Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, eskimo met beer
Resultaat: 550 EUR

Groot keramieken beeld, gemerkt WE, voorstellend een ijsbeer vechtend met een eskimo 20e eeuw 31x23x15cm. Cond.: G

Bronzen figuur, danseres
Resultaat: 500 EUR

Bronzen figuur van een danseres, Julius Schmidt Felling (1895 - 1930 Duitsland). Naden van de armen zijn iets bijgewerkt H.: 36,5cm. Cond.: G

Heilig figuur ca. 1700
Resultaat: 300 EUR

Vroeg houten heilig beeld ca. 1700, voorstellend Christus op de bok met originele restpatina in de huidkleur en goede staat 21x12x10cm. Cond.: G

Bronzen plaquette
Resultaat: 250 EUR

Grote bronzen wandplaquette, gemonogrammeerd L.Z. '34 (Lambertus Zijl) met gietstempels 33x26cm. Cond.: G

2 Kerkelijke beelden
Resultaat: 150 EUR

Twee grote terracotta kerkelijke beelden, voorstelend: Jezus en een keer Heilige Gerardus Majella,19e eeuw. mist 1vinger en 1 deel is los 60x37x21cm. en 60x37x19cm. Cond.: G

Groot heilig beeld
Resultaat: 135 EUR

Groot houten heiligbeeld gesigneerd H. Bretting 59, prachtig gebeiteld 109x38x24cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 130 EUR

Oud bronzen beeld (1900-1930) gemonteerd op marmeren sokkel met een voorstelling uit de Griekse oudheid. Vier figuren met een stier en diverse afbeeldingen rondom. Stukje van de marmeren sokkel mist 2...

Bronzen sculptuur
Resultaat: 100 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel met annotatie zittend figuur. (Therm. troon) Unica 1993 Fl. 1.800,= 20x20x17cm. Cond.: G

Bronzen vrouwe Justitia
Resultaat: 100 EUR

Bronzen vrouwe Justitia 21e eeuw 50x24x12cm. Cond.: G

Bronzen Thaise figuur
Resultaat: 100 EUR

Bronzen Thaise figuur 18e-19e eeuw staand op houten sokkel H.: 34cm. Cond.: G

Bronzen statige vogel
Resultaat: 100 EUR

Bronzen figuur voorstellend een gestyleerde gier op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd Altorf 31x24x13cm. Cond.: U

Bronzen beeld, Paul Leibkuchler
Resultaat: 90 EUR

Bronzen beer met schietschijf op marmeren sokkel, gesigneerd P. Leibküchler (1873 - 1938 Duitsland) 19x6x6cm. Cond.: G

Bronzen elf
Resultaat: 90 EUR

Bronzen elf 20e eeuw ongesigneerd in zeer goede staat 25x18x9cm. Cond.: G

Jugendstil borstbeeld
Resultaat: 90 EUR

Jugendstil buste ca. 1900 van compositie metaal op sokkel 24cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Shiva
Resultaat: 90 EUR

Groot bronzen Shiva beeld 20e eeuw in zeer goede staat 52cm. Cond.: G

Bronzen beeld, vogel
Resultaat: 90 EUR

Bronzen roofvogel op marmeren sokkel gesigneerd A. Thorburn (Naar) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 32x16x13cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Oosterse danseres
Resultaat: 85 EUR

Staande bronzen figuur 1e helft 20e eeuw voorstellend een halfnaakte Oosterse danseres (India), geheel staand op opengewerkte bronzen voet 43x14x11cm. Cond.: G

Bronzen kop
Resultaat: 80 EUR

Zware Afrikaans bronzen kop van de Ohi stam (Nigeria) 45x19x16cm. Cond.: G

Bronzen golfer
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een golfer gemonteerd op marmeren sokkel 21e eeuw 30x15x13cm. Cond.: U

Bronzen vrouw aan ketting
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een halfnaakte aangeketende dame, geheel gemonteerd op marmeren sokkel 21e eeuw Cond.: U

Barok bronsje
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur uit de baroktijd ca. 1750 voorstellend putti met kelk, waarschijnlijk een tafelbel geweest 6,3cm. Cond.: G

Bronzen plaquette Christus, gesig.
Resultaat: 60 EUR

J. Norau ca. 1900, grote bronzen plaquette van Jezus met kruis 32x24cm. Cond.: G

Engel
Resultaat: 60 EUR

Oude houtgesneden putti 1e helft 20e eeuw naar 18e eeuws voorbeeld met kaarskandelaar in de armen. In goede originele staat 44cm. Cond.: G

Beeld, Moreau
Resultaat: 60 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1890, voorstellend een vrouw met tamboerijn. gesigneerd F. Moreau 41x15x15cm. Cond.: G