Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tabernakel Secretaire
Startprijs 3.500 EUR

Zuid Duitse barok tabernakel 18e eeuw met dik fineer, noten met intarsia. Het meubel is in goede originele staat, lichte fineerschade 198x105x93cm. Cond.: G

Duitse commode ca. 1880
Resultaat: 1.400 EUR

Duitse wortelfineer herencommode ca. 1880 met bandintarsia en prachtig bronzen beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en handgepolitoerd in uitstekende staat. H.120x107x58cm.

Wortelnoten barokvitrine
Resultaat: 225 EUR

Hollandse notenhouten 1-deurs porseleinkast ca. 1970 staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. Origineel beslag en sleutels in zeer goede staat 205x133x44cm. Cond.: G

Grunder vitrine
Startprijs 475 EUR

Duitse noten met wortelnoten Grunderzeit 2-deurs vitrine met lade ca. 1890. recentelijk gerestaureerd compleet met sleutel 182x123x55cm. Cond.: U

Pastoorskast
Resultaat: 500 EUR

Louis Seize pastoorskast 18e eeuw met schuine hoeken en lijstwerk op de deuren en hoeken (2 lades). Geheel staand op originele bolpoten. Het meubel is in zeer goede originele staat (uitneembaar) 191x1...

Mahonie secretaire Willem III
Resultaat: 300 EUR

Mahoniehouten fineer op eiken secretaire ca. 1860 met halve zwarte zuilen en capitellen, bronzen beslag. Mooie mahoniehouten binnenkant met lades en deurtje. Het betreft een meubel dat een tijd terug ...

Biedermeier Commode
Startprijs 1.800 EUR

Antieke Zuid-Duitse kersenhout fineer biedemeier commode met intarsia aan de frontzijde. ca. 1820.
Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd.. 90x122x63 cm. Cond.:U

Commode mah.
Startprijs 350 EUR

Prachtige mahoniehout fineer 3-laden commode ca. 1880. recentelijk gerestaureerd en in uitstekende staat. Slutelklaar 88x99x52cm. Cond.: U

Mahonie kinderstoel ca. 1900
Startprijs 90 EUR

Prachtige Engelse Chippendale stijl mahoniehouten kinderstoel ca. 1890 in nette originele staat 118x50x58cm. Cond.: G

Bureau
Resultaat: 475 EUR

Groot klassiek mahoniehouten bureau 2e helft 20e eeuw met 11 lades en groen schrijfleer. In zeer goede staat 83x86x162cm. Cond.: G

Kabinet
Resultaat: 1.500 EUR

Hollandse 18e eeuws eikenhouten Louis Quinze kabinet met prachtige patina, origineel beslag in zeer goede staat 235x170x64cm. Cond.: G

Mahonie kastje, Sheraton stijl
Resultaat: 40 EUR

Louis Seize stijl penantkastje met taps toelopende poten en schuine hoeken met rillen. Mooi kwaliteit stijlmeubel in goede staat (2 gaten in rugwand) 95x100x44cm.

Schrijfsecretaire
Startprijs 875 EUR

Zuid Duitse 18e eeuwse barok schrijfsecretaire met intarsia, figuratief met bloemen, medaillons, en bandintarsia. Notenhout fineer, wortelnoten fineer en pruimenhout. Poten zijn afgezaagd, verder in g...

Rietveld Tafel + Stoel
Startprijs 200 EUR

Rietveld stijl stoel met bijbehorende tafel. Kopie van de bekende rood-blauw stoel ontworpen tussen 1918-1923. In redelijke staat, enkele lichte beschadigingen 87x92x66cm. en 46x37x39cm. Cond.: G

Dekenkist, Twents 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Grote 18e eeuwse eikenhouten Twentse dekenkist met rijk gestoken hout. OMgebouwd tot dressoir met 2 deuren waarachter 2 lades 82x159x59cm. Cond.: G

Mini commode
Startprijs 780 EUR

Louis Seize notenhouten kindercommode 18e eeuw met bandintarsia aan de voorzijde. Bronzen beslag en roodmarmeren blad in goede originele staat. Sloten missen 48x72x34cm. Cond.: G

Vitrine WN
Startprijs 475 EUR

Duitse noten met wortelnoten fineer Grunderzeit 2-deurs vitrine met lade ca. 1890. Compleet met sleutel, recentelijk gerestaureerd en in uitstekende staat 184x107x49cm. Cond.: U

Mahonie kast + bovenkastje (snijwerk)
Startprijs 400 EUR

Hollandse biedermeier vitrineopzet kast ca. 1870 van mahoniehout met gebogen zijkanten en mooi lijstwerk. Helemaal origineel met kroon en tollen 195x107x50cm. Cond.: G

Uittrektafel met tussenblad
Startprijs 200 EUR

Antieke ovale wortelnoten met notenfineer Grunderzeit uittrektafel met 1 tussenblad. Prachtige voet bestaande uit 5 zuilen en 4 koppen op vierspant voet. Het meubel is in originele goede ongerestauree...

Bureau, rococo stijl
Resultaat: 300 EUR

Prachtig 19e eeuws rococo damesbureau ca. 1880 in bijzondere kwaliteit met extra uitschuifbaar schrijfblad. Zeer verfijnt uitgesneden met rocailles en bloemmotief. Beschildering op het deurtje, gesign...

Hollands empire hekjeskabinet
Startprijs 800 EUR

Hollands eikenhouten empire hekjeskabinet ca. 1810 in redelijk ongerestaureerde originele staat. Origineel beslag. Krimpnaden en stukjes missen 225x155x51cm. Cond.: R

Vertico
Resultaat: 250 EUR

Duitse wortelnoten fineer Grunderzeit vertico ca. 1890. Recentelijk gerestaureerd, compleet met sleutel 136x47x90cm. Cond.: U

Kastje, jalouzie-deurtjes
Resultaat: 200 EUR

Louis Seize mahoniehout fineer klapbuffet ca. 1800 met 3 lades en jalouziedeuren. geheel staand op taps toelopende poten in originele goede staat, lichte fineerschade 98x102x57cm. Cond.: G

Grunderzeit buffet
Startprijs 300 EUR

Duitse notenfineer Grunderzeit buffet ca. 1890 in goede originele staat met zuilen en rijk bewerkte panelen. Blad is opnieuw gefineerd 224x140x71cm. Cond.: G

Wijnrek
Resultaat: 60 EUR

Oud smeedijzeren wijnrek met houten blad 202 eeuw in zeer goede staat 65x73x39cm. Cond.: G

Mahonie kast + bovenkastje
Resultaat: 450 EUR

Aparte Duitse mahoniehouten fineer Laat-Biedermeier secretaire ca. 1860 met bovenkastje. Apart nest met lades en vakverdeling . Rugwand van bovenkastje is vervangen, 205x97x52cm. Cond.: R

Empire Chiffoniere
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse gefineerde chiffoniere (ladenkast) ca. 1820 met 2 deurtjes onder. Gedeeltelijk gerestaureerd met noten en kersen fineer 145x47x101cm. Cond.: G

Eiken buffetkast
Resultaat: 400 EUR

Mechelse eiken kast ca. 1890 Neo Renaissance met gebeeldhouwde poppen, leeuwekoppen, gezichten en kussens. 2 Deuren en lade. Geheel in zeer goede staat 198x158x63cm. COnd.: G

Engels bureau, inlegwerk
Startprijs 200 EUR

Engels schrijfbureau 19e eeuw van mahoniehout fineer met bandintarsia, 5 lades en origineel beslag. Tevens bandintarsia in de taps toelopende poten, in zeer goede originele staat 76x55x127cm. Cond.: G

Duits penantkastje
Resultaat: 240 EUR

Duits mahoniehout fineer penantkastje met 2 deuren en 1 lade ca. 1880 Louis Philippe. In goede staat 80x84x39cm. Cond.: G

Broodkast
Startprijs 150 EUR

Franse 2-deurs broodkast 18e eeuw (inbouw geweest). In zeer goede staat met mooie patina 116x119x51cm. Cond.: G

Barok commode met spiegel
Startprijs 1.500 EUR

Monumentale spiegelcommode ca. 1920 in barok stijl uitgevoerd met prachtig notenhout fineer. Rijk notenhouten bewerkt snijwerk en dubbelgebogen voorzijde. origineel beslag en marmeren gebogen zwart bl...

Eiken rolbureau
Resultaat: 150 EUR

Antiek eiken Engels rolluikbureau in D-model.ca. 1900. Totaal 11 lades en achter het rolluik vakverdeling.
Prachtig klein model in een zeer goede staat. 101x66x105. Cond.:U

Engelse mahoniehouten speeltafel, 19e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Mahoniehouten fineer speeltafel ca. 1830 (dik fineer) in zeer goede originele staat. Minime fineerschade 72x91x91cm. Cond.: G

Eiken commode 1820
Resultaat: 230 EUR

Eiken Hollandse Empire commode ca. 1810 met origineel beslag en 4 lades. In goede ongerestaureerde staat 100x99x54cm. Cond.: G

Art Deco schrijfsecretaire
Resultaat: 200 EUR

Art Deco eikenhouten schrijfsecretaire ca. 1930 met rechte klep en 2 lades. Achter de klep 7 lades en vakverdeling. Met kersenhouten nest. Het meubel is in kant en klaren gerestaureerde goede staat 15...

Ronde Engelse salontafel
Startprijs 300 EUR

Lage ronde Engelse 19e eeuwse salontafel ca. 1820 met inlegwerk op het blad en aan de zijkanten van het blad. In goede originele staat 51x76cm. Cond.: G

Secretaire
Startprijs 30 EUR

Massief eikenhouten secretaire ca. 1940 met schuine klep, vakverdeling en lade in originele staat 107x71x32cm. Cond.: G

Mahoniehouten Davenport bureau
Startprijs 180 EUR

Mahoniehouten Engelse Davenport schrijfbureau met schuine schrijfkleppen en 4 lades aan de zijkant. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 86x62x54cm. Cond.: G

Mahonie theetafel
Startprijs 60 EUR

Engelse 19e eeuwse mahoniehouten theetafel met Queen-Anne poten (1 poot afgebroken). In originele ongerestaureerde staat 71x77x50cm. Cond.: R

Salontafel
Resultaat: 160 EUR

Franse antieke iepenhouten salontafel met twee lades. Oude wormbeval 50x166x60cm. Cond.: G

Barok commode
Resultaat: 200 EUR

Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze commode mahoniefineer. Voorkant en zijkant zijn gebogen. origineel bronzen beslag. meubels is in originele ongerestaureerde staat 88x99x55cm. Cond.: R

Notenhouten Vertico
Resultaat: 250 EUR

Notenhouten vertico met aan beide zijden dubbele zuilen met notenhouten panelen, enkele blavlekken, verder in goede originele staat 129x98x47cm Achter wand deels verwijderd. Cond.: G

Glazen miniset
Resultaat: 25 EUR

Moderne design glazen 3-delige miniset met edelstaal 2e helft 20e eeuw. 2 Beschadigingen 43x60x50cm. Cond.: R

Barokstijl commode
Startprijs 50 EUR

Hollandse Louis Quinze stijl gebogen barok commode 2e helft 20e eeuw. Wortelnoten fineer geheel staand op klauwpoten in redelijke tot goede staat 83x88x53cm.

Eiken Jugendstil buffet
Startprijs 250 EUR

Duits Jugendstil eiken buffet met snecken, gedraaide zuilen en snijwerk ca. 1890 in buitengewoon goede staat 200x120x56cm. Cond.: G

Orgelgebogen kabinet
Startprijs 600 EUR

Hollands mahoniehouten fineer orgelgebogen 18e eeuws kabinet met bandintarsia in de lades. Origineel beslag en sloten. het kabinet is in matige ongerestaureerde staat 230x173x59cm. Cond.: M

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 160 EUR

Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfsecretaire 2e helft 20e eeuw. Dubbelgebogen staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag en in goede staat 104x102x52cm. Cond.: G

Bankstel
Startprijs 250 EUR

Notenhouten 3-delig bankstel 19e eeuw, handgestoken met nette stoffering in goede originele staat 78x134x51cm. en 94x44x46cm. Cond.: G

Hollandse eiken kast, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Hollandse eikenhouten kast 19e eeuw afgezet met zwart geëboniseerd hout. Geheel staand op hogen onderling verbonden poten, 3 deurtjes en een bovenstuk met 2 deuren. Het meubel is in goede originele st...

Kuifkast
Startprijs 200 EUR

Grote Hollandse Biedermeier mahoniefineer kuifkast ca. 1870. Tweedeurs met lades (fineerschade) in redelijke ongerestaureerde staat 245x140x44cm. Cond.: R

Buikladenkastje
Resultaat: 100 EUR

Hollands notenfineer buikladenkast Louis Quinze stijl in zeer goede staat. 2e Helft 20e eeuw met origineel beslag en sloten 75x92x50cm. Cond.: G

Grote spiegelkast
Resultaat: 400 EUR

Bijzondere Franse muziekkast ca. 1890 van eikenhout (draaiorgel is er niet meer bij). Originele facet geslepen spiegels (allen heel), zuilen en snijwerk. Het meubels is in goede originele staat (6 deu...

Nachtkastje, kersenfineer
Startprijs 180 EUR

Kersenhoutefineer nachtkastje ca. 1900 in Biedermeier stijl (Duitsland) met zwarte zuilen en pootjes. In zeer goed gerestaureerde staat 82x40x37cm. Cond.: U

Eikenhouten theewagen
Resultaat: 200 EUR

Art Deco theewagen ca. 1920 van eikenhout met messing. gebogen glas en geslepen glas bovenop, tevens originele spaakwielen. In goede originele staat met rondom glas (ook bodem en onder) 75x43x72cm. Co...

Mechelse kast
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten Mechelse kast ca. 1890 met origineel glas-in-lood en fijn gestoken snijwerk met leeuwekoppen, schubben etc. origineel beslag en sloten 223x110x97cm. Cond.: G

Bijzettafel met inlegwerk
Startprijs 180 EUR

Franse etagere bijzettafel ca. 1880 met intarsia (bloemen) en messing beslagen, 2 soorten fineer. Schade op bovenste blad 86x30x40cm. Cond.: R

5 Stoelen
Startprijs 75 EUR

Vijf Engelse mahoniehouten Victoriaanse stoelen ca. 1870 met prachtig snijwerk op de rugleuning in goede staat 90x48x44cm. Cond.: G

Voltaire
Startprijs 150 EUR

Mahoniehouten voltaire 2e helft 19e eeuw, goed bekleed met velours stoffering in zeer goede staat 105x79x65cm. Cond.: G

Zwarte speeltafel
Resultaat: 100 EUR

Zwarte gelakte Louis Philippe speeltafel met snijwerk op de poten ca. 1870 in goede originele staat 75x85x85cm. Cond.: G

Eiken halve-maan tafel
Startprijs 80 EUR

Engelse halve-maan tafel (helft van een hele tafel) met getorste poten van massief eiken ca. 1900 Cond.: G

Groenlose kussenkast
Resultaat: 340 EUR

Hollandse eiken met notenhouten kussen rankenkast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 184x176x44cm. Cond.: G

Mahonie penantkast
Startprijs 600 EUR

Duits laat Biedermeier penantkastje ca. 1850, met mahonie fineer,. gepolitoerd. kastje heeft gebogen deurtjes en lade. In zeer goede staat 83x71x41cm. Cond.: G

Meidenkast
Resultaat: 200 EUR

Hollandse mahoniehouten kast ca. 1880 (meidenkast met lade bovenin) in originele staat 160x103x47cm. Cond.: R

Halve-maan vormige mahonie kast
Resultaat: 150 EUR

Engelse halve-maan vormige kast, mahoniefineer 1e helft 20e eeuw. Geheel staand op hoge Queen-Anne klauwpoten met bewerkte deur. Chique meubel in goede originele staat 95x104x52cm. Cond.: G

Franse armleunstoel
Resultaat: 20 EUR

Franse stoel ca. 1880 met prachtige gobelin stoffering met rozenmotief bekleed in goede staat 120x62x65cm. Cond.: G

Davenport
Startprijs 500 EUR

Prachtige wortelnoten fineer 19e eeuwse Davenport bureau met intarsia en schuine klep waarachter vakverdeling. Zijkant met 4 lades en zuilen, geheel staand op koperen wieltjes in zeer goede originele ...

Eethoek met 6 stoelen + inlegbladen
Resultaat: 425 EUR

Bijzondere antieke eikenhouten Grunderzeit coulissentafel ca. 1890 (met 5 extra tussenbladen). Daarbij 6 eikenhouten Grunderzeit stoelen met velours gestoffeerd in zeer goede staat. De tafel is bijzon...

Kleine ronde tafel
Startprijs 40 EUR

Kleine ronde notenhouten Louis Philippe tafel ca. 1880 met bewerkte voet in zeer goede originele staat 53xø40cm. Cond.: G

Schrijftafeltje
Resultaat: 40 EUR

Engelse eikenhouten schrijftafel ca. 1900 van blank eiken. Speciale brieven-vakverdeling en inktpot, gedraaide onderling verbonde poten in zeer goede staat 108x72x53cm. Cond.: G

Mahonie kabinet
Startprijs 475 EUR

18eEeuws Hollands mahonie op eiken Louis Quinze kabinet met origineel brons beslag en binnenwerk. Ongerestaureerd.(rechterdeur is krom) 235x172x57 cm., Cond.:G

Eiken dekenkist, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

18e Eeuwse dekenkist met 4 panelen, mooie patina en in goede staat. Sleevoeten van latere datum 72x116x56cm. Cond.: G

Engelse Art Deco vitrine, notenhout
Resultaat: 475 EUR

Engelse notenhout fineer Art Deco vitrinekast, mooie vormgeving in goede originele staat 126x134x35cm. Cond.: G

Dekenkist
Resultaat: 225 EUR

Duitse eikenhouten dekenkist ca. 1800 met inschrift "Anna Katharina Elisabeth Hamelstein Anno 1837". 81x131x64cm. Cond.: G

Tropisch houten theekastje, ovaal
Resultaat: 110 EUR

Tropisch houten ovale bar of theekastje met rondom facetgeslepen glas en 1 deurtje. 2e Helft 20e eeuw in zeer goede staat 75x52x80cm. Cond.: G

Eiken bureaustoel
Resultaat: 45 EUR

Eikenhouten bureaustoel met lederen zitting ca. 1910 in goede staat 75x62x55cm. Cond.: G

Kabinetkastje
Resultaat: 130 EUR

Oude klassiek mahoniefineer 4-deurs kabinetkast in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat met messing beslag 190x101x45cm. Cond.: G

4 Mahonie stoelen 1860
Startprijs 80 EUR

Vier antieke mahoniehouten stoelen met velours stoffering ca. 1860 in goede staat 90x37x47cm. Cond.: G

Art Deco vitrinekastje
Startprijs 80 EUR

Engelse Art Deco notenhouten vitrinekast ca. 1920 met ronde hoeken in zeer goede originele staat 113x76x31cm. Cond.: G

Mahonie stoel
Startprijs 30 EUR

Notenhouten Louis Philippe stoel met biezen vlechtwerk ca. 1870, biezen zitting is iets doorgezakt 94x47x46cm. Cond.: G

Teak salontafel
Resultaat: 100 EUR

Robbuste teakhouten salontafel met 2 grote lades 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 46x140x80cm. Cond.: G

Flessepoot tafel
Resultaat: 130 EUR

Bijzondere Hollandse eikenhouten speeltafel ca. 1880 in barok stijl met flespoten. Op het blad een dambord. Blad is te verschuiven met daaronder schuiflades met spelen. 72x84x54cm. Cond.: G

Hollandse empiretafel
Startprijs 200 EUR

Prachtige mahoniehouten empire tafel ca. 1820 met bijzondere voet staand op 3 klauwpoten. Dik fineer. Het meubel is in goede originele staat Cond.: G

Eiken boekenkast
Resultaat: 80 EUR

Eiken boekenkast met twee deuren en glas ca. 1940 in zeer goede originele staat 206x122x26cm. Cond.: G

Mahonie cilinderbureau
Startprijs 950 EUR

Mahoniehout fineer Empire cilinderbureau met glasopstand ca. 1820. Rolluik met uitschuifbaar schrijfblad. Het meubel is in originele ongerestaureerde staat 188x142x68cm. Cond.: G

Coulissentafel
Resultaat: 160 EUR

Duitse notenhouten Louis Philippe coulissentafel ca. 1880 (zonder tussenbladen), ovaal gevormd met prachtige voet met leeuwekoppen. In originele ongerestaureerde staat, notenfineer op het blad beschad...

Chinees bijzettafeltje
Startprijs 100 EUR

Chinees bijzettafeltje ca. 1910 geschikt voor porseleinen vaas in originele goede staat 77xø50cm. Cond.: G

Eikenhouten Twentse kist
Startprijs 200 EUR

Eikenhouten Twentse dekenkist 18e eeuw in redelijke staat. Zonder slot en heeft oudere restauraties 67x64x140cm. Cond.: R

Notenhouten Hollandse commode
Startprijs 40 EUR

Oude notenhouten fineer Hollandse commode in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Geheel staand op klauwpoten in goede originele staat 86x78x46cm. Cond.: G

Eiken dekenkist 1763
Resultaat: 100 EUR

Duitse eikenhouten dekenkist 18e eeuw (gedateerd 1763) op sleevoeten. In goede staat 58x103x59cm.

Kersen dressoir
Startprijs 400 EUR

Breed kersenhouten stijlmeubel (dressoir) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 90x200x46cm. Cond.: G

Kampferkist met snijwerk
Resultaat: 75 EUR

Rijk bewerkte Chinese Kampferkist met figuren rondom 20e eeuw 50x95x46cm. Cond.: G

Roze Engelse voltaire
Startprijs 100 EUR

Prachtige 19e eeuwse voltaire van mahoniehout met zalmkleurige goede stoffering in zeer goede staat 104x60x89cm.

Eettafel
Resultaat: 250 EUR

Prachtige 18e-19e eeuwse Franse eikenhouten eettafel in zeer goede originele staat (houtgepint) 77x196x80cm. Cond.: G

Art Deco stoel
Startprijs 35 EUR

Eikenhouten Art Deco armleunstoel met goede blauwe stoffering ca. 1920 in zeer goede staat 98x60x49cm. Cond.: G

Armstoel
Startprijs 100 EUR

Hollandse eikenhouten armleunstoel met biezen zitting en hoge rugleuning 19e eeuw 114x66x49cm. Cond.: G