Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Copier Leerdam glas
Resultaat: 120 EUR

Copier leerdam glazen Art Deco cactusvaas met onderschotel N.O.11987 15. Oranjerood met zwarte onderschotel. N.O. 11987, 11xø10,5cm. Cond.: G

Jugendstil vaas
Startprijs 200 EUR

Schitterende Jugendstil vaas ca. 1900 van kobalt blauw glas met bladgoud opgelegd (Loetz?) in zeer goede staat 27xø10cm. Cond.: G

Roomstel Copier
Resultaat: 20 EUR

Copier Leerdam glazen roomstelletje 20e eeuw met zwart glazen ondertablet in zeer goede staat 8x22x13cm. Cond.: G

Art Deco likeursetje
Resultaat: 30 EUR

Groen glazen Art Deco likeurset Copier Anna bestaand uit tablet, karaf en 6 likeurglaasjes, 2 chips 26xø20cm. Cond.: G

Baccarat kandelaar
Startprijs 380 EUR

Grote kristallen Baccarat tweelichts kandelaar 20e eeuw met putti en kristallen pegels in zeer goede staat

Glazen design schaal
Startprijs 40 EUR

Grote kunstglazen transparante fruitschaal, gesigneerd Daum France 50-er/60-er jaren 26x27x18cm. Cond.: G

Ronde vaas, Copier Unica
Resultaat: 90 EUR

Grote Unica A.D. Copier Leerdam vaas met groen glas 1e helft 20e eeuw in goede staat 18xø9,5cm. Cond.: G

Leerdam glas
Startprijs 20 EUR

2x Leerdam glas, paars-gemarmerde beker en kommetje. Tevens een smal wit vaasje, mogelijk Meydam 5,5-27cm. Cond.: G

Glazen Art Deco vaas
Resultaat: 35 EUR

Glazen Art Deco vaas met gewelfde kraag. Kobaltblauw met veelkleurige glaslagen overtrokken 11,5x11cm.

Biedermeier natfruitschaal
Startprijs 50 EUR

Biedermeier kristallen natfruitschaal met amandelslijpsel 19e eeuw 11xø19cm. Cond.: G

Biedermeier gemberpot
Resultaat: 100 EUR

Biedermeier kristallen gembercoupe met amandelslijpsel 19e eeuw, minimaal beschadigd Cond.: G

Jugendstil vaas, König
Resultaat: 70 EUR

Origineel Jugendstil glazen siervaasje van Pallme König (Duitsland) ca. 1900 14xø6,5cm. Cond.: G

Glas met wapen
Startprijs 200 EUR

Groot 19e eeuw bokaalglas, vakkundig geslepen (amandelslijpsel) met wapen, bloemen en leeuw/wolf 26xø10cm. Cond.: U

Glas 18e eeuw
Startprijs 275 EUR

Grote gegraveerde beker ca. 1800, vermoedelijk Duitsland of Frankrijk 14xø11,5cm.

Cactuspot
Resultaat: 60 EUR

Copier Leerdam cactuspot 1e helft 20e eeuw van oranjekleurig glas, pootjes beschadigd 12xø13cm. Cond.: M

Glazen dolfijn, Costa Boda
Startprijs 40 EUR

Tweekleurige glazen dolfijn 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Kosta Boda met nr 22cm. Cond.: G

Divers kristal/glazen
Resultaat: 30 EUR

42 Delen glas en kristal 20e eeuw; 6 waaierkristallen onderzetters en 36 glazen van glas en/of kristal 6-16cm. Cond.: G

3 Glas in lood tulpen
Startprijs 30 EUR

Drie Art Deco gebrandschilderde glas-in-lood ramen in tulpvorm (2 barsten) 14x20cm. Cond.: G

Kunstglas kandelaar
Startprijs 15 EUR

Mondgeblazen kandelaar bestaand uit 3 kleuren, onduidelijk gesigneerd 2009. Waarschijnlijk een Roemeense kunstenaar 29xø9cm.

5 Delen kristal
Startprijs 30 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw; 1x asbak, 1x geslepen kaasstolpje, 1x geslepen vaas en 2x glas met plated voet 11-15cm. Cond.: G

2 Beschilderde glazen
Startprijs 40 EUR

Twee Duitse fluitglazen (roemerglazen voor wijn) ca. 1900. Voorstelling van twee mannen in kledendracht met druiveranken. 1 glas met chip 21xø9cm. Cond.: G

Kristallen vaas
Startprijs 70 EUR

Antieke kristallen ruitgeslepen vaas met waaierslijpselrand 31xø11,5cm. Cond.: U

4 Delen waaierkristal
Startprijs 80 EUR

Vier delen waaierkristal 1e helft 20e eeuw; 1x koekjesbus met deksel (minime chip), 1x bierpul met tinnen deksel (minime chip), en 2 coupes op hoge voet 17-22cm. Cond.: G

Muizenflesje
Startprijs 60 EUR

Handbeschilderd zogenaamd muizenflesje 20e eeuw, kopie naar een 18e eeuwse fles. Stop hoort er niet bij 19x8x5cm. Cond.: G

Karaf + 4 glazen
Startprijs 15 EUR

5-Delige Libera glazen drinkset 20e eeuw, mooie vormgeving 25xø11cm. en 8xø8,5cm. Cond.: G

Kaasstolp, waaierkristal
Resultaat: 40 EUR

Hollandse kristallen 19e eeuwse kaasstolp (ruit- en amandelgeslepen) in zeer goede staat (1 minime chip) 20xø22cm. Cond.: G

2 Opaline vazen
Startprijs 30 EUR

Twee antieke opaline beschilderde glazen vazen met bloemen- en landschapsdecor. In goede originele staat 27xø13cm. Cond.: G

Gembercoupe
Startprijs 40 EUR

Grote glazen gembercoupe met deksel 20e eeuw, geslepen met bloemen en vlinders (1 chip) 38xø20cm. Cond.: G

3 Karaffen
Startprijs 60 EUR

Drie oude kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw, facetgeslepen en amandelgeslepen (1 stop mist) 26-37cm. Cond.: G

7 Delen glas
Startprijs 10 EUR

Glazen gegraveerde cakeschaal met 6 gegraveerde cakbordjes, gemerkt filigran 20e eeuw 34x15cm. Cond.: G

Kristallen karaf, verzilv. mont.
Resultaat: 60 EUR

Kristallen schenkkaraf ca. 1900, amandel- en ruitgeslepen met plated montuur 28x16xø15cm. Cond.: G

Kristallen karaf + doosje
Startprijs 40 EUR

Twee delen glaswerk ca. 1900; 1x persglazen bonbon-dekseldoos met onderschotel en 1x kristallen waterkan, waaiervormig geslepen met idem geslepen onderschotel (2 sets) Cond.: U

Kristallen glas, geëtst
Startprijs 110 EUR

19e Eeuws kristallen glas met florale voorstelling op voet H.: 17cm. Cond.: U

Kandelaar
Startprijs 60 EUR

Prachtige zware kristallen kandelaar ca. 1890 in goede staat, licht bekrast onder de voet 27x18x18cm. Cond.: G

2 Kristallen kandelaars
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse kristallen kaarskandelaars, bestaand uit losse segmenten (beschadigd). Mogelijkheid om van twee stuks 1 te maken bestaat 32xø12cm. Cond.: R

Krist. natfruitschaal + onderschotel
Startprijs 60 EUR

Kristallen natfruitschaal met opvangschotel en ruitgeslepen schotel ca. 1900. Chips af 9xø19cm. Cond.: R

Orrefors vaas
Startprijs 10 EUR

Glazen Orrefors vaas 31xø8cm. Cond.: G

Grote kunstglazen schaal
Startprijs 25 EUR

Grote kunstglazen fruitschaal, paars en neutraal met mat glas 50-er/60-er jaren 17x29x29cm. Cond.: G

Groen glazen schaal
Startprijs 20 EUR

Groen glazen design schaal 60-er jaren (Murano?) in zeer goede staat

Kristallen verdeelschaal, 7-delig
Resultaat: 45 EUR

Zware 7-delige kristallen hapjes/verdeelschaal bestaand uit grote onderschotel en 6 kristallen verdeelbakken 1e helft 20e eeuw. minimale chips 6xø28cm. Cond.: R-G

Kunstglazen groene schaal
Startprijs 25 EUR

Grote kunstglazen fruitschaal, groengeel van kleur in bloemvorm 50-er/60-er jaren 12x38x20cm. Cond.: G

Glazen fles met hand
Resultaat: 42 EUR

Glazen mondgeblazen fles 19e eeuw met hand (gematteerd) 24x7cm. Cond.: G

3 Deel kristal
Startprijs 15 EUR

Drie delen kristal 20e eeuw; 1x dekselschaaltje als asbak 6x10x7,5cm. 1x bloemenvaas 21x17cm. en 1x karaf met amandel- en ruitslijpsel 22x11xø10cm. Cond.: G

6 Krist. wijnglazen + karaf
Resultaat: 10 EUR

6x Kristallen wijnglazen en 1 gegrvaeerde glazen karaf 18-22cm. Cond.: G

Bloemvaas ca. 1900
Startprijs 25 EUR

Cilindrische vaas ca. 1900, paars met goud- en emailledecor 22xø8cm. Cond.: G

Kaasstolp, ruitkristal
Startprijs 30 EUR

Hollandse kristallen 19e eeuwse kaaststolp, ruit- en amandelgeslepen 19xø19cm. Cond.: M

Krist. bowlpot met onderschotel
Startprijs 100 EUR

Kristallen bowlpot en onderschotel a. 1900 rondom rijk gegraveerd met bloemvoorstellingen. Deksel is beschadigd 28-ø27cm. Cond.: M-R

2 Glazen dekselschalen
Startprijs 20 EUR

Twee glazen bonbonschalen met deksel 20e eeuw (1x Imp Babylon Design, mondgeblazen), zwaar uitgevoerd 18,5xø15cm. en 24xø14cm. Cond.: G

2 Kristallen roemers
Startprijs 20 EUR

Twee oude kristallen roemer glazen facetgeslepen 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 18cm. Cond.: G

Glazen mand ca. 1900
Startprijs 30 EUR

Glazen mand 20e eeuw, mondgeblazen met handvat, mooie gevouwen vormgeving 26x20x24cm. Cond.: G

7 Delen glaswerk
Startprijs 30 EUR

Zeven delen glaswerk 20e eeuw; 2x taartplateau, 1x dekselcoupe, 1x grote fruitschaal, 1x kleine fruitschaal, 1x bonbonniere en 1x stolp zonder onderschotel Cond.: G

2 Delen kristal
Startprijs 10 EUR

Twee delen kristal 20e eeuw; 1x karaf, facet- en amandelgeslepen 17xø12cm. en 1x rondom gegraveerde fruitschaal 14xø21cm. Cond.: G

3 Parfumflesjes
Resultaat: 22 EUR

Drie oude glazen parfumflesjes, gesigneerd Judith Muller Israel, design 50-er jaren 12xø6,5cm. Cond.: G

3 Delen glas
Startprijs 20 EUR

Drie delen glaswerk ca. 1900; 1x inktpot, 1x gegraveerd borrelglas en 1x rose siervaas (met barst) 8-15cm. Cond.: R

2 Delen glas
Startprijs 10 EUR

Twee delen kunstglas van Eisch ca. 1970; 1x blauwglazen schaal met geel 8,5xø10cm. en 1x roodbruin glazen vaas met grip (gescheurd) 12xø11cm. Cond.: M-G

18 Delen kristal
Resultaat: 35 EUR

18 Delen kristal 20e eeuw; 11x prachtige zware kristallen tuitglazen (champagne, sekt) facetgeslepen 20e eeuw 19xø7cm. 6x facetgeslepen kristallen schalen ø14,5cm. en 1x kristallen onderzetter (chip) ...

Glazen bowlstel
Startprijs 20 EUR

10-Delig glazen bowlstel met gravering ca. 1930. Chip af aan binnenzijde 21xø22cm. Cond.: G

Kunstglazen vaasje
Resultaat: 22 EUR

Mondgeblazen Art Deco vaasje, gesigneerd met M of W ca. 1930, mooie vormgeving 18xø6cm. Cond.: G

Glazen vaasje
Startprijs 15 EUR

Tuitvormige vaas 50-er/60-er jaren, paars met neutrale voet 27xø8cm. Cond.: G

Kunstglazen schaal
Startprijs 20 EUR

Kunstglazen bonbonschaal in eikenbladvorm, paars 50-er/60-er jaren 10x26x26cm. Cond.: G

Galle lampevoet, kopie
Startprijs 30 EUR

Galle glazen lampenvoet (kopie), oranjekleurig met bloemdecor. chip af 21xø12cm. Cond.: R

Glazen dekselcoupe
Startprijs 120 EUR

Blauw kristallen dekselcoupe ca. 1900, handbeschilderd met lijnen en bloemen 26xø14cm. Chip af aan de binnenzijde Cond.: R-G

Kristallen schaaltje + coupe
Startprijs 15 EUR

Vier delen Biedermeier kristale 19e eeuw met lichte beschadigingen ø13-ø21cm. Cond.: R

Blauw glazen vaas
Resultaat: 20 EUR

Mondgeblazen glazen vaas ca. 1890 van blauw glas. Beschilderd met goud- en bloemmotief 25xø13cm. Cond.: G

Kunstglazen schaal
Startprijs 25 EUR

Zware kunstglazen bonbonschaal in bloemvorm, paars van kleur 50-er/60-er jaren 9xø23cm. Cond.: G

Kunstglazen schaal
Startprijs 20 EUR

Zware kunstglazen fruitschaal, paars met grip in bloemvorm 50-er/60-er jaren 10x32x26cm. Cond.: G

2-Delige fruitschaal
Startprijs 140 EUR

Tweedelige kristalgeslepen fruitschaal op voet 23xø26cm. Cond.: G (kleine chips)

Groen glazen vaas
Resultaat: 20 EUR

Aparte groen glazen vaas 2e helft 20e eeuw in goede staat 21x15x6cm. Cond.: G

11 Likeurglazen, roemers
Startprijs 80 EUR

Elf Duitse ruitgeslepen gekleurde likeurglazen 1e helft 20e eeuw 13-16cm. Cond.: G

Kristallen rozensteker
Startprijs 75 EUR

Kristallen rozensteker met messing houder ca. 1930, ruitslijpsel Cond.: U

Langwerpig glazen schaal
Startprijs 20 EUR

Langwerpige glazen design schaal 60-er jaren (Murano?), 5x38x11cm. Cond.: G

2 Karaffen, Hollands
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse amandelgeslepen karaffen, enkele beschadigingen 32xø14cm. Cond.: R-M

2 Murano vaasjes
Startprijs 30 EUR

Twee glazen Murano vaasjes 60-er/70-er jaren; 1x groen met neutraal 24x8x8cm. en 1x melkglas met glasfusing 21x10x10cm. Cond.: G

Kristallen dekselpotje
Startprijs 15 EUR

Kristallen bonbonnierre facetgeslepen 20e eeuw. Chip af aan binnenzijde 15xø12cm.

Mandje met onderschotel
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuws kristallen mandje met onderschotel (chip af), mooie vormgeving 13xø23cm. Cond.: G

Grote blauwe vaas
Resultaat: 17 EUR

Grote hoge bloemvaas ca. 1930 van blauw glas beschilderd met rood randje, mondgeblazen 22,5xø16cm. Cond.: G

Vaas, karaf & 5 glazen
Startprijs 20 EUR

Zeven delen glas en kristal 20e eeuw waaronder 5 gegraveerde glaasjes, 1 kristallen vaas (paarse kleur)en 1 amandelgeslepen kristallen karafje met stop 11-25,5cm. Cond.: G

Kleine krist.. karaf
Startprijs 30 EUR

Klein Hollands kristallen ruitgeslepen karafje 19e eeuw 21xø11cm. Cond.: G

Ca. 9 delen kristal
Startprijs 40 EUR

Negen delen kristal 20e eeuw; , 6x karaf, 1x tafelbel, 2x waxinelichten. 1 stop beschadigd, chip aan dekselcoup en 1 chip aan tuit van 1 karaf 6-37cm. Cond.: R-G

3 Kristallen karaffen
Resultaat: 30 EUR

Drie kleine kristallen karaffen ca. 1900, amandelgeslepen, 1 beschadigd 15-17cm. Cond.: R

2 Glazen vazen, Seyfried
Resultaat: 60 EUR

Twee glazen beschilderde vazen Emmy Seyfried München 1920 in goede staat 11xø11cm. Cond.: G

2 Art deco flacons
Resultaat: 35 EUR

Twee oude kristallen parfumflessen 1e helft 20e eeuw. 1 Origineel gevuld 11cm. Cond.: G

13 Delen glaswerk
Resultaat: 30 EUR

Dertien delen divers glaswerk ca. 1930 waaronder Roemers, glazen en kannetjes 6-13cm. Cond.: G

Vaas
Startprijs 20 EUR

Glazen vaas met bladgoud en geschulpte opening van oplaine, Italië 21,5xø13cm. Cond.: G

Kristallen stel
Startprijs 150 EUR

19e Eeuws amandelgeslepen kristallen marmeladeset met twee marmelade inzetcoupes. Binnen onderaan chips af 25x22x10cm. Cond.: R

Opaline vaas
Resultaat: 30 EUR

Grote opaline siervaas ca. 1900 met landschap- en bloemdecor 43xø14cm. Cond.: G

Divers kristal
Startprijs 50 EUR

Dertien delen kristal 20e eeuw; 1x grote vaas (gaaf), 1x dekselfles (gaaf), 2x vaas (gaaf), 1x ruitkristallen lage vaas (chips), 1x middelgrote vaas (chips), cakeschaal (chip), asbak (chip), 3 bolle v...

Glazen schaal
Startprijs 25 EUR

Grote glazen design schaal op hoge voet 2e helft 20e eeuw met blauw geschulpte rand 18xø27cm. Cond.: G

5 Kristallen karaffen
Resultaat: 30 EUR

Vijf kristallen karaffen 20e eeuw in zeer goede staat, 1x persglas

Geïriseerde vaas, bloemmotief
Startprijs 35 EUR

Matglazen vaas met parelmoer effect en bloembeschildering 20e eeuw 17xø16cm. Cond.: G

Kristallen karafje, maatverdeling
Startprijs 55 EUR

Antiek kristallen karafje met inhoud-maatverdeling , beschadiging aan puntje van stop H.: 26cm. Cond.: G

Glazen opaline schaal
Startprijs 30 EUR

Zware Sevres opaline glazen schaal 20e eeuw in zeer goede staat 11xø20cm.

Kristallen karaf op voet
Startprijs 55 EUR

Antieke kristallen karaf met olijfslijpsel op voet 31xø11cm. Cond.: U

Boheems glazen schaal
Startprijs 20 EUR

Oude Boheems kristallen schaal met goud- en bloemdecor 20e eeuw 14xø21cm. Kleine chip Cond.: R

2 Roemers, groen
Startprijs 70 EUR

Twee groene glazen roemers met barok voetje ca. 1900 H.: 12,5cm.

8 Kristallen glazen
Startprijs 95 EUR

Acht antieke kristallen glazen met ruitslijpsel Cond.: U