Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Oorstekers WG, bril.
Resultaat: 165 EUR

Oorstekers WG 585/000 bezet met briljant solitair. ca. 0.95 gr.

Schilderij
Resultaat: 165 EUR

Harmen Meurs (Wageningen 1819 - 1964 Ermelo), pastel op papier, mannelijk naakt 50x68cm. Cond.: G

Zilveren melk- en suikerpot
Resultaat: 160 EUR

Zilveren roomstel op ovaal onderblaadje. Zowel kannetje als suikerpot staan op 4 acanthuspootjes. Blad: 24x16cm. 800/000 Geheel ca. 388gr. Cond.: U

4 Etsen 17e-18e-19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Vier etsen 17e-18e-19e eeuw; 1x Teniers Pinx pitteri sculp 16e-17e eeuw De Schoenmaker 33x25cm. 1x Jan Roden-Poorts Toren 18e-19e eeuw 15x28cm., 1x De Brugh tot Maerlen 19e eeuw 13x22cm. en 1x Venice ...

Johannes de Doper
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op linnen, hoofd van Johannes de doper op bord (op paneel gezet) 43x32cm. Cond.: G

Eerste Dag Enveloppes
Resultaat: 160 EUR

Verzameling Eerste Dag Enveloppen beginnende in de vijftiger jaren met driemaal ITEP FDC's en vervolgens E12, E14, E17, E21, E24, E25, E27 etc. loopt door tot 1980 met veel extra's zoals FDC met aante...

Salontafel
Resultaat: 160 EUR

Franse antieke iepenhouten salontafel met twee lades. Oude wormbeval 50x166x60cm. Cond.: G

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 160 EUR

Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfsecretaire 2e helft 20e eeuw. Dubbelgebogen staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag en in goede staat 104x102x52cm. Cond.: G

Coulissentafel
Resultaat: 160 EUR

Duitse notenhouten Louis Philippe coulissentafel ca. 1880 (zonder tussenbladen), ovaal gevormd met prachtige voet met leeuwekoppen. In originele ongerestaureerde staat, notenfineer op het blad beschad...

Chinese kist (VEDAO)
Resultaat: 160 EUR

Rijk gestoken Chinese kampferkist met origineel slot 20e eeuw. Landschappen met figuren tweedimensionaal uitgewerkt 60x102x53cm.

Japanse salontafel
Resultaat: 160 EUR

Oude zwart gelakte Japanse salontafel met op het blad een natuurstenen motief van rotsen, bloemen en vogels 20e eeuw. In goede originele staat met gouddecor 42x80x80cm. Cond.: G

Tweezits bank
Resultaat: 160 EUR

Prachtige notenhouten William en Mary stijl tweezitsbank ca. 1880. Cognackleurige lederen bekleding in zeer goede staat. Mooie onderling verbonden poten met bollen 120x117x67cm. Cond.: G

Rozenburg schemerlampje
Resultaat: 160 EUR

Rozenburg Den Haag schemerlampje. In opdracht van lampenhandelaar J.J. Verburg in 1892 gemaakt. 27xø15cm. Cond.: G

6-Delig kaststel
Resultaat: 160 EUR

Zes delen Chinees porselein en keramiek o.a; Kantonees ca. 1900; 1x Grote vaas (heel), 1x grote vaas (Slecht gerestaureerd), 1x smalle vaas Kantonees (heel), 1x Kantonese dekselvaas (heel), 1x Chinese...

6 Gekleurde bloementegels
Resultaat: 160 EUR

Zes Hollandse bloemtegels 17e eeuw polychroom met diverse restauraties 13x13cm. Cond.: R

Keramiek schenkkan
Resultaat: 160 EUR

Art Deco schenkkan, gemonogrammeerd Wally Wieselthier, aardewerk geglazuurd in goede staat 12x19,5xø13cm. Cond.: G

7 Proof munten Uganda + setje Uganda
Resultaat: 155 EUR

7 Proof munten Uganda (1x 30 shilling 1969, 1x 25 shilling 1969, 1x 20 shilling 1969, 1x 10 shilling 1969, 1x 5 shilling 1969, 1x 2 shilling 1969 en 1x 2000 shilling 2003 + setje Uganda van de verschi...

Schilderij, Nefkens
Resultaat: 150 EUR

Marinus Jacobus Nefkens (Hedikhuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, boer op akker met paardespan 27x20cm. Cond.: G

E. van Syben de Maroye
Resultaat: 150 EUR

Mathieu Marie Albert Syben de Maroye (Roermond 1878 - 1962 Asten), olieverf op paneel, vaas met bloemen 41x55cm. Cond.: G

Ongesigneerde ets, cavaleristen
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, cavaleristen met paarden (vochtvlekken buiten de moetrand) 15x10cm. Cond.: G

Ets, A.P. Derksen van Angeren
Resultaat: 150 EUR

Anthonius Phillipus Derkzen van Angeren (1878 Delft - Quebec ca. 1961), ets op papier, stadsgezicht met achterhuisen, gedrukt door den etser 24x15cm. Cond.: G

Franse pendule
Resultaat: 150 EUR

Franse marmeren pendule ca. 1880 met compositie metalen figuur en 8-daags uurwerk. Stukje marmer mist Cond.: R

Groot zakhorloge in kistje
Resultaat: 150 EUR

Groot bureau zakhorloge in cassette ca. 1900 West End Watch Co Weekly Swiss Made, opklapbaar in cassette 15x15x16cm. Cond.: G

Eiken rolbureau
Resultaat: 150 EUR

Antiek eiken Engels rolluikbureau in D-model.ca. 1900. Totaal 11 lades en achter het rolluik vakverdeling.
Prachtig klein model in een zeer goede staat. 101x66x105. Cond.:U