Hollands zilveren kandelaartje MT: VdB, jaarletter Q: 1976. 835/000 6xø7,5cm. Cond.: G
2 Antieke geëtste karaffen meander motief, met Hollands zilveren stop en kraag. Van één stop glas beschadigd. H.27 cm.,ø11 cm., Cond.:G
Collier van 2 rijen jade met 36 tussenstukjes,GG, slot GG585/000 bezet met diamant, L.39 cm.
Collier van coelestien en35 tussenbolletjes GG 585/000,bolsluiting GG 585/000 L:.40 cm.
Malachiet collier, 26 tussenbolletjes GG585/000 bolrib slot GG585/000, L.36cm.,
Carneool collier ø 17 mm., karabijn sluiting zilver 925/0000 verg.L. 50 cm., ca.141.6 gr.
Eindloos collier van lapis lazuli en kweekparels L.160 cm., ca.103.2 gr.
Calsiet collier met 42 tussenbolletjes GG 585/000, bolsluiting GG 585/000, waaraan een antieke hanger bezet met diamant, L.40 cm.
Collier van bloemjade en 35 tussenbolletjes GG 585/000, sluiting GG 585/000, L. 43 cm.
Ovaal gelobte zilveren schaal, gekeurd Z2 835/000 ca. 220gr. 29x17x5cm. Cond.: U
Antieke zilveren tasbeugel met extra binnenbeugel MT: CR, jaarletter G: buitenlands. 835/000 ca. 197gr. 18cm. Cond.: U
Zilveren theezeefje,Hollands, met lekbakje(voorzien van diverse afbeeldingen o.a; visser en 2 schapen), jaarletter R 1927, 835/000 ca. 95 gr., H.: 6cm. Cond.:U
Zeer fraaie grote Engels sterling zilveren strooier in uitstekende staat ca. 185gr. 23xø8cm. Cond.: U
Sterling zilveren peper&zoutstel met glazen inzet Engels 7xø4cm. Cond.: G
Hollands zilveren 835/000 kandelaar, Utrecht, Jaarletter: O, 1949, MT: onleesbaar, H. 26 cm.,fraai vierkante voet 9.5x9.5 cm., Cond.:U