Blauw glazen schaal in opengewerkt zilveren 925/000 montuur op 3 pootjes. ø15 cm., H.8 cm., Gewicht zilver ca.233 gr. Cond.:U
Mooi Hollands zilveren visdiencouvert in etui. Jaarletter P: 1925, ca. 254gr. MT: v. Kempen en begeer 835/000 Cond.: U
Hollands zilveren 835/000 kandelaar, Utrecht, Jaarletter: O, 1949, MT: onleesbaar, H. 26 cm.,fraai vierkante voet 9.5x9.5 cm., Cond.:U
Hollands zilveren 835/000 trekpot, MT.:J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten 1859-1924, Jaarletter: K 1869.
ca. 279 gr., Cond.:U
Bijzonder mooie Hollands zilveren 835/000 visschep rond 1850, MT.:Leendert van Voorst, Utrecht, L.32 cm., ca.152 gr., Cond.:U
1e Gehalte zilveren brandewijnkom gesieseleerd met bloemmotieven. 26x11x8.5 cm., ca.296 gr., Cond.:U
Mooi zilveren 800/000 schuitvormige hengselmand met blauwglazen inzet. Mand is opengewerkt en voorzien van lauwertakken, medaillons en guirlandes.16x10x17 cm. incl.hengsel. ca.116 gr. Cond.:U
Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G
Ovaal zilveren 835/000 dienblaadje met opengewerkte perlérand. Jaarletter O: 1924, MT.:Kempen Begeer & Vos, 25x17 cm., ca. 300 gr., Cond.:U
Antieke zilvern 835/000 rammelaar met 3 belletjes,fluitje en ivoren heft. L. ca.15 cm.
Antieke Hollands zilveren snuifdoos met vergulde binnenzijde. Keuren onleesbaar ca. 60gr. 8x4,5x1,5cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren chatelaine met musketonsluiting 835/000 ca. 69gr. Cond.: U
4 Sterling zilveren Timpaan strooiers waarvan een trembleer-gestoken, H.ca.7 cm., ca.142 gr.,Cond.:U
Antiek Hollands zilveren 835/000 tabaksdoos met handgegraveerde deksel met paard en koe. Jaarletter:q, 1875, 13x7x2.56 cm., ca. 150 gr., Cond.:G
Bijzondere set, kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop en kristallen mosterdpot op zilveren voet met zilveren deksel en greep. Hollands keur, 835/000, Jaarletter X: 1857, H. ca. 1...
Engels zilveren tafelspiegel, ovaal model 925/000 H.: 32cm. Cond.: U
Grote staande 5-lichts kandelaar, zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G
Grote staande 5-lichts kandelaar,zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G
Ronde zilveren 800/000 hengselmand met blauw glazen inzet. Rijkelijk bewerkt gegoten frame. ø 9.5 cm., Gewicht zilver ca. 195 gr., Cond.:U
Hollands zilveren ovaal montuur,waarin blauw glazen bak, Amsterdams zilver 2e gehalte. Jaarletter:T:1929.
Chip van glasrand. 19x13x8 cm., Gewicht zilver ca.91 gr.. Cond.:G
Antiek Hollands zilveren tasbaksdoos 1854, jaarletter U, MT: C. van Dam - Kooymans Schoonhoven ca. 125gr. 12,5x7x2cm. Cond.: G
Amerikaans zilveren roomstel 1936/38 M2 Reed & Barton. Roomstel is strak vormgegeven 925/000 ca. 260gr. 6,5cm. en 7,5cm. Cond.: G
Hollands zilveren 925/000 theetrekpotje met parelrand, MT.:J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten, ca.1900, H.14 cm., ca.320 gr. Cond. :U