Bronzen figuur ca. 1890 voorstellend een jongen met zijn paard en accesoires (korf, gereedschap etc.). Prachtig fijn uitgewerkt op marmeren voet in zeer goede staat 23x28x13cm. Cond.: G
Zittend 2 kleurige bronzen boedha op een rots, leunend met de kin op zijn handen 2e helft eeuw 15x15x9cm. Cond.: G
Vroeg houten heilig beeld ca. 1700, voorstellend Christus op de bok met originele restpatina in de huidkleur en goede staat 21x12x10cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel 20e eeuw, gesigneerd Keck (Duitsland). Jongen met kruiwagen 15x7x5cm. Cond.: G
Bronzen figuur staand op rots met ivoren handen en hoofd. Voorstellend een herderin met schapen, gesigneerd Alonzo Dominique (france) met onyx sokkel in goede originele staat 28x18x12cm. Cond.: G
Acht bronzen figuren 20e eeu, voorstellend musicerende Indiase vrouwen 15cm. Cond.: G
Grote bronzen wandplaquette, gemonogrammeerd L.Z. '34 (Lambertus Zijl) met gietstempels 33x26cm. Cond.: G
Twee Aziatische 19e eeuwse miniaturen. 1x Chinees ivoren knielende Geisha (beschadigd). 1x Bronzen staande boedha. 3,3x2,5x1,8cm. en 4x2,4x1,9cm. Cond.: R
Bronzen figuur voorstellend een mandolinespelende elf, Jörg Steegmüller 27x20x13cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend een saxofoonspelende elf, Jörg Steegmüller 29x15x16cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel met annotatie zittend figuur. (Therm. troon) Unica 1993 Fl. 1.800,= 20x20x17cm. Cond.: G
Bronzen beer met schietschijf op marmeren sokkel, gesigneerd P. Leibküchler (1873 - 1938 Duitsland) 19x6x6cm. Cond.: G
Chinese bronzen Ming Incense burner anno 1400-1500 met originele patina. Bewerkt met Chinese tekens en zilver in de bewerking. pootjes ook bewerkt, hengsel mist 12xø7cm. Cond.: G
J. Norau ca. 1900, grote bronzen plaquette van Jezus met kruis 32x24cm. Cond.: G
Heilige Maria 18e eeuw, houten sculptuur met originele patina. Stukje af bij de voet, verder in goede originele staat 20cm. Cond.: G
Grote bronzen plaquette 19e eeuw met reliëfdecor van zeemonster, vogels, druiven etc. ø16,5cm.
Bronzen plaquette Centre D'entrainement Commandeo, gesigneerd Drago 20e eeuw 8cm. Cond.: G
Bronzen figuur van Smidt felling (1895- 1930 Duitsland) voorstellend een vissersjongen met hoge laarzen en stormmuts 26cm. Cond.: G
Twee kapitale bronzen edelherten staand op ovaal marmeren sokkels (tegenstukken) 20e eeuw, gesigneerd J. Moigneus?. In zeer goede staat 77x36x25cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws Chinees bronzen beeld, origineel koud beschilderd, gesigneerd "Pello"? 22x8x17cm. Cond.: G
Bronzen elf 20e eeuw ongesigneerd in zeer goede staat 25x18x9cm. Cond.: G
Grote Italiaanse Neo barok houtgesneden figuur, voorstellend een putti op voet met schaal op het hoofd 2e helft 20e eeuw 136cm. Cond.: G
Tinnen beeldengroepje ca. 1890 van herdersjongen met drie schapen (pootje mist), koud beschilderd in Weense brons stijl 8x12x6cm. Cond.: R
Jugendstil buste ca. 1900 van compositie metaal op sokkel 24cm. Cond.: G
Zware Afrikaans bronzen kop van de Ohi stam (Nigeria) 45x19x16cm. Cond.: G
Groot houten heiligbeeld gesigneerd H. Bretting 59, prachtig gebeiteld 109x38x24cm. Cond.: G
Antieke bronzen plaquette voorstellend Mozart. gegoten door kopergiertij J.P. Kok Schans 112 Rotterdam 22x17cm. Cond.: G
Bronzen figuur, voorstellend een golfer gemonteerd op marmeren sokkel 21e eeuw 30x15x13cm. Cond.: U
Oud bronzen beeld (1900-1930) gemonteerd op marmeren sokkel met een voorstelling uit de Griekse oudheid. Vier figuren met een stier en diverse afbeeldingen rondom. Stukje van de marmeren sokkel mist 2...
Bronzen fontein in de vorm van een zeemeermin 2e helft 20e eeuw, water komt uit de schelp 30x27x19cm. Cond.: G
Staande bronzen figuur 1e helft 20e eeuw voorstellend een halfnaakte Oosterse danseres (India), geheel staand op opengewerkte bronzen voet 43x14x11cm. Cond.: G
Zittende vrouw met accesoires ca. 1900 van compositie metaal gemonteerd op eiken voet 12,5x16x8cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1900 gesigneerd C. Anfrie. (Charles Anfrie 1833 - 1905 Franrkijk), voorstellend een jongen die zich achter het hoofd krabt, mooie patina in zeer goede staat 42cm. Cond.: G
Gietijzeren sierplaquette ca. 1900 met als voorstelling musicerende putti ø16cm. Cond.: U
Vroeg bronzen hondje met ijzeren voet 17e-18e eeuw, gebruik onbekend (origineel) 3x8,5x1cm. Cond.: G
Bronzen figuur, voorstellend een halfnaakte aangeketende dame, geheel gemonteerd op marmeren sokkel 21e eeuw Cond.: U
Twee bronzen figuren 20e eeuw voorstellend een liggende lezende jongen en een liggend lezend meisje met hond en kat 12x20x10cm. en 13x19x10cm. Cond.: G
Vijf Indonesische tropisch houten figuren 20e eeuw 7-16cm. Cond.: G
Bronzen figuur uit de baroktijd ca. 1750 voorstellend putti met kelk, waarschijnlijk een tafelbel geweest 6,3cm. Cond.: G
Oude compositie metalen figuur van een man staande op boeg van een schip op houten sokkel H.: 62cm. Cond.: G
Grote bronzen buste ca. 1900, gesigneerd Houdon. Voorstellend een meisje met fijngevlochten haar en vogel op haar schouder 51x27x19cm. Cond.: G
Groot bronzen Shiva beeld 20e eeuw in zeer goede staat 52cm. Cond.: G
Groot keramieken beeld, gemerkt WE, voorstellend een ijsbeer vechtend met een eskimo 20e eeuw 31x23x15cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur 20e eeuw, voorstellend een engel met vleugels, gesigneerd Dacheisekke 57x38x25cm. Cond.: G
Oud gietijzeren geitje 1e helft 20e eeuw gemonteerd op houten sokkel 15x15x6cm. Cond.: G
Bronzen naakte damesfiguur op marmeren voet 21e eeuw 28xø19cm.
Oude houtgesneden putti 1e helft 20e eeuw naar 18e eeuws voorbeeld met kaarskandelaar in de armen. In goede originele staat 44cm. Cond.: G
Lindenhouten Madonna met kind 20e eeuw, geheel staand op console 67cm. Cond.: G
Bronzen buste van een jongen op marmeren voet 21e eeuw, 27x20x15cm. Cond.: G
Grote oude marmeren bol op marmeren voet waarop 2 liggende naakte figuren in goede staat. 34x26xø18cm. Cond.: G
Bronzen naakte liggende damesfiguur op marmeren voet 21e eeuw 16x28x13cm. Cond.: G
oud zeepstenen figuur 20e eeuw, onduidelijk gesigneerd, vrouw aan het wokken 33x11x14cm. Cond.: G
Chinees bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een Chinese hoogwaardigheidsbekleder. geheel staand op Foohond met kind in de arm 29cm. Cond.: G
Marmeren buste ca. 1900 van de componist Wagner, gesigneerd Pileska in zeer goede staat (achterkant chip af) 35x16x20cm. Cond.: G
Bronzen roofvogel op marmeren sokkel gesigneerd A. Thorburn (Naar) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 32x16x13cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een hondje 20e eeuw, ongemerkt 8x11x4cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur op marmeren sokkel, voorstellend Jezus met twee kinderen 21e eeuw 32x26x20cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur 2e helft 20e eeuw (ongemerkt), De Venus van Milo 48x14x14cm. Cond.: G
Twee zware Afrikaanse houten beelden 20e eeuw (ebbenhout?), 38-41cm. Cond.: G
Indonesisch Djatihouten figuur van een vrouw in Indonesische dracht met pot in de hand 20e eeuw 56cm. Cond.: G
Indonesisch houten figuur 20e eeuw, zogenaamde Daruda 54cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend 2 dolfijnen met tropische vissen 2e helft 20e eeuw op marmeren voet 33x24x13cm. Cond.: G
Afrikaans beschilderd masker 20e eeuw in goede staat 59x16x8cm. Cond.: G
Bronzen figuur, voorstellend een jongen met duif in de hand ca. 1900, ongesigneerd H.: 21cm. Cond.: G
Oud Balinees tropisch houten beeld, voorstellende een Balinese vrouw zittend in de mond van een fantasiewezen 30x16x7cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een jongen met korf op de rug ca. 1880, ongesigneerd H.: 12cm. Cond.: G
Twee Oosterse tropisch houten figuren 20e eeuw, voorstellend karbauen met een figuur (1x ingelegd met koperdraad) 19x22x8cm. en 14x13x5cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een Afrikaanse olifant op marmeren sokkel, Art Deco ca. 1920 12x12x7cm. Cond.: G
Notenhouten 16e eeuws heilig figuur op aardbol met zeemonster en puttikopje. Vermoedelijk Zuid-Duitsland 24xø12cm. Cond.: G
Twee houtgesneden figuren ca. 1950, vermoedelijk Duitsland 39-59cm. Cond.: G
Houten sculptuur gesigneerd Olaf Olsen voorstellend een vrouwenfiguur met rugbagage in goede staat 35x13x9cm. Cond.: G
Bronzen figuur van bakkersjongen met twee broodmanden 21e eeuw 23x12x11cm. Cond.: G
Notenhouten 17e eeuws heilig figuur staand op bol en sokkel 33x12x14cm. Cond.: G
grote gipsen wandplaquette met twee putto 20e eeuw (naar 18e eeuws voorbeeld) in goede staat 120x32cm. Cond.: G
Antieke bronzen Perzische wierook-hangbrander (mogelijk Tibet), mooi uitgewerkt, 2 kettingen missen 35xø26,5cm. Cond.: G
Twee grote Oosterse albasten figuren voorstellend een man en een vrouw 20e eeuw in goede staat 45cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890, voorstellend een vrouw met tamboerijn. gesigneerd F. Moreau 41x15x15cm. Cond.: G
Compositie metalen beeld ca. 1900 van een jongen met boomstam op houten voet, "Soir D'ete par Rancoulet" 35xø14cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een Romeinse vrouw met kind. gesigneerd F. Duriot ca. 1870-1900 27x25x15cm. Cond.: G
Gipsen beschilderde wandplaquette voorstellend een musicerende vrouw 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Meca 53x46cm. Cond.: G
Bronzen Thaise figuur 18e-19e eeuw staand op houten sokkel H.: 34cm. Cond.: G
Prachtig Oosters houtsnijwerk 1e helft 20e eeuw (3-dimensionaal) met voorstelling van landarbeiders in goede originele staat 29x48x4cm. Cond.: G
Grote antieke lindenhouten wandconsole 18e-19e eeuw met fraai houtsnijwerk in zeer goede staat 29x49x20cm. Cond.: G
Bronzen Thaise zittende figuur 18e-19e eeuw H.:23,5cm. Cond.: G
Twee grote terracotta kerkelijke beelden, voorstelend: Jezus en een keer Heilige Gerardus Majella,19e eeuw. mist 1vinger en 1 deel is los 60x37x21cm. en 60x37x19cm. Cond.: G
Twee compositie metalen figuren ca. 1900 van een smid en een putti 19-20cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890 voorstellend een smid op sokkel. Met gietstempel, H.: 57cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend een gestyleerde gier op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd Altorf 31x24x13cm. Cond.: U
Twee grote oude Indonesische figuren van gegoten cement 1e helft 20e eeuw (of ouder); 1x beeld met hoofd eraf (hoofd is wel aanwezig), 1x licht beschadigd. Mooie kwaliteit H.: 63cm. Cond.: R
Grote Indonesische tropisch houten buste ca. 1920 van een mannelijke rituele danser 21,5x22x8cm. Cond.: G
Twee Afrikaanse houten figuren 20e eeuw, stukje van het haar mist 20-23cm. Cond.: G