Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Pillendoosje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren mooi gegraveerd 19 eeuws pillendoosje, gemerkt G.B. 109, een leeuw en nog 1 pons 1,9x4,2x4,7cm. Cond.: G

Granaat armband 3 rij
Startprijs 185 EUR

Granaat armband 3 rijen, slot GG 585/000 L. 19 cm.

Oorknoppen granaat
Startprijs 195 EUR

Oorknoppen (schroefdraad) GG585/000 bezet met granaat.ca. 5.90 gr.

Ring granaat
Startprijs 175 EUR

Ring GG585/000 bezet met granaat. ø 50, ca.4.50 gr.

Oorknoppen granaat
Startprijs 110 EUR

Oorstekers GG585/000 bezet met granaat, ca.3.10 gr.

Oorhangers granaat
Startprijs 95 EUR

Oorhangers GG585/000 bezet met granaat. ca.2.30 gr.

Oorhangers granaat
Startprijs 275 EUR

Oorhangers GG 585/000 met granaat bezet. ca.6.75 gr.

Ring granaat
Startprijs 300 EUR

Ring GG585/000 bezet met granaat. ø 59, ca.8.95 gr.

Broche GG
Startprijs 280 EUR

Broche GG 585/000 (ongest.)ca. 1870 bezet met 6 diamanten ca.0.50 crt. W/SI met veiligheids speld, L.50 mm., ca.6.0 gr.

Broche diam./saffier
Startprijs 400 EUR

Broche GG/WG 585/000 (ongest.) bezet met een saffier cabochon 6x4 mm. en 2 diamanten (oud slijpsel) ca. 0.50 crt.W/SI L.80 mm., ca.6.8 gr.

Broche diamanten
Startprijs 320 EUR

Broche GG585/000 bezet met 9 diamanten. ø 2 cm.

Broche RG/robijn,diam,parel
Startprijs 300 EUR

Broche RG 585/000 (ongestempeld) bezet met 2 ronde gefac.robijnen ø3 mm., een ovaal gefac. robijn 4x3mm.,in zeer goede kleur, 2 Akoyaparels 4 mm. en diamanten (oud) ca.0.48 crt. W/SI ca. 5.8 gr. ø 60m...

Jugendstil wijnkan
Startprijs 550 EUR

Jugendstil stijl keramieken schenkkan met sterling zilveren montuur 2e helft 20e eeuw met zweepslagmotief. In zeer goede staat 41xø12cm.

3 Zilveren kurken
Resultaat: 30 EUR

Drie sierkurken; 2x zilver en 1x plated schenkkurk Cond.: U

Strooiers
Resultaat: 220 EUR

Twee Hollands zilveren strooiers van echtpaar in kledendracht, Marken ca. 148gr. H.: 9cm. Cond.: U

Kristal schaal op voet
Startprijs 275 EUR

Kristal geslepen schaal op zwaarbewerkte gelobte zilveren voet, barokstijl. 925/000 17xø23cm. Cond.: U

Etui met 12 zilveren lepels
Resultaat: 90 EUR

Etui met 12 zilveren lepeltjes, Holland, MT.: B., ca. 81 gr., Cond.: U

4 Deel divers
Startprijs 80 EUR

Vier delen zilver en verzilverd (2 delen zilver en 2 delen verzilverd) Cond.: G

5 Zilveren lepels en vorkje
Resultaat: 60 EUR

Vijf delen Hollands zilver; 2x suikerschepjes model kolenbak, 1 jamlepel, 1x suikerschep en 1 cakeprikker. Totaal ca. 101gr. Cond.: U

Diverse delen plated
Resultaat: 30 EUR

Negen delen plated 20e eeuw; 1x flacon, 1x zoutvaatje, 1x zoutstrooier, 1x koperen lontdover, 1x kaarskandelaar, 1x zeepbakje (scheurtje), 1x handwerkschaartje bewerkt, 1x poederdoos, 1x bonbonschaal ...

Plated visbestek
Resultaat: 30 EUR

14-Delig plated visbestek Gero/Keltum 20e eeuw; 8 vorken en 6 messen Cond.: G

Div. klein zilver
Resultaat: 45 EUR

Divers klein zilver bestaande uit 2 zilveren vingerdoek ringen, een notenkraker met zilveren heften en een antiek Hollands zilveren naaldenkoker. Cond.:G

Geribde koffiepot zilv.
Startprijs 670 EUR

Prachtige zilveren koffiekan met zilveren greep en scharnierend deksel. Lichte hamerslagbewerking 800/000 ca. 750gr. H.: 28cm. Cond.: U

Krist. kaasstolp, zilv. knop + onderschotel
Startprijs 130 EUR

Hollands kristallen geëtste kaasstolp met onderschotel en zilveren knop 835/000 18xø21cm. Cond.: G (chip van onderschotel)