Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

German Grobe
Startprijs 900 EUR

German Grobe (1857 - 1938 Düsseldorf), olieverf op linnen, vissers te paard 24x18cm. Cond.: G

Schilderij, J. Kagie
Startprijs 100 EUR

Jan Kagie (Den Haag 1907 - 1991), olieverf op paneel, dorpsgezicht met kanaal en bruggetje 24x30cm. Cond.: G

Ton Schulten
Startprijs 2.200 EUR

Ton Schulten(origineel) (1938 - Ootmarsum), olieverf op linnen, coulissenlandschap beginperiode 90-er jaren 90x80cm. Cond.: G

Ongesigneerd, man met jongen
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd eind 19e eeuw (Russisch of Franse school), olieverf op paneel, schilder bij schildersezel met jongen 22,5x18cm. Cond.: G

Jan te Wierik 2002
Startprijs 7.750 EUR

Jan te Wierik 2002, olieverf op linnen, fantasiefiguur 150x100cm. Cond.: U

Jan te Wierik, olieverf
Startprijs 3.950 EUR

Jan te Wierik 2002, olieverf op linnen, 2 fantasiefiguren 120x80cm. Cond.: U

Louis Legrand
Resultaat: 110 EUR

Louis Legrand (1861 - 1951 Frankrijk), ets met aquatint op papier, La Mome Lerpsichore, balletdanseres 38x23cm. Cond.: G

Schilderij, putti
Resultaat: 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, putti in de hemel 63x48cm. COnd.: G

9 Gravures, Ant. v. Dyck
Startprijs 90 EUR

Negen werken van Anthony van Dyck, gravures op papier, Lucas Vorstermann Sculp. 1595 - 1675, statieportretten 26x18cm. Cond.: G

E.Rabbers
Startprijs 850 EUR

Evert Rabbers (1875-1967 Enschede) De Regge bij Goor. Olieverf op linnen 45x55 cm., Cond.:G

4x Anthony v. Dyck
Startprijs 50 EUR

4x Anthony van Dyck, gravures op papier, Petrus Pieter de Jode sculpsit 1570 - 1634, statieportretten 26x18cm. Cond.: G

Jan van Vuren
Resultaat: 525 EUR

Jan van Vuren (Molenaarsgraaf 1871 - Ermelo 1941), olieverf op linnen, landschap met boerenhuis en waterput 25x20cm. Cond.: U

Anthony v Dyck, 3x Pual du Pont
Startprijs 60 EUR

3x Anthony v Dyck, gravures op papier, Paul du Pont Sculp (Paulus Pontius 1603-1658 Vlaanderen), statieportretten 24x18cm. Cond.: G

Max Carlier
Startprijs 300 EUR

Max Carlier (1872 - 1938 België), olieverf op linnen, vaas met rozen 16x20cm. Cond.: G

2x Anthony v Dyck
Startprijs 30 EUR

2x Anthony v Dyck gravures op papier, aquaforti door s.a.a Bolfwert Sculpsit, statieportretten 15,5x24,5cm. Cond.: G

Wildeboer
Startprijs 120 EUR

Roel Wildeboer, olieverf op linnen, landschap met beek en huis 40x50cm. Cond.: G

Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, sepia op papier, interieur met vele figuren (brief lezen), 27x22cm. Cond.: G

Schilderij, J. Klein
Startprijs 600 EUR

J. Klein ca. 1880, olieverf op linnen, Hollands winterlandschap met ijsvermaak 76x52cm. Cond.: G

Anton Heyboer,
Startprijs 250 EUR

Anton Heyboer, acryl op papier, haan 30x38cm. Cond.: G

Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 41 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, kerkinterieur met figuren in 17e eeuwse kleding 24x22cm. Cond.: G

Hollandse school
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd Hollandse school ca. 1900, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren bij avond 19x31cm. Cond.: G

Aquarel, J.G. Vogel 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Johannes Gijsbert Vogel (Hooge Zwaluwe 1828 - 1915 Velp), sepia op papier, rotsachtig landschap met bomen 52x31cm. Cond.: R

J.J.H,.van Leeuwen Carrousel
Startprijs 350 EUR

J.J.H,.van Leeuwen, olieverf op paneel, carrousel met figuren 30x24cm. Cond.: G

Aquarel ca. 1800
Startprijs 80 EUR

ONgesigneerd ca. 1800, aquarel op papier, Hollands landschap met molen, koeien en figuren 29x19cm. Cond.: G

Stilleven, aardewerken kan
Resultaat: 70 EUR

Marcel Schelleben? 2000 eppreuve de artiste, lithografie op papier, stilleven met kruik 74x55cm. Cond.: G

Fedor van Kregten
Startprijs 250 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, herder met schapen bij schaapskooi 27x19cm. Cond.: G

Anton Funke
Resultaat: 140 EUR

Anton Funke (Ruhrort 1869 - 1955 Haarlem), olieverf op paneel, moedereend met kroost 21x15,5cm. Cond.: G

Houtskool Schreuder
Startprijs 400 EUR

Sierk Schröder '66 (Ambon Ned. Indië 1903 - ), tekening op papier, zittende vrouw 30x47cm. Cond.: G

Floor Looy, pastel
Startprijs 20 EUR

Floor Looy 1997 Almelo, pastel op papier, abstracte compositie 40x50cm. Cond.: G

Henk Dekker
Startprijs 650 EUR

Henk Dekker (Gouda 1897 - ), zeilschepen bij avond 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Hans Lenteman
Startprijs 100 EUR

Hans Lenteman, olieverf op linnen, berglandschap 40x50cm. Cond.: G

Anton Heyboer,
Startprijs 200 EUR

Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, naakte vrouw 14x20cm. Cond.: G

Wenzel Hollar, gravure
Startprijs 35 EUR

Wenzel Hollar Wenceslaus 1649 (1607 - 1677 Tjecholsowakije), gravure op papier. voorstelling David Teniers met vele figuren (vochtvlekken) Cond.: M

Map 11 lithografiën Alfons Mucha
Resultaat: 100 EUR

Alfons Mucha (1860 - 1939), map met 11 Jugendstil posters (pressfoto Praha 20e eeuw), reproducties op papier 61x43cm. Cond.: G

Corneille 65 litho
Startprijs 300 EUR

Guilliaume Corneille '65, lithografie op papier, abstracte compositie (Nr 68/125) 53x41cm. Cond.: G

Schilderij, pluimvee
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd schilderij ca. 1880, olieverf op linnen, kippen met haan 57x49cm. Cond.: G

A.J.Zwart
Startprijs 600 EUR

Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - ), olieverf op linnen, aan de plassen bij Nieuwkoop 40x50cm. Cond.: G

A.J. Mussert, kerk
Startprijs 40 EUR

A.J. Mussert ca. 1930 (kerk uit 1614), uiterst gedetailleerde tekening van bijzondere kwaliteit 9,3x16,8cm. Cond.: U

Bruggencate
Resultaat: 250 EUR

Bart ten Bruggencate 1997 (Buurse 1954 - ), olieverf op linnen, strandgezicht met branding 70x60cm. Cond.: G

Corneille 75 litho
Startprijs 300 EUR

Guilliaume Corneille '75, lithografie op papier, vrouw met meloen (nr 91/100) 50x40cm. Cond.: G

P. Dupont, Amsterdam gravure
Resultaat: 50 EUR

Pieter Dupont (Amsterdam 1870 - 1911 Hilversum), gravure op papier, stadsgezicht Amsterdam Nr. 35 44x19cm. Cond.: G

de Vries
Startprijs 120 EUR

De Vries ca. 1930, olieverf op linnen, riviergezicht met rietschuit 40x50cm. Cond.: G

Jan Rijlaarsdam, Parijs
Resultaat: 2.000 EUR

Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren Port St. Denis. Herkomst kunsthandel Roelofs 60x80cm. Cond.: U

Gasteiger
Resultaat: 70 EUR

Gesigneerd Gasteiger 1939, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 44x55cm. Cond.: G

Westerbeek, koeien op de dijk
Startprijs 300 EUR

Cornelis Westerbeek 1878 (Sassenheim 1844 - 1903 Den Haag), olieverf op linnen, dijk met 3 koeien (vroeg werk) 48x70cm. Cond.: G

Omgeving Nicolaas van Berchem
Resultaat: 25 EUR

Omgeving Nicolaas van Berchem (1620- 1683 Holland), gravure op papier, twee bokken (rechtsboven gemerkt "d") 13x10cm. Cond.: G

Jan Michels '92
Startprijs 300 EUR

Jan Michels '92 (1908 - 1998), olieverf op linnen, abstracte compositie 100x80cm. Cond.: G

Manuel, schaapskooi
Startprijs 350 EUR

Manuel (pseudoniem van Arnout van Gilst) Den Haag 1898, olieverf op linnen, herder bij schaapskooi met schapen 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, H.C. MacLean
Startprijs 300 EUR

Henrich Carl Macleane (1898 Rotterdam - ), olieverf op linnen, stilleven met fruit en bloemen 77x54cm. Cond.: G

Tekening Altink
Startprijs 180 EUR

jan Altink 1913 (Groningen 1885 - ), tekening op papier, riviergezicht met zeilvrachtschepen en figuren 36x26cm. Cond.: G

Aquarel, atelier Johan Dijkstra
Startprijs 220 EUR

Atelier Johan Dijkstra, aquarel op papier (iets vergeeld), moeder met kind 21x14cm. Cond.: G

Vissers
Startprijs 350 EUR

J. Kuypers ca. 1910, olieverf op linnen, 3 vissers in gesprek 50x80cm. Cond.: G

W.de Zwart
Startprijs 50 EUR

Willem de Zwart Nr. 21 (1862 - Den Haag 1932), ets op papier, bosgezicht met huis 33x28cm. Cond.: G

Gouache 60-er jaren
Resultaat: 55 EUR

W. Vet (of Ver) '62, gouache op papier, abstracte sprinkhaan 21x36cm. Cond.: G

Corneille groot
Resultaat: 275 EUR

Guilliaume Corneille 1975, lithografie op papier, vrouw met vogel (nr 71/200) 50x67cm. Cond.: G

W.de Zwart
Startprijs 50 EUR

Willem de Zwart Nr. 50 (1862 - Den Haag 1932), ets op papier, boerenwoning te Soest (vochtvlekken) 15x20cm. Cond.: R

Jurries Marius Beek
Startprijs 350 EUR

Jurrien Marinus Beek (Arnhem 1879 - 1965 Den Haag), olieverf op linnen, oude poort van Rome naar Napels 55x42cm. Cond.: G

Miniatuur portret
Startprijs 90 EUR

Miniatuurportret ca. 1900 op ivoor, gesigneerd Dennery in goede staat 11,5x11,5cm. Cond.: G

Daan Muehlhaus
Startprijs 500 EUR

Daan Muehlhaus (Dordrecht 1907 - ), olieverf op linnen, landschap met molens en geit 50x60cm. Cond.: G

van Dulmen
Startprijs 800 EUR

van Dulmen ca. 1930 (Van Dulmen Krumpelman), olieverf op linnen, Orientaals dorpsgezicht met figuyren 62x57cm. Cond.: G

P.J. Arendzen, gravure
Startprijs 20 EUR

Petrus Johannes Arendsen (Amsterdam 1846 - Hampstead 1932), gravure met aquatint op papier, (gravure naar P. Metsu), brief schrijven 25x19,5cm. Cond.: G

B. Baaijens
Resultaat: 70 EUR

Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, Lutterzand 50x70cm. Cond.: G

W.de Zwart
Startprijs 50 EUR

Willem de Zwart (1862 - Den Haag 1932), ets op papier, bosgezicht met beek 23x21cm. Cond.: G

Setffano Della Bella, gravure
Resultaat: 10 EUR

Setffano Della Bella (1610 - 1664 Italië), gravure op papier, gezicht op Amsterdam 13,5x8,7cm. Cond.: G

F.Günther
Startprijs 600 EUR

F. Günther 1913 Duitse school, olieverf op linnen, Duits doprsgezicht aan het water met eenden 57x40cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig, abstract
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, acryl op linnen, abstracte compositie 60x45cm. Cond.: G

A.v.d.Pol
Startprijs 600 EUR

Arend van de Pol (Utrecht 1886 - 1956), Hollands landschap met koeien bij het water. 1 plakker verso 58x42cm. Cond.: G

H.C. Kranenburg
Resultaat: 275 EUR

Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1997 Laren), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam 50x70cm. Cond.: U

Naakt
Startprijs 180 EUR

Ongesigneerd 80-er jaren, olieverf op paneel, vrouwelijk naakt 50x50cm. Cond.: G

Schilderij, P. de Zwart
Resultaat: 70 EUR

P.A.C. de Zwart 1942, olieverf op paneel, poldergezicht met boerderij 80x58cm. Cond.: G

Altman
Startprijs 350 EUR

Onduidelijk gezigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, Hollands landschapmet wilgen en dorp op de achtergrond 43x29cm. Cond.: G

Bernard A.van Beek
Startprijs 650 EUR

Bernard Antonie van Beek (Amsterdam 1875 - 1941 Kortenhoef), olieverf op paneel, Hollands poldergezicht met molens en roeiboot 60x40cm. Cond.: G

Bloemstilleven
Startprijs 180 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G

Stilleven H. Verbeek
Startprijs 50 EUR

H. Verbeek, olieverf op paneel, stilleven met groentes en vaas met bloemen 40x52cm. Cond.: G

Hugo van Schaik
Startprijs 325 EUR

Hugo van Schaick (Beesterzwaag 1872 - 1946 Meppel), landelijk dorpsgezicht met figuren (bedoekt) 36x50cm. Cond.: G

Dorpgezicht
Resultaat: 170 EUR

Gesigneerd M. Vlamings, olieverf op linnen, boer op hooikar in een dorpsstraat 23x37cm. Cond.: G

Icoon 3 Heiligen
Startprijs 420 EUR

Icoon 3 heilige martelaressen. Rechts: H. Catharina met een deel van het rad waarop zij werd geradbraakt. Midden: Orthodoxe heilige, mogelijk Parasueva (heilige v/d/ vrijdag) met Russisch orthodox kru...

Icoon op metaal
Startprijs 120 EUR

Ovaal icoon op ijzer, Maria in orante(gebeds) houding met duif voor lezenaar. Maria heeft blauw onderkleed met rood bovenkleed (Aardse vrouw met het hemelse bekleed). Initialen links (M) en rechts (QY...

J. Casarie, stadsgezicht Amsterdam
Startprijs 150 EUR

J. Casarie, olieverf op linnen, grachtengezicht Amsterdam 60x80cm. Cond.: U

Geliefde bij gevangenis
Startprijs 275 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, moeder met kind bij de gevangenis (cracelee) 19x17cm. Cond.: G

Schilderij, J. Hanssen
Resultaat: 35 EUR

J. Hanssen, olieverf op linnen, boerderij aan het water 24,5x30,5cm. Cond.: G

Kerkelijk Jezus
Resultaat: 180 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Jezus kloppend aan een deur 17x23cm. Cond.: G

Kerkelijk Maria
Startprijs 170 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op peneel, maria op aardbol 17x22cm. Cond.: G

Schilderij, Rattiman
Resultaat: 25 EUR

Rattiman '51. olieverf op paneel, visverkoper 38x29cm. Cond.: G

B. Baaijens
Resultaat: 70 EUR

Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, Lutterzand 50x60cm. Cond.: G

P.de Regt
Resultaat: 125 EUR

Pieter de Regt (Rotterdam 1877 - Loosduinen 1960), olieverf op linnen, landschap met boerderij, hooimijt en boer 52x38cm. Cond.: G

Miniatuur portret
Startprijs 90 EUR

Miniatuurportret op ivoor ca. 1900, gesigneerd Dennery (breuk) 11,5x12cm. Cond.: R

Schilderij, plasgezicht met eenden
Startprijs 120 EUR

Boltee of Ottes?, olieverf op linnen, watergezicht met eendenkooi 40x50cm. Cond.: G

B. Baaijens, watermolen Haaksbergen
Resultaat: 70 EUR

Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, watermolen Haaksbergen 40x50cm. Cond.: G

4 Paardenprenten
Startprijs 75 EUR

Vier 19e eeuwse paardenprenten England Steeple Chase. Prachtige vruchtenhouten Biedermeier lijsten 59x52cm. Cond.: G

Miniatuur portret
Startprijs 90 EUR

Miniatuurportret ca. 1900 op ivoor, gesigneerd Dennery in goede staat 11,5x11,5cm. Cond.: G

John Heartfield, fotocollectie
Startprijs 100 EUR

John Heartfield 1891-1968. Originele doos met 33 lithos, hoofdzakelijk spotprenten over het derde rijk WO II. VeB Verlag der Kunst Dresden, 33 Fotomontage. Met origineel boekje Cond.: G

Corneille litho
Resultaat: 110 EUR

Guilliaume Corneille 97, lithografie op papier, duif met zon 15x21cm. Cond.: G

Litho, Gavarni
Startprijs 30 EUR

Gavarni, lithografie op papier, man en vrouw in toneelkleding 17x20cm. (vochtvlekjes) 17x20cm. Cond.: R

Stilleven
Startprijs 120 EUR

Bouvier ca. 1880 (Franse school), olieverf op paneel, glazen vaas met bloemen 36x23cm. Cond.: G

3 Franse kopergravures
Startprijs 75 EUR

Drie gravures P. Wouwermans pinxit, (J. Moyreau sculpist avec privilege du Roy 1757), 1x "De Chiens", 1x "Entree D'abreuvoir", 1x "Occupations Champestres", 48x37cm. Cond.: G