Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren kaarskandelaar
Resultaat: 25 EUR

Hollands zilveren kandelaartje MT: VdB, jaarletter Q: 1976. 835/000 6xø7,5cm. Cond.: G

2 Karaffen met zilver
Resultaat: 100 EUR

2 Antieke geëtste karaffen meander motief, met Hollands zilveren stop en kraag. Van één stop glas beschadigd. H.27 cm.,ø11 cm., Cond.:G

Zilveren molen
Startprijs 150 EUR

Engels zilveren strooier in de vorm van een molen 925/000 8xø5cm. ca. 86gr. Cond.: U

Fruitschaal open pootjes
Startprijs 760 EUR

Bijzondere zilveren schaal, gedeeltelijk ajourgezaagd. Geheel op 4 opengewerkte poten, rand met bloemmotieven afgewerkt ca. 823gr. 36x29x9cm. Cond.: U

Multi color collier
Resultaat: 20 EUR

Multo eindloos collier bestaande uit kweekparels,rozenkwarts,amethist,turkoois en jade, ø 5-13 mm., L.160 cm.

Multi color collier
Resultaat: 20 EUR

Eindloos multi color collier, carneool,staaf parel,aquamarijn en amethist. L.90cm.

Jade collier 2 rij
Startprijs 440 EUR

Collier van 2 rijen jade met 36 tussenstukjes,GG, slot GG585/000 bezet met diamant, L.39 cm.

Collier coelestien
Startprijs 175 EUR

Collier van coelestien en35 tussenbolletjes GG 585/000,bolsluiting GG 585/000 L:.40 cm.

Collier tourmalijn
Startprijs 90 EUR

Koordcollier met tourmalijn, L. ca.90 cm. incl.koord

Malachiet collier
Startprijs 195 EUR

Malachiet collier, 26 tussenbolletjes GG585/000 bolrib slot GG585/000, L.36cm.,

Karneool collier
Startprijs 70 EUR

Carneool collier ø 17 mm., karabijn sluiting zilver 925/0000 verg.L. 50 cm., ca.141.6 gr.

Collier jade/parel
Startprijs 175 EUR

Collier van jade en parel, sluiting WG585/000. L.40 cm.

Collier parel/lapis lazuli
Resultaat: 25 EUR

Eindloos collier van lapis lazuli en kweekparels L.160 cm., ca.103.2 gr.

Calsiet collier met hanger diam.
Startprijs 320 EUR

Calsiet collier met 42 tussenbolletjes GG 585/000, bolsluiting GG 585/000, waaraan een antieke hanger bezet met diamant, L.40 cm.

Collier bloemjade
Startprijs 140 EUR

Collier van bloemjade en 35 tussenbolletjes GG 585/000, sluiting GG 585/000, L. 43 cm.

Collier aquam/parel/ met hanger
Startprijs 50 EUR

Collier van kweekparel en aquamarijn 6-8 mm., L 45-50 cm., waaraan een kliphanger 24x19 mm.zilver 925/000 bezet met een maansteen cabochon 20x15 mm., en 28 rond gefac.ø 2mm., witte topaas, ca.39.55 gr...

Zilveren schaal
Startprijs 200 EUR

Ovaal gelobte zilveren schaal, gekeurd Z2 835/000 ca. 220gr. 29x17x5cm. Cond.: U

14 Div.pennen/potloden
Resultaat: 185 EUR

Veertoen delen zilver; pennen, potloden, schuifpotloden, kroontjespenhouder, tandenstoker etc. Cond.: G

Zilveren papegaaibeugel
Startprijs 185 EUR

Antieke zilveren tasbeugel met extra binnenbeugel MT: CR, jaarletter G: buitenlands. 835/000 ca. 197gr. 18cm. Cond.: U

Theezeefje + onderbakje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren theezeefje,Hollands, met lekbakje(voorzien van diverse afbeeldingen o.a; visser en 2 schapen), jaarletter R 1927, 835/000 ca. 95 gr., H.: 6cm. Cond.:U

2 Strooiers
Startprijs 120 EUR

Stel sterling zilveren strooiers met glazen binnenwerk Engeland 925/000 12xø4,5cm. Cond.: U

Grote zilveren strooibus
Startprijs 300 EUR

Zeer fraaie grote Engels sterling zilveren strooier in uitstekende staat ca. 185gr. 23xø8cm. Cond.: U

Zilv. peper&zout stel
Resultaat: 35 EUR

Sterling zilveren peper&zoutstel met glazen inzet Engels 7xø4cm. Cond.: G

Zilveren kandelaar
Startprijs 250 EUR

Hollands zilveren 835/000 kandelaar, Utrecht, Jaarletter: O, 1949, MT: onleesbaar, H. 26 cm.,fraai vierkante voet 9.5x9.5 cm., Cond.:U