Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. schaal met montuur
Startprijs 320 EUR

Blauw glazen schaal in opengewerkt zilveren 925/000 montuur op 3 pootjes. ø15 cm., H.8 cm., Gewicht zilver ca.233 gr. Cond.:U

Hollands zilv. viscouvert
Startprijs 300 EUR

Mooi Hollands zilveren visdiencouvert in etui. Jaarletter P: 1925, ca. 254gr. MT: v. Kempen en begeer 835/000 Cond.: U

Zilveren kandelaar
Startprijs 300 EUR

Hollands zilveren 835/000 kandelaar, Utrecht, Jaarletter: O, 1949, MT: onleesbaar, H. 26 cm.,fraai vierkante voet 9.5x9.5 cm., Cond.:U

Hollands zilveren theepot
Resultaat: 340 EUR

Hollands zilveren 835/000 trekpot, MT.:J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten 1859-1924, Jaarletter: K 1869.
ca. 279 gr., Cond.:U

Hollands zilv. visschep
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder mooie Hollands zilveren 835/000 visschep rond 1850, MT.:Leendert van Voorst, Utrecht, L.32 cm., ca.152 gr., Cond.:U

Zilv. brandewijnkom
Startprijs 290 EUR

1e Gehalte zilveren brandewijnkom gesieseleerd met bloemmotieven. 26x11x8.5 cm., ca.296 gr., Cond.:U

Schuitvorm, zilv. hengsel
Startprijs 275 EUR

Mooi zilveren 800/000 schuitvormige hengselmand met blauwglazen inzet. Mand is opengewerkt en voorzien van lauwertakken, medaillons en guirlandes.16x10x17 cm. incl.hengsel. ca.116 gr. Cond.:U

Hollands zilv. tafelbel
Resultaat: 275 EUR

Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G

Zilv. dienblaadje, 19e eeuw
Startprijs 275 EUR

Ovaal zilveren 835/000 dienblaadje met opengewerkte perlérand. Jaarletter O: 1924, MT.:Kempen Begeer & Vos, 25x17 cm., ca. 300 gr., Cond.:U

Rammelaar
Startprijs 260 EUR

Antieke zilvern 835/000 rammelaar met 3 belletjes,fluitje en ivoren heft. L. ca.15 cm.

Zilveren snuifdoos
Startprijs 260 EUR

Antieke Hollands zilveren snuifdoos met vergulde binnenzijde. Keuren onleesbaar ca. 60gr. 8x4,5x1,5cm. Cond.: U

Zilv. bureauset
Startprijs 250 EUR

4-Delige zilveren bureauset begin 1900 waaronder blanco cachet

Zilveren chatelaine 1883
Startprijs 250 EUR

Antieke Hollands zilveren chatelaine met musketonsluiting 835/000 ca. 69gr. Cond.: U

4 Timpaan strooiers
Startprijs 250 EUR

4 Sterling zilveren Timpaan strooiers waarvan een trembleer-gestoken, H.ca.7 cm., ca.142 gr.,Cond.:U

Zilveren tabaksdoos 1875
Startprijs 250 EUR

Antiek Hollands zilveren 835/000 tabaksdoos met handgegraveerde deksel met paard en koe. Jaarletter:q, 1875, 13x7x2.56 cm., ca. 150 gr., Cond.:G

2 Delen kristal met zilver
Resultaat: 300 EUR

Bijzondere set, kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop en kristallen mosterdpot op zilveren voet met zilveren deksel en greep. Hollands keur, 835/000, Jaarletter X: 1857, H. ca. 1...

Engels zilv. spiegel
Startprijs 245 EUR

Engels zilveren tafelspiegel, ovaal model 925/000 H.: 32cm. Cond.: U

Grote kandelaar
Resultaat: 275 EUR

Grote staande 5-lichts kandelaar, zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G

Grote kandelaar
Resultaat: 275 EUR

Grote staande 5-lichts kandelaar,zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G

Pot, zilv. montuur
Startprijs 225 EUR

Ronde zilveren 800/000 hengselmand met blauw glazen inzet. Rijkelijk bewerkt gegoten frame. ø 9.5 cm., Gewicht zilver ca. 195 gr., Cond.:U

Ovaal schaaltje, zilv. montuur
Startprijs 225 EUR

Hollands zilveren ovaal montuur,waarin blauw glazen bak, Amsterdams zilver 2e gehalte. Jaarletter:T:1929.
Chip van glasrand. 19x13x8 cm., Gewicht zilver ca.91 gr.. Cond.:G

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 220 EUR

Antiek Hollands zilveren tasbaksdoos 1854, jaarletter U, MT: C. van Dam - Kooymans Schoonhoven ca. 125gr. 12,5x7x2cm. Cond.: G

Zilveren roomstel
Startprijs 200 EUR

Amerikaans zilveren roomstel 1936/38 M2 Reed & Barton. Roomstel is strak vormgegeven 925/000 ca. 260gr. 6,5cm. en 7,5cm. Cond.: G

Zilveren moccakan
Resultaat: 320 EUR

Hollands zilveren 925/000 theetrekpotje met parelrand, MT.:J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten, ca.1900, H.14 cm., ca.320 gr. Cond. :U