Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen serviesje
Resultaat: 200 EUR

9-Delig Meissen porseleinen koffieservies 80-er jaren met decor van gele rozen in goede staat.

Porseleinen klokkenstel ca. 1900
Startprijs 500 EUR

Bijzonder Thuringer porseleinen klokkenstel gemerkt Plaue 1e helft 20e eeuw. Bestaand uit twee dekselcoupes en klok met los uurwerk versierd met figuren en vele bloemen. Lichte chips af van sommige bl...

2 Kandelaars Meissen
Resultaat: 1.800 EUR

Paar kapitale porseleinen Meissen kandelaars ca. 1900. Met voorstelling van edelman, edelvrouw en kinderen. 4 Afneembare kaarsenhouders. 1 Klein blaadje is licht bestoten. Prachtig verzamelaarsobject....

2 Japanse imari vazen
Startprijs 250 EUR

Twee grote Japans porseleinen imari vazen met bloemdecor 19e eeuw. 1 Kraag gelijmd 32xø17cm. Cond.: R

Meissen kaarsenkandelaar
Resultaat: 225 EUR

Meissen porseleinen 3-lichts kaarskandelaar uit de Knaufzeit 1e helft 20e eeuw (1e keus) met 2 figuren (dansende engel en violist). Beschadiging aan bloemen en haarkrans 21x19x12cm. Cond.: R

6 Persoon Belleek mokkaservies
Startprijs 300 EUR

Zes-persoons Belleek koffieservies 1e helft 20e eeuw Ierland. Cremekleurig met goudrand, geribbeld eierschaalporselein in uitsteklende staat

6 Delen Belleek
Startprijs 75 EUR

Zes delen Belleek porselein (Ierland) 1e helft 20e eeuw; 2x theekop, 1x vaasje, 1x schelpenvaasje, 1x vaasje met bloemen en 1 melkkannetje 6-7cm. Cond.: G

Meissen potje, zilv rand + schaaltje
Startprijs 45 EUR

Twee delen Meissen porselein 20e eeuw; 1x vaasje met groen decor en zilveren bovenrand 1e keus 6xø6cm. en 1x laag schaaltje met bloemmotief en goudrandje 2e keus 4xø9cm. Cond.: G

Sitzendorf tamboerijn meisje
Startprijs 50 EUR

Sitzendorf porseleinen tamboerijnmeisje 20e eeuw in goede staat. H 14cm.

Sitzendorf bloemencoupe
Startprijs 50 EUR

Sitzendorf porseleinen dekselcoupe (Duitsland) 20e eeuw met goudecor en opgewerkt bloemendecor 17x12x8cm. Cond.: G

5-Delig blauw kaststel
Resultaat: 425 EUR

Prachtig 5-delig Frans Fayence kaststel Britannie ca. 1870 (gemerkt). Blauw decor met leeuwtjes. Lichte beschadigingen 27x33cm. Cond.: R

Rosenthal servies
Resultaat: 185 EUR

Hoogwaardig Rosenthal porseleinen koffie- en eetservies 20e eeuw bestaande uit 85 delen. (1 bord kapot, enkele chips). In zeer goede staat met rozendecor Cond.: G

Wedgwood plaquettes
Resultaat: 275 EUR

Twee Wedgwood bisquit porseleinen plaquettes (Engeland) ca. 1880 in compositie metalen Louis Quinze stijl lijsten. Afbeeldend tweedimensionale vrouwen uit de Griekse oudheid 19x12cm. Cond.: G

Pors. Pierrot lamp
Startprijs 50 EUR

Aparte pierrot tafellamp, gemerkt D. Boddano Italië met oranje-rode lamp Nr. 629. Minimale chip aan kap 20x20x14cm. Cond.: G

KPM figuur, haan
Startprijs 200 EUR

Duitse KPM porseleinen balsende Auerhaan 20e eeuw 13x13x11cm. Cond.: G

Theebus
Startprijs 120 EUR

Chinees porseleinen theebus met figuren en bloememotief 20e eeuw. Haarscheur deksel 13x10x8cm. Cond.: G

Theebus Frans, zilv.rand
Resultaat: 70 EUR

Franse 19e eeuwse porseleinen theebus, handbeschilderd met zilveren rand (gemerkt) in goede originele staat. Binnenzijde van stop chip af en chipje bodem 13,5x7x9cm. Cond.: G

Porseleinen spiegel, Thuringen
Startprijs 130 EUR

Thuringen porseleinen spiegel 20e eeuw met putto, rocailles, bloemen en gouddecor. Stukjes van bloemen af en 1 stukje van een vleugel af 28x27x11cm. Cond.: R

Grote Imari vaas
Resultaat: 800 EUR

Kapitale Japns imari porseleinen siervaas 19e eeuw met zeer gedetailleerde voorstelling van figuren etc. Rand is gerestaureerd Cond.: G

Chinees imari bord
Startprijs 200 EUR

Prachtig 19e eeuws Chinees imari porseleinen sierbord met bloemen-, vogels- en tuindecor. In zeer goede staat ø31cm.

Twee Majolica vazen
Startprijs 40 EUR

Twee majolica amphora's ca. 1900 naar voorbeeld van de GRiekse oudheid. 1 vaas tuit gelijmd, hengsel gelijmd en chips af, andere vaas met chips 45x24xø16cm. Cond.: R

Theeservies Wedgwood
Startprijs 200 EUR

Theeservies Wedgwood Provence 20e eeuw bestaand uit; 6 kop&schotels, theepot, koekschaal en roomkan, Cond.: U

Wedgwood eetservies
Startprijs 450 EUR

Puntgaaf 6-persoon Wedgwood dinerservies Provence 20e eeuw bestaand uit; 6 Dinerborden, 6 diepe borden, 1 dekschaal, 1 open groente/saladeschaal, 1 grote vleeschotel en sauskom Cond.: U

Majolica bierkruik
Startprijs 50 EUR

Grote majolica keramieken drinkpul Royal Doulton en Co 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een kapiteinskop met zeemeermin 20x18x13cm. Cond.: G

Majolica bierkruik, zeeman
Startprijs 50 EUR

Grote majolica keramieken drinkpul, voorstellend een kapitein met kreeft als handvat. Royal Doulton en Co 2e helft 20e eeuw 21x10x13cm. Cond.: G

Koffie- en eetservies
Startprijs 200 EUR

Koffie- en eetservies met bloemdecor ca. 1910, Jugendstil motief met platte borden, diepe borden, saucieres, terrines etc. Vermoedelijk Duitsland, beschadigingen Cond.: R

2 Chinese dekselvazen
Resultaat: 150 EUR

Twee grote Chinees porseleinen dekselvazen 19e eeuw. Foohond op het deksel en blauw bloemendecor. 1x met barst en 1x met grote chip uit de rand. 49xø20cm. Cond.: M

Antieke gemberpot
Startprijs 100 EUR

Grote Chinese gemberpot 18e-19e eeuw met figuren en tekens (keramiek) 23xø22cm. Cond.: G

Goudimari schotel
Startprijs 130 EUR

Zeldzame Japanse goudimari porseleinen sierbord 18e-19e eeuw met prachtig decor, gelijmd ø35cm. Cond.: M

Groot Fam. Verte bord
Startprijs 80 EUR

Groot Fam. verte sierbord met paradijsvogel en gouddecor 20e eeuw (Readers Digest) ø46cm. Cond.: G

Grote Chinese schotel
Startprijs 800 EUR

Prachtige grote Chinees porseleinen sierschotel 18e-19e eeuw met afgebeeld 6 Chinese figuren in een landschap in zeer goede staat ø36,7cm. Cond.: G

4 Chinese kommen
Startprijs 190 EUR

Vier grote Chinees porseleinen kommen 18e-19e eeuw met motief van draken en hanen. 3 kommen met lichte randschade 8xø16cm. Cond.: R-G

Chinese druksteen met tekens
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese druksteen vol met Chinese tekens in originele doos 1e helft 20e eeuw 50x15x15cm.

Oude Chinese druksteen
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese druksteen in de vorm van twee zwaarden vol met Chinese tekens in originele doos 1e helft 20e eeuw 49x15x4cm. Cond.: G

Kutani dekselpot, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Prachtige kutani porseleinen dekselpot 19e eeuw (fijn uitgewerkt) met goud- en bloemdecor in zeer goede originele staat 39xø18cm. Cond.: U

Chieng Lung bord, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Chinees 18e eeuws porseleinen sierbord met bloemmotief, Chien Lung in zeer goede staat ø24cm. Cond.: G

4 Kop&Schotels 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Vier Chinese porseleinen kopjes 18e-19e eeuw. 3x KangXi 1x Fam. rose ø10-ø13cm. (3x minimale chip)

2 Imari kraagvazen, blauw
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse imari porseleinen blauwe kraagvazen met landschapsdecor 21xø10cm. Cond.: G

Chinees pors. bord
Startprijs 80 EUR

Prachtig Chinees porseleinen sierbord 18e eeuw met decor van kevers, vlinders, bloemen, vogels en gouddecor ø24,6cm. Cond.: U

Dekselpot Chinees
Startprijs 120 EUR

Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met afgebeeld vijf oudere Oosterse heren en tekst in goede staat. Tipje dekselpunt beschadigd 32xø21cm. Cond.: G

Oosterse vaas
Startprijs 230 EUR

Grote Kantonese keramieken vaas ca. 1900 (kraag professioneel gerestaureerd) afgebeeld met krijgers 60xø25cm. Cond.: G

Gemberpot 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Grote hoge Chinees porseleinen 18e eeuwse gemberpot met Chinese tekens en bloemenmotief 23xø21cm. Cond.: G

Imari petroleumlamp
Startprijs 135 EUR

Imari porseleinen olielamp met messing montuur en bolle matgeslepen kap in goede originele staat 54x14cm. Cond.: G

Chinese kom ca. 1600
Startprijs 200 EUR

Vroege Chinees porseleinen kom, waarschijnlijk 17e eeuw met blauw decor, bladmotief. Lichte randschade 9xø18cm. Cond.: G

2 Chin. kop en schotels
Startprijs 50 EUR

Twee Chinees porseleinen KangXi kop&schotels 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, minimale randschade 7xø12cm. en 6,5xø13cm.

3 Capucijner kop&schotels
Startprijs 60 EUR

Drie Chinees porseleinen capucijner kop&schotels; 2x met afbeelding van vissende figuren te boot en man op ezel (chips) en 1x met figuren in landschap 4,5xø11cm. en 5xø10,5cm. Cond.: R-G

Imari kraagvaasje
Resultaat: 20 EUR

Imari porseleinen kraagvaas 19e eeuw met bloemvaasmotief 21xø12cm. Cond.: G

Schotel met krijgers
Resultaat: 300 EUR

Prachtig groot Kantonees keramieken sierschotel ca. 1900 met gouddecor en diverse figuren in zeer goede staat ø41cm. Cond.: G

Grote schotel geisha's
Resultaat: 300 EUR

Prachtig groot keramieken sierschotel ca. 1920 met decor van diverse geisha's in zeer goede staat ø47cm.

2 Chinese beeldjes
Startprijs 50 EUR

Twee Chinese terracotta figuren uit de Tang dynastie (618 - 908 na Chr.) 20cm. en 22cm. Hoofden gelijmd Cond.: R

Chin. cilindrische vaas
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw voorstellend geisha's in een ruin. Familiestempel op de bodem 28xø12cm. Cond.: G

Meissen vaas
Startprijs 50 EUR

Meissen porseleinen vaas, decor sto bloemen 20e eeuw in zeer goede staat 24xø12cm. Cond.: G

Ovale schaal, 2e wahl
Resultaat: 40 EUR

Meissen porseleinen presenteerschaal met geschulpte rand uit de Knaufzeit, 2e keus decor Streublumchen. In zeer goede staat 27,5x23cm. Cond.: G

6 Borden stad Meissen
Startprijs 50 EUR

Zes Meissen porseleinen borden 30-er jaren, 1e keus decor streublumchen, gemerkt Stad Meissen. Met goudrand. In zeer goede staat ø21cm. Cond.: G

4 Diepe borden Meissen
Startprijs 80 EUR

Vier Meissen porseleinen diepe borden uit de Knaufzeit, 1e keus decor Streublumchen in zeer goede staat ø23cm. Cond.: G

6 Borden Meissen
Resultaat: 50 EUR

Zes Meissen porseleinen borden uit de Knaufzeit, 1e keus decor streublumchen met goudrand. In zeer goede staat ø18cm. Cond.: G

Ovale schaal Meissen
Startprijs 60 EUR

Meissen porseleinen presenteerschaal uit de Knaufzeit, 1e keus decor Streublumchen. In zeer goede staat 25x35cm. Cond.: G

Ovale schaal Meissen
Startprijs 40 EUR

Meissen porseleinen presenteerschaal met gelobte rand 20e eeuw, 1e keus decor Streublumchen. In zeer goede staat 30x21,5cm. Cond.: G

2 Delen porselein, WO I
Resultaat: 22 EUR

Twee delen Duits porselein 1914-1916; 1x kop&schotel meissen Weltkreig 1914-1916 met gouddecor 7xø15cm. en 1x opengewerkt porseleinen bordje 1914-1916 genummerd 236 ø12,5cm. Cond.: G

Sauciere Meissen
Startprijs 60 EUR

Meissen porseleinen sauciere uit de Knaufzeit, 1e keus decor Streublumchen in zeer goede staat 25x18cm. Cond.:G

Meissen bordje
Resultaat: 15 EUR

Oud Meissen porseleinen bordje Swiebelmuster decor met geschulpte rand ø18cm. Cond.: G

6 Borden Meissen
Resultaat: 50 EUR

Zes Meissen porseleinen borden uit de Knaufzeit, 2e keus decor streublumchen met goudrand. In zeer goede staat ø18cm. Cond.: G

3 Delen aardewerk
Startprijs 20 EUR

Drie delen aardewerk 20e eeuw; 1x Rosenthal Studio Line Germany vaas Björn Wiinblad 21xø13,5cm. 1x Chinese dekselvaas met vogeldecor (chip) 35x17x17cm. en 1x Lampetkan Societe Ceramique 's Gravenhage ...

Ovale schaal
Startprijs 40 EUR

Meissen porseleinen presenteerschaal met gelobte rand uit de Knaufzeit, 1e keus decor Streublumchen. In zeer goede staat 26,5x19cm. Cond.: G

10 Porseleinen plaquettes
Resultaat: 35 EUR

Tien bisquit porseleinen Meissen gedenkmedailles o.a; 1x Johann Friedrich Böttger 1935 met hakenkruis ø4-ø6,5cm. Cond.: G

9 Porseleinen plaquettes
Resultaat: 35 EUR

Negen porseleinen medaillons; 7x Meissen bisquit porseleinen gedenkmedaillons, 1x groot medaillon met herenportret 1749 -1949 met handtekening en 1x groot medaillon van Ludwig II König von Bayern ø4-ø...

2 Platelen vazen
Startprijs 80 EUR

Twee grote Gouda platelen siervazen met bloemdecor ca. 1920 1x kraag en 1x bodem beschadigd 32xø15cm. Cond.: R

6 Meissen borden
Resultaat: 80 EUR

Zes Meissen porseleinen borden, 1e keus decor Streublumchen in zeer goede staat ø25cm. Cond.: G

Rozenburg wandschotel
Startprijs 325 EUR

Rozenburg Den Haag wandschotel "100 jaar Nederlands onafhankelijkheid 1813-1913, Juliana serie" ø27,5cm.

Plated fruitschaal
Resultaat: 35 EUR

Grote plated fruitschaal (zwaar) 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 10xø28,5cm.

Rozenburg schemerlampje
Resultaat: 160 EUR

Rozenburg Den Haag schemerlampje. In opdracht van lampenhandelaar J.J. Verburg in 1892 gemaakt. 27xø15cm. Cond.: G

Tafelstuk
Resultaat: 15 EUR

Art Deco plated tafelstuk met geslepen glazen vakverdeling en opgewerkt tablet, mooie vormgeving 13x21,5x21,5cm. Cond.: G

Plateel kannetje Nijmegen
Resultaat: 25 EUR

Gouda platelen schenkkannetje voorstellend de brug van Nijmegen 1936 in goede originele staat 12x17x6cm. Cond.: G

Gouds platelen vaasje
Resultaat: 60 EUR

Gouda platelen vaas ca. 1930, gemerkt Moritz Gouda met bloemdecor 12,5xø14cm.

Platelen pot
Startprijs 70 EUR

Grote plateel Arnhem cachepot Harmond Gelria Arnhem Holland met bloemdecor 1e helft 20e eeuw 19xø26cm. Cond.: G

Dekselvaasje, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met drakenmotief, 19e eeuw,(deksel gerestaureerd) 17xø7.5 cm., Cond.:G

Ivoren handblaker
Startprijs 40 EUR

Antiek ivoren blaker met handsteel ca. 1910 in zeer goede staat 18cm. Cond.: G

2 Dekselvaasjes
Startprijs 100 EUR

Twee mooie 19e eeuwse imari porseleinen dekselvazen met bloemdecor (geribbeld) 26xø13cm. Cond.: G

6-Delig kaststel
Resultaat: 160 EUR

Zes delen Chinees porselein en keramiek o.a; Kantonees ca. 1900; 1x Grote vaas (heel), 1x grote vaas (Slecht gerestaureerd), 1x smalle vaas Kantonees (heel), 1x Kantonese dekselvaas (heel), 1x Chinese...

Knobbelvaas
Startprijs 60 EUR

Oude Delftse knobbelvaas met Chinees motief 19e-20e eeuw in goede staat (monogram) 30x14x14cm. Cond.: G

Bord, dameshoofd
Resultaat: 21 EUR

Handbeschilderd sierbord ca. 1900 met porseleinen binnenschotel en koperen omranding, vermoedelijk Duitsland. genummerd 160. Voorstellend een vrouw met hoed en paardestaart ø32cm. Cond.: G

4 Delen ivoor/been
Startprijs 30 EUR

Vier delen ivoor en/of been; 1x ivoren halsband 56cm. 2x miniatuur (uil en kangaroe) 2,5cm. en 1x armband ø7cm. Cond.: G

Tegeltableau paard 18e eeuw
Startprijs 325 EUR

18e Eeuws Hollands 6-pas tegeltableau met blauw decor, voorstellend een stijgerend paard in landschap met dorp op de achtergrond. Randschades en scheuren 39x26cm. Cond.: R

7 Deel ivoor/been
Resultaat: 25 EUR

Zeven delen antiek ivoor, China/Indonesië 5-18 cm. Cond.: G

Tegeltableau koe 18e eeuw
Startprijs 325 EUR

18e Eeuws Hollands 6-pas tegeltableau met blauw decor, voorstellend een melkende boerin met koe in een landschap. Randschades en scheuren 39x26cm. Cond.: R

Monnik been/ivoor
Startprijs 140 EUR

Oude Oosterse monnik 20e eeuw, been of ivoor op houten sokkel, staf gelijmd 21cm. Cond.: R

Familie Rose bordje
Resultaat: 45 EUR

Chinees porseleinen 8-kantig familie rose bordje 17e-18e eeuw in zeer goede staat (tekening iets vervaagd) 22x22cm. Cond.: G

3 Apothekerspotten
Startprijs 60 EUR

Drie Delftse 18e-19e eeuwse apothekerspotten, gemerkt de drie klokken. Deksels gelijmd, verder goed 15xø8cm. en 13xø7cm. Cond.: R

5 Tegels
Startprijs 20 EUR

Vijf Oud Hollandse tegels 19e-20e eeuw met als voorstellingen schepen en figuren.

6 Figurentegels
Startprijs 120 EUR

Zes Hollandse tegels 17e-18e eeuw; 1x staande man met hoed en stok (minimale chip) 12,5x12,8cm. 1x staande man met hoed en stok (lichte randschade) 12,9x12,9cm. 2x staande man aan het inzaaien (rand g...

Doosje met 18 tegels
Resultaat: 90 EUR

Doos met 18 Hollandse 19e eeuwse tegels met landschapsmotieven in redelijk tot goede staat 13x13cm. Cond.: G

6 Tegels, musketiers
Startprijs 120 EUR

Zes Hollandse tegels 17e-18e eeuw; 1x lopende man met vis 13,2x13,2cm. (glazuurschade), 1x man met lans op schouder 13x13,2cm. (rand- en glazuurschade), 1x musketier met geweer 13x13,1cm. (glazuurscha...

8 Tegels
Startprijs 20 EUR

Acht Oud Hollandse tegels 20e eeuw met als voorstellingen diverse vogels 12,6x12,8cm. Cond.: G

6 Gekleurde tulpentegels
Startprijs 150 EUR

Zes Hollandse 17e eeuwse tulpentegels polychroom met restauraties 13,5x13,5cm. Cond.: M-R

2 Tegels
Startprijs 40 EUR

Twee Hollandse tegels 18e-19e eeuw in lijst (beschadigd) 16x16cm. en 18x18cm. Cond.: M

6 Tegels, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR

Zes Hollandse tegels 17e-18e eeuw; 1x opspringende hond 13,2x13,2cm. (gelijmd en minimale randschade), 1x Musketier 12,5x12,6cm. (glazuur beschadigd), 1x staande man met hoed 13x13cm. (minimale randsc...