 84cm. Cond.: G

Gebrandschilderd fluitschip
Resultaat: 100 EUR

Prachtig 17e eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met als afbeelding een 17e eeuws fluitschip 19x24cm. Cond.: G

Bronzen empire kraantjeskan
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame Hollandse bronzen Empire kraantjeskan ca. 1810 in zeer goede originele staat 43x35x37cm. 1 schroefje mist Cond.: G

Bronzen vijzel 1576
Resultaat: 130 EUR

Bronzen vijzel (mortier)gedateerd 1576 (minimaal 19e eeuws of ouder) met stamper, van binnen afgedraaid 12xø12cm. Cond.: G

Tinnen schenkkan, 1725
Resultaat: 120 EUR

Prachtige tinnen schenkkan gedateerd 1725 met initialen en gietstempel 33x17xø13cm. Cond.: G