German Grobe (1857 - 1938 Düsseldorf), olieverf op linnen, vissers te paard 24x18cm. Cond.: G
Jan Kagie (Den Haag 1907 - 1991), olieverf op paneel, dorpsgezicht met kanaal en bruggetje 24x30cm. Cond.: G
Ton Schulten(origineel) (1938 - Ootmarsum), olieverf op linnen, coulissenlandschap beginperiode 90-er jaren 90x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd eind 19e eeuw (Russisch of Franse school), olieverf op paneel, schilder bij schildersezel met jongen 22,5x18cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2002, olieverf op linnen, fantasiefiguur 150x100cm. Cond.: U
Jan te Wierik 2002, olieverf op linnen, 2 fantasiefiguren 120x80cm. Cond.: U
Louis Legrand (1861 - 1951 Frankrijk), ets met aquatint op papier, La Mome Lerpsichore, balletdanseres 38x23cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, putti in de hemel 63x48cm. COnd.: G
Negen werken van Anthony van Dyck, gravures op papier, Lucas Vorstermann Sculp. 1595 - 1675, statieportretten 26x18cm. Cond.: G
Evert Rabbers (1875-1967 Enschede) De Regge bij Goor. Olieverf op linnen 45x55 cm., Cond.:G
4x Anthony van Dyck, gravures op papier, Petrus Pieter de Jode sculpsit 1570 - 1634, statieportretten 26x18cm. Cond.: G
Jan van Vuren (Molenaarsgraaf 1871 - Ermelo 1941), olieverf op linnen, landschap met boerenhuis en waterput 25x20cm. Cond.: U
3x Anthony v Dyck, gravures op papier, Paul du Pont Sculp (Paulus Pontius 1603-1658 Vlaanderen), statieportretten 24x18cm. Cond.: G
Max Carlier (1872 - 1938 België), olieverf op linnen, vaas met rozen 16x20cm. Cond.: G
2x Anthony v Dyck gravures op papier, aquaforti door s.a.a Bolfwert Sculpsit, statieportretten 15,5x24,5cm. Cond.: G
Roel Wildeboer, olieverf op linnen, landschap met beek en huis 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, sepia op papier, interieur met vele figuren (brief lezen), 27x22cm. Cond.: G
J. Klein ca. 1880, olieverf op linnen, Hollands winterlandschap met ijsvermaak 76x52cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, kerkinterieur met figuren in 17e eeuwse kleding 24x22cm. Cond.: G
Ongesigneerd Hollandse school ca. 1900, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren bij avond 19x31cm. Cond.: G
Johannes Gijsbert Vogel (Hooge Zwaluwe 1828 - 1915 Velp), sepia op papier, rotsachtig landschap met bomen 52x31cm. Cond.: R
J.J.H,.van Leeuwen, olieverf op paneel, carrousel met figuren 30x24cm. Cond.: G
ONgesigneerd ca. 1800, aquarel op papier, Hollands landschap met molen, koeien en figuren 29x19cm. Cond.: G
Marcel Schelleben? 2000 eppreuve de artiste, lithografie op papier, stilleven met kruik 74x55cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, herder met schapen bij schaapskooi 27x19cm. Cond.: G
Anton Funke (Ruhrort 1869 - 1955 Haarlem), olieverf op paneel, moedereend met kroost 21x15,5cm. Cond.: G
Sierk Schröder '66 (Ambon Ned. Indië 1903 - ), tekening op papier, zittende vrouw 30x47cm. Cond.: G
Floor Looy 1997 Almelo, pastel op papier, abstracte compositie 40x50cm. Cond.: G
Hans Lenteman, olieverf op linnen, berglandschap 40x50cm. Cond.: G
Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, naakte vrouw 14x20cm. Cond.: G
Wenzel Hollar Wenceslaus 1649 (1607 - 1677 Tjecholsowakije), gravure op papier. voorstelling David Teniers met vele figuren (vochtvlekken) Cond.: M
Alfons Mucha (1860 - 1939), map met 11 Jugendstil posters (pressfoto Praha 20e eeuw), reproducties op papier 61x43cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille '65, lithografie op papier, abstracte compositie (Nr 68/125) 53x41cm. Cond.: G
Ongesigneerd schilderij ca. 1880, olieverf op linnen, kippen met haan 57x49cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - ), olieverf op linnen, aan de plassen bij Nieuwkoop 40x50cm. Cond.: G
A.J. Mussert ca. 1930 (kerk uit 1614), uiterst gedetailleerde tekening van bijzondere kwaliteit 9,3x16,8cm. Cond.: U
Bart ten Bruggencate 1997 (Buurse 1954 - ), olieverf op linnen, strandgezicht met branding 70x60cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille '75, lithografie op papier, vrouw met meloen (nr 91/100) 50x40cm. Cond.: G
Pieter Dupont (Amsterdam 1870 - 1911 Hilversum), gravure op papier, stadsgezicht Amsterdam Nr. 35 44x19cm. Cond.: G
De Vries ca. 1930, olieverf op linnen, riviergezicht met rietschuit 40x50cm. Cond.: G
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren Port St. Denis. Herkomst kunsthandel Roelofs 60x80cm. Cond.: U
Gesigneerd Gasteiger 1939, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 44x55cm. Cond.: G
Cornelis Westerbeek 1878 (Sassenheim 1844 - 1903 Den Haag), olieverf op linnen, dijk met 3 koeien (vroeg werk) 48x70cm. Cond.: G
Omgeving Nicolaas van Berchem (1620- 1683 Holland), gravure op papier, twee bokken (rechtsboven gemerkt "d") 13x10cm. Cond.: G
Jan Michels '92 (1908 - 1998), olieverf op linnen, abstracte compositie 100x80cm. Cond.: G
Manuel (pseudoniem van Arnout van Gilst) Den Haag 1898, olieverf op linnen, herder bij schaapskooi met schapen 40x50cm. Cond.: G
Henrich Carl Macleane (1898 Rotterdam - ), olieverf op linnen, stilleven met fruit en bloemen 77x54cm. Cond.: G
jan Altink 1913 (Groningen 1885 - ), tekening op papier, riviergezicht met zeilvrachtschepen en figuren 36x26cm. Cond.: G
Atelier Johan Dijkstra, aquarel op papier (iets vergeeld), moeder met kind 21x14cm. Cond.: G
J. Kuypers ca. 1910, olieverf op linnen, 3 vissers in gesprek 50x80cm. Cond.: G
Willem de Zwart Nr. 21 (1862 - Den Haag 1932), ets op papier, bosgezicht met huis 33x28cm. Cond.: G
W. Vet (of Ver) '62, gouache op papier, abstracte sprinkhaan 21x36cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille 1975, lithografie op papier, vrouw met vogel (nr 71/200) 50x67cm. Cond.: G
Willem de Zwart Nr. 50 (1862 - Den Haag 1932), ets op papier, boerenwoning te Soest (vochtvlekken) 15x20cm. Cond.: R
Jurrien Marinus Beek (Arnhem 1879 - 1965 Den Haag), olieverf op linnen, oude poort van Rome naar Napels 55x42cm. Cond.: G
Miniatuurportret ca. 1900 op ivoor, gesigneerd Dennery in goede staat 11,5x11,5cm. Cond.: G
Daan Muehlhaus (Dordrecht 1907 - ), olieverf op linnen, landschap met molens en geit 50x60cm. Cond.: G
van Dulmen ca. 1930 (Van Dulmen Krumpelman), olieverf op linnen, Orientaals dorpsgezicht met figuyren 62x57cm. Cond.: G
Petrus Johannes Arendsen (Amsterdam 1846 - Hampstead 1932), gravure met aquatint op papier, (gravure naar P. Metsu), brief schrijven 25x19,5cm. Cond.: G
Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, Lutterzand 50x70cm. Cond.: G
Willem de Zwart (1862 - Den Haag 1932), ets op papier, bosgezicht met beek 23x21cm. Cond.: G
Setffano Della Bella (1610 - 1664 Italië), gravure op papier, gezicht op Amsterdam 13,5x8,7cm. Cond.: G
F. Günther 1913 Duitse school, olieverf op linnen, Duits doprsgezicht aan het water met eenden 57x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, acryl op linnen, abstracte compositie 60x45cm. Cond.: G
Arend van de Pol (Utrecht 1886 - 1956), Hollands landschap met koeien bij het water. 1 plakker verso 58x42cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1997 Laren), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam 50x70cm. Cond.: U
Ongesigneerd 80-er jaren, olieverf op paneel, vrouwelijk naakt 50x50cm. Cond.: G
P.A.C. de Zwart 1942, olieverf op paneel, poldergezicht met boerderij 80x58cm. Cond.: G
Onduidelijk gezigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, Hollands landschapmet wilgen en dorp op de achtergrond 43x29cm. Cond.: G
Bernard Antonie van Beek (Amsterdam 1875 - 1941 Kortenhoef), olieverf op paneel, Hollands poldergezicht met molens en roeiboot 60x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
H. Verbeek, olieverf op paneel, stilleven met groentes en vaas met bloemen 40x52cm. Cond.: G
Hugo van Schaick (Beesterzwaag 1872 - 1946 Meppel), landelijk dorpsgezicht met figuren (bedoekt) 36x50cm. Cond.: G
Gesigneerd M. Vlamings, olieverf op linnen, boer op hooikar in een dorpsstraat 23x37cm. Cond.: G
Icoon 3 heilige martelaressen. Rechts: H. Catharina met een deel van het rad waarop zij werd geradbraakt. Midden: Orthodoxe heilige, mogelijk Parasueva (heilige v/d/ vrijdag) met Russisch orthodox kru...
Ovaal icoon op ijzer, Maria in orante(gebeds) houding met duif voor lezenaar. Maria heeft blauw onderkleed met rood bovenkleed (Aardse vrouw met het hemelse bekleed). Initialen links (M) en rechts (QY...
J. Casarie, olieverf op linnen, grachtengezicht Amsterdam 60x80cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, moeder met kind bij de gevangenis (cracelee) 19x17cm. Cond.: G
J. Hanssen, olieverf op linnen, boerderij aan het water 24,5x30,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Jezus kloppend aan een deur 17x23cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op peneel, maria op aardbol 17x22cm. Cond.: G
Rattiman '51. olieverf op paneel, visverkoper 38x29cm. Cond.: G
Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, Lutterzand 50x60cm. Cond.: G
Pieter de Regt (Rotterdam 1877 - Loosduinen 1960), olieverf op linnen, landschap met boerderij, hooimijt en boer 52x38cm. Cond.: G
Miniatuurportret op ivoor ca. 1900, gesigneerd Dennery (breuk) 11,5x12cm. Cond.: R
Boltee of Ottes?, olieverf op linnen, watergezicht met eendenkooi 40x50cm. Cond.: G
Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, watermolen Haaksbergen 40x50cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse paardenprenten England Steeple Chase. Prachtige vruchtenhouten Biedermeier lijsten 59x52cm. Cond.: G
Miniatuurportret ca. 1900 op ivoor, gesigneerd Dennery in goede staat 11,5x11,5cm. Cond.: G
John Heartfield 1891-1968. Originele doos met 33 lithos, hoofdzakelijk spotprenten over het derde rijk WO II. VeB Verlag der Kunst Dresden, 33 Fotomontage. Met origineel boekje Cond.: G
Guilliaume Corneille 97, lithografie op papier, duif met zon 15x21cm. Cond.: G
Gavarni, lithografie op papier, man en vrouw in toneelkleding 17x20cm. (vochtvlekjes) 17x20cm. Cond.: R
Bouvier ca. 1880 (Franse school), olieverf op paneel, glazen vaas met bloemen 36x23cm. Cond.: G
Drie gravures P. Wouwermans pinxit, (J. Moyreau sculpist avec privilege du Roy 1757), 1x "De Chiens", 1x "Entree D'abreuvoir", 1x "Occupations Champestres", 48x37cm. Cond.: G