Kleine kristallen coupe met zilveren voet gemerkt:A.V./D.B., 20e eeuw. 8xø9.5 cm., Cond.:U
Twee zilveren tafelkandelaars 925/000 8xø8cm. Cond.: U
Mooie Hollands zilveren opengewerkte visschep MT: zilverfabriek Voorschoten, jaarletter P: 1925. 835/000 ca. 123gr. L.: 30cm. Cond.: U
Armband van 4 rijen bloedkoraal met ruitvormig slot L 20cm.
Collier gemaakt van staafkoraal,jade,parel en 20 bolletjes GG585/000. Bolsluiting GG 585/000, L.65 cm.
Ring GG585/000 bezet met verschillende gefac.vuuropalen in zeer goede kleur en 8 briljanten ca.0.16 crt.blauw SI, ø 54, ca.3.0 gr.
Ring WG 585/000 met een gefac.citrien=carree 0.63 crt. in goede kleur en fancy-brown briljanten 0.30 crt. en briljanten 0.28 crt. W/SI. ø55, 5.6 gr.
Oorstekers GG/WG 585/000 bezet met briljant, ca, 2.15 gr.
Creolen WG 585/000 bezet met diamnt-baquettes en diamant-trapese ca.1.20 crt. get.W/SI-PI, L.21 mm., ca.4.6 gr.
Kristrallen schenkkaraf met grote zilveren stop 37xø13cm. Cond.: U
Fraaie strakke sterling zilveren koffiepot, Regent Street Engeland ca. 551gr. H.: 22cm. Cond.: U
Hollands zilveren jamlepel MT: Hooykaas, jaarletter Y: 1933. 835/000 ca. 25gr. L.: 16cm. Cond.: U
Hollands zilveren cakeprikker, drietand. Bak bewerkt met boerderijvoorstelling. Steel met melkmeisje. MT: Albert Meijer Schoonhoven, jaarletter G: 1941. 835/000 ca. 47gr. 23cm. Cond.: U
Engels sterling zilveren zoutvaatje op 3 pootjes met geschulpte bovenrand en blauwglazen inzetbakje, gemerkt Birmingham, jaarletter D: 1903 4xø6cm. Zilvergewicht ca. 28gr. Cond.: U
Zilveren ajourgezaagd wolmandje voorzien van oud belastingstempel V (buitenlandse werken) vanaf 1906, 800/000 6xø7,5cm. ca. 37gr. Cond.: U
Hollands zilveren theecomfoor op 4 bolpootjes met fijne parelrandafwerking, MT: J.M. van kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter D: 1888. 835/000 ca. 166gr. 8,5xø11cm. Cond.: U
Mooi ovaal Hollands zilveren pillendoosje met landelijke taferelen op boven- en onderzijde ca. 19gr. 5x3,5x1cm. Cond.: U
Collier van roze koraal, ø14 mm., LK.53 cm., sluiting zilver 925/000
Collier gemaakt van fifigrain open handgesneden boerenjade en parels. L.80 cm.
Collier van bruine kweekparels, cloisonne bolletjes en zilveren ø3 mm.bolletjes 925/000, sluiting zilver 925/000. L.46 cm., ca.30.55 gr.
Hanger zilver 925/000 35x25x12.5 mm,bezet met een vuur agaat cabochon 29x20 mm. ca.16.4 gr.
Ring zilver 925/000 bezet met een ovaal gefac.carneool 16.5x12 mm., 8 citrien druppels4x3mm., en 6 rond gefac.citrienen ø1mm., ø 66, ca.8.7 gr.
Ring zilver 925/000 bezet met zwarte diamant ca.0.10 crt.(7x1.5 mm.)ø 54, ca.3.1 gr.
Ring zilver 925/000 bezet met een hartvormige gefac.amethist en 8 rond gefac. bergkristallen ø1mm., ø55, ca. 3.2 gr.
Oorhangers zilver 925/000 (41x18mm) bezet met 2 ovaal gefac.saffieren 4x3mm., 8 /4x2 mm navettes, 8 /ø2mm rond gfefac.saffieren.
.
Zeer mooie Hollands zilveren schuitvormig dienblad op vier pootjes, fijn parelrandje met ajourgezaagde rand. MT: J.M. v. kempen en Zn, jaarletter V: 1905. 835/000 ca. 553gr. 35x20cm. Cond.: U
Negen zilveren fotolijstjes, diverse modellen allen 835/000 Cond.: U
Stel Engelse sterling zilveren strooiers, gemerkt Birmingham, jaarletter X: 1922, 925/000 H.: 8cm. ca. 66gr. (samen), Cond.: U
Zilveren zakmesje met bewerkte heft voorzien van belastingteken V 800/000 L.: 8cm. Cond.: U
Wandelstok met zilveren greep waarin handgegraveerde florale motieven, belastingstempel V. L.: 91cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren sigarettenmondstuk geheel met de hand gegraveerd, MT: onduidelijk 835/000 ca. 5gr. L.: 7cm. Cond.: G
Twee gelijke Hollands zilveren vleesvorkjes met klassiek motief, MT: Geert Herwig Veendam, jaarletter T: 1878. 835/000 ca. 30gr. L.: 15cm. Cond.: U
Twaalf fraaie Hollands zilveren advocaatlepeltjes met waaiermotief in originele cassette, MT: van Kempen ca. 1900. 835/000 ca. 62gr. L.: 9cm. Cond.: U
Antiek zilveren tasbeugel met binnenbeugel aan jasseronketting, MT: onduidelijk, jaarletter T: 1853. 835/000 ca. 37gr. 9,5cm. Cond.: U
Prachtige zilveren halsband 925/000 met donkerbruine steen in zeer goede staat 19cm. Cond.: G
Zilveren oorkonde aan lint 19e eeuw, gegraveerd P. Michauch F. Babich Fc Erg Lips W.25/26F 16cm.
Design hanger van sterling zilver Finland met sterling zilveren ketting 25cm. Cond.: G
Apart antiek Hollands zilveren kannetje met scharnierend dekseltje versierd met parelrand, MT: Lambertus Spiegeler Amsterdam, jaarletter O: 1873. 835/000 ca. 263gr. H.: 15cm. Cond.: U
Engels sterling zilveren kandelaar, laag model 9xø9,5cm. Cond.: R
Engels zterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren dubbele tasbeugel, mooi gegraveerd MT: Hendrik Copier Schoonhoven, jaarletter 1916. 835/000 ca. 32gr. 9cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren zuurprikker MT: onduidelijk, jaarletter S: 1928. 835/000 ca. 22gr. L.: 18cm. Cond.: U
Hanger van bruine gefac. tijgeroog met omranding rode tijgeroog. ca.12.44 crt. en 2 diamanten . L 42 mm., 5.8 gr.
Ring GG585/000, buitenste rand bewerkt, bezet met een bloedkoraal. ø 48, ca.5.30 gr.
Armband van granaat, in blokvorm geregen, met RG 14 krt slot, maker: GR=Rozendaal-Hoorn,(1892-1894) waarop 4 granaten. L. ca.18cm.
Hollands zilveren theeglashouder MT: Tj. F. landmeter Schoonhoven, jaarletter O: 1949 7xø6,5cm. ca. 63gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren vulpotlood met draaimechaniek, klip ontbreekt 835/000 L.: 12,5cm. Cond.: R
Twee parfumflesjes met zilveren monturen (1 defect), beide behoeven restauratie