Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Vuurvergulde empire stijl lamp
Startprijs 900 EUR

Vuurvergulde bronzen empire 3-lichts kaarsenkandelaar ca. 1820 in topstaat. Recentelijk professioneel gereinigd en geëlectrificeerd in uitstekende staat 95x60x45cm. Cond.: U

Geldkist 18e eeuw
Startprijs 650 EUR

Kleine 18e eeuwse metalen geldkist met prachtig slotenwerk en originele sleutel in zeer goede staat 25x38x25cm. Cond.: G

Kopie VOC scheepskanon
Startprijs 750 EUR

Prachtige bronzen kopie van een V.O.C. boegkanon in zeer goede staat 67cm.

Spiegel
Startprijs 350 EUR

18e Eeuwse barok spiegel met engelen en druivenranken in goede originele staat, vermoedelijk Duitsland. Goudkleur van latere datum 50x46cm. Cond.: G

Grote bronzen hanglamp
Resultaat: 1.100 EUR

Monumentale neo barok hanglamp ca. 1880 Duitsland 5-armig met daarop 5 grote engelen rondom bewerkt met koppen en guirlandes. Zeldzame lamp 80xø72cm. Cond.: G

Glas in Lood raam
Startprijs 70 EUR

Oud gebrandschilderd glas in lood raam met als voorstelling een Hollands riviergezicht met Latijnse opschrift "Ima Te Went Pacem". gesigneerd L. Joh. v.d. M. In zeer goede staat 64x56cm. Cond.: G

Jardiniere
Resultaat: 100 EUR

Grunderzeit plated jardiniere met blauw kristallen amandelgeslepen schaal ca. 1890. Chips af 13x35x18cm. Cond.: R

Kristallen lamp
Resultaat: 190 EUR

Grote kristallen 5-lichts kaarsen kroonluchter ca. 1890 in zeer goede originele staat 95xø66cm. Cond.: G

Sieradenkistje
Startprijs 150 EUR

Prachtig houtgesneden sieradenkistje ca. 1900 omgeving Schwarzwald of Beieren. Mooi rondom gebogen en bewerkt met hanenvoorstelling bovenop. Binnenin 2 etages met vakverdeling. 1 stukje afgebroken (we...

Jugendstil kan
Startprijs 360 EUR

Aparte Jugendstil kan met als voorstelling een man met baard en liggende vrouw. Compositie metaal ca. 1900, gesigneerd Mausels Paris 27x22x18cm. Cond.: G

2 Bronzen vazen, Chinees
Startprijs 120 EUR

Twee Chinese bronzen vazen ca. 1900. Prachtig fijn bewerkt met voorstelling van haan, vogel en bloemen 12xø5,5cm. Cond.: G

Hoorn op staande voet
Startprijs 390 EUR

Grote hoorn des overvloeds met plated bewerkte monturen op staande voet. vermoedelijk Duitsland ca. 1890 46cm. Cond.: G

Samovaar ca. 1890
Startprijs 60 EUR

Prachtige kraantjeskan met brander (samovaar) ca. 1880 met been in de handvaten (klassisime). Roodkoper met messing (1 stukje been mist) 27x34x30cm. Cond.: G

Staande smeedijzeren lamp
Resultaat: 400 EUR

Grote smeedijzeren staande lamp 20e eeuw met glazen gelobte kap in goede staat, Art nouveau stijl 165xø34cm. Cond.: G

Russische samovaar
Startprijs 100 EUR

Grote Russische messing samovaar ca. 1900 in zeer goede staat (compleet) 53x34x29cm. Cond.: G

Russische lakdoos
Startprijs 80 EUR

Prachtige Russisch beschilderde lakdoos (mooie kwaliteit) 20e eeuw. Gesigneerd en afgebeeld met kustplaats en schepen 3x12,5x9,5cm. Cond.: U

Jugendstil schenkkaraf
Resultaat: 80 EUR

Prachtige Jugendstil WMF pronk-schenkkan met gegraveerde glazen reservoir. Decor van bloemen in zweepslagmotief (Duitsland, plated) 34x16xø10cm. Cond.: G

Ivoren Empire bestek
Startprijs 150 EUR

12-Delig ivoren empire Louis Seize bestek ca. 1800 met zilver(gemerkt) tussen heft en lemmet. Geheel bestaand uit 11 messen en 1 vork. 27cm. Cond.: G

Romeins marmeren plaquette
Resultaat: 100 EUR

Romeins marmeren plaquette van een vrouwenfiguur met toga en opgestoken haardracht (authentiek) 9,7x7x1,2cm. Cond.: G

Kolenkachel
Startprijs 175 EUR

Antieke Jugendstil kachel (voorzetmodel), zwart metaal met messing rand in originele goede staat met Formica puntjes, gemerkt E.M. Jaarsma 72x75x35cm. Cond.: G

Gietijzeren kachel
Resultaat: 80 EUR

Gietijzeren bewerkte kachel ca. 1890 in zeer goede staat 74x34x34cm. Cond.: G

Fossiel vissen
Resultaat: 20 EUR

Oude fossiele bodemvondst uit het Krijt-tijdperk met vis en blad 15x12cm. Cond.: G

Tibetaanse monnikenmuts
Startprijs 50 EUR

Tibetaanse monnikenmuts 19e eeuw met zilverdraad en bloemmotief in zeer goede staat 25x22x18cm. Cond.: G

2 Kandelaren
Startprijs 350 EUR

Twee Biedermeier (Empire) messing kaarskandelaren ca. 1830 met handbeschilderd porseleinen tussenstukken (landschapsmotief) 28,5xø11cm. Cond.: G

4 Netsuke
Resultaat: 60 EUR

Vier antieke netsuke's ca. 1900; 1x beertje, 1x naakte geisha, 1x konijn met rat en 1x katachtige in hand 4-5,5cm. Cond.: G

2 Art Deco fotolijstjes
Resultaat: 30 EUR

Twee vernikkelde Art Deco fotolijsten in goede staat 19x15cm. Cond.: G

Model commode empire stijl
Resultaat: 35 EUR

Mahoniefineer 19e eeuwse empire modelcommode in originele ongerestaureerde staat ca. 1820 (lichte fineerschade) 18,5x21x12cm. Cond.: G

Kersen koffiemolen
Startprijs 75 EUR

Duitse Biedermeier kersenhouten koffiemolen ca. 1830 rondom met been inleg en lade in zeer goede originele staat 23x17x17cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse koperen penkandelaars in barok vormgeving 44x11x11cm. Cond.: G

Franse messing hanglamp
Startprijs 250 EUR

Grote Franse messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in rococo vormgeving. 3-Lichts met kristallen pegels en draak 81x45x48cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars, putti
Startprijs 50 EUR

Twee massief bronzen 2-lichts kaarskandelaars in barok vormgeving 20e eeuw, 33cm. Cond.: G

Cloisonne dekselpot
Resultaat: 65 EUR

Prachtige Japans cloisone dekselpot 2e helft 20e eeuw met bloemmotief in zeer goede staat 16xø20cm. Cond.: G

3 Delen Jugendstil metaal
Startprijs 50 EUR

Drie delen Jugendstil ca. 1900; 1x asbak met luciferdooshouder, 1x blaker met luciferdooshouder en 1x koperen bloempot bewerkt met bloemen 12-13cm. Cond.: G

Inktstel, poes
Resultaat: 70 EUR

Art Deco inktstel met poes en inktpot, gemonteerd op grijs marmeren voet ca. 1930. Poes is gemaakt van compositie metaal 16x35x14cm. Cond.: G

Jugendstil fruitschaal op voet
Resultaat: 110 EUR

Jugendstil fruitschaal op voet van messing met mooie florale motieven 16xø25cm. Cond.: U

Pathefoon
Startprijs 100 EUR

Eikenhouten pathefoon (kastje met ingebouwde platenspeler) ca. 1920. Functioneel met spiegeltje, ingebouwde box, geslepen spiegel en parelrand. In goede originele staat 110x46x52cm. Cond.: G

Likeurkelder in harnasvorm
Resultaat: 30 EUR

Oude likeurkelder in de vomr van een ridder met metalen harnas. De schouderkappen zijn te opnenen waaronder glaasjes zijn verborgen. De borstplaat is te opnenen waarin zich de karaf bevindt 20e eeuw, ...

Hanglamp 1880
Startprijs 150 EUR

Oude Franse messing hanglamp 1e helft 20e eeuw met prachtig geslepen glazen lampekap in goede originele staat 60x22x12cm.

Messing kroonluchter
Startprijs 100 EUR

Oude barok messing kroonluchter Holland ca. 1920 met gepinde armen in zeer goede staat 45x46x46cm. Cond.: G

Gobelin met stang
Resultaat: 220 EUR

Antieke gobelin met stang, ca.1960, met Oosterse voorstelling van vele figuren. In goede originele staat. 166x127 cm.

Gestoken inktpot
Startprijs 220 EUR

Houtgesneden inktset ca. 1900 (Schwarzwald of Beieren) met kristallen inktpotjes. Voorstelling van een geit bij het hek 20x27x16cm. Cond.: G

WMF Messing ijsemmer
Resultaat: 35 EUR

W.M.F. (Duitsland) messing Jugendstil ijsemmer 33xø15cm. (deuk bij voet) Cond.: G

Petroleumlamp, vrouw
Resultaat: 110 EUR

Petroleumlamp ca. 1890 staand op compositie metalen vrouw op houten sokkel. Reservoir van groen glas in de handen, origineel 77cm. Cond.: G

Art Deco emmer + deksel
Resultaat: 50 EUR

Schitterende Art Deco koeler (voor bowl) ca. 1920, kopergeslagen in zeer goede staat 28x30x24cm. Cond.: G

Microscoop in kist
Startprijs 50 EUR

Microscoop ca. 1910 in originele kist met flesjes, glaasjes etc. Gemerkt Busch Rathenon Duitsland van gietijzer met messing 44x23x11cm. Cond.: G

Russische samovaar
Startprijs 40 EUR

Originele Russische samovaar met afvoer 20e eeuw vernikkeld in zeer goede staat 103x29xø21cm. Cond.: G

Godslamp 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Duitse metalen 18e eeuwse Godslamp met cherubijnkopjes in goede originele staat 26x22x24cm. Cond.: G

Vogelkooitje
Resultaat: 30 EUR

Decoratief houten vogelkooitje met lade (beschilderd) 2e helft 20e eeuw 49x20x32cm.Cond.: G

Zeldzame Jugendstil schenkkan
Startprijs 200 EUR

Zeldzame originele Duitse jugendstil wijnschenkkan met wijnrankendecor in zweepslagmotief (zilvertin). Daarin een kristallen geslepen reservoir met wijnranken gegraveerd ca. 1900 Duitsland in zeer goe...

Kruik + Zoutvaatje
Resultaat: 40 EUR

Twee delen Duits aardewerk 19e eeuw; 1x kruik met blauw bloemendecor 31xø19cm. en 1x levensmiddelvat met oren en blauw decor 20xø18cm. Cond.: G

Tafelstuk
Startprijs 40 EUR

19e Eeuws tafelstuk met vernikkelde uitgewerkte voet en kristallen vaas 31xø16cm. (minime chips) Cond.: R-G

Keldertje zonder inhoud
Startprijs 20 EUR

Likeurkelder 19e eeuw in Boulle stijl zonder inhoud. Gedeelte van koper inlegwerk ligt los in kelder en een gedeelte mist 25x21x33cm. Cond.: M

Duitse kruik met hengsel
Resultaat: 50 EUR

Duitse aardewerken kruik met blauwe beschildering ca. 1900 in zeer goede staat 31xø20cm.

2 Vaasjes
Resultaat: 26 EUR

Twee metalen vazen in klassieke vormgeving 21e eeuw. Bruin-brons gepatineerd 25xø19cm. Cond.: G

Roodkoperen appelketel
Resultaat: 75 EUR

Bijzondere grote Hollandse roodkoperen 19e eeuwse appelketel, gezwaluwstaart in zeldzame goede staat 39x38xø27cm. Cond.: U

Gedreven aker
Resultaat: 70 EUR

Zware kopergedreven plantenbak, rondom bewerkt met boerenlandschap van koeien en boer. geheel staand op klauwpoten met leeuwekoppen bij de hengsels ca. 1900 44xø42cm. Cond.: G

Roodkoperen aker
Startprijs 60 EUR

Grote roodkoperen hengselbak, genageld met datering 1854 in goede staat 35xø36cm. Cond.: G

Roodkoperen ketel
Startprijs 50 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse appelketel, gezwaluwstaart in goede originele staat 44xø28cm.

Etagere
Resultaat: 45 EUR

Verchroomde tafeletagere 21e eeuw, nieuwwaardig 45xø25cm. Cond.: G

2 Metalen inktpotten
Startprijs 45 EUR

Twee antieke inktpotten met figuren ca. 1890 van compositie metaal; 1x smid met hamer 18x12x11cm. en 1x zittende vrouw bij korf 9x7x9cm. Cond.: G

Wandfontein, vogel
Resultaat: 45 EUR

Prachtige antieke wandfontein in de vorm van een vliegende duif met open bek waaruit het water stroomt ca. 1910. Plated koper 14x23x26cm. Cond.: G

2 Jugendstil blikken
Resultaat: 30 EUR

Twee prachtige Jugendstil messing stofblikken ca. 1900 met 1 stoffer. De kleinere is gemerkt WMF Duitsland 17x16cm. en 23x25cm. Cond.: G

2 Jugendstil inktpotjes
Startprijs 30 EUR

Twee aparte inkthouders 1e helft 20e eeuw; 1x roodkoper langwerpig met pennenbak en origineel glazen inktpotje (Art Nouveau) 25x7x7cm. en 1x Messing met twee flamingo's als pennenhouder 17xø14cm. Cond...

2 Jugendstil vazen
Startprijs 70 EUR

Twee Jugendstil vazen met bloemdecor en zweepslagmotief ca. 1900 gemaakt van compositie metaal 29x19x15cm. Cond.: G

Heilig kruis
Startprijs 35 EUR

Eikenhouten heilig kruis ca. 1910 met compositie-metalen corpus Christie in zeer goede originele staat 70x40cm. Cond.: G

Statenbijbel anno 1744
Startprijs 750 EUR

Statenbijbel anno 1744 door Jacob en Hendrik Keur te Dordrecht met originele lederen band, sloten en gravures 38x24x12cm. Cond.: G

Staten kansel bijbel anno 1714
Startprijs 1.250 EUR

Staten Kansel bijbel anno 1714 door Jacob en Pieter Keur te Dordrecht en Amsterdam door Pieter Rotterdam met gravures. Origineel lederen band en sloten in goede originele staat 28x47x13cm. Cond.: G

Wetboek 1735
Startprijs 150 EUR

Corpus Juris Canonici (Canoniek wetboek), Auteur: Christ. A. Freiersletsen, gedrukt te Keulen in 1735. In originele perkamenten band met rubrieken, quatro formaat.

Groot boek
Resultaat: 120 EUR

Statenbijbel anno 1656 door Paulus Aertfz van Rafesteyn met origineel lederen band in slechte staat 20x30x15cm. Cond.: S

Hanglamp, melkglazen schaal
Startprijs 200 EUR

Oude hanglamp met bewerkte roze glazen kap, messing ornamentuur en compositie metalen putti 20e eeuw. Scherf van kap is gelijmd ø40cm. Cond.: R

2 Boeken
Startprijs 50 EUR

Kulturgeschichte des Deutschen Volkes, Dr. Otto am Rhyn Berlijn 1886, 2 delen. Conditie van de kaft is redelijk 29x21x6cm.

Wijnschenkkan ca. 1880
Startprijs 300 EUR

Zeldzame Duitse wijnschenkkan ca. 1880 in Renaissance stijl (Historismus) met geslepen kristallen reservoit en plated voet/ornamentuur. 34x22xø16cm. Cond.: G

Woordenboek, 7 talen
Startprijs 250 EUR

Woordenboek in zeven talen door Frater Ambrosius Calepini, Ventië 1689. In originele perkamenten stempelband met originele klampen. Band is in matige staat 33x24x8cm.

Lutherbijbel 1892
Startprijs 15 EUR

Lutherbijbel 1892, gedrukt te Dresden. In bewerkte leren band 20x14x6cm.

Collectie bladen, De Nederlandse leeuw
Startprijs 20 EUR

67 Delen van De Nederlandse Leeuw jaartallen 1934 tot 1941 met Duitse stempels en hakenkruis. Uitgegeven door Dr. Th. R. Valck Lucassen 31x24cm. Cond.: G

Diverse boeken
Resultaat: 20 EUR

Diverse boeken o.;a 3 delen van Stijfkopje door Emmy Rhoden 30-er jaren, de avonturen van bruintje de beer (uitgave Handelsblad 30-er jaren), Panda en de meestervlieger door Martin Toonder en 3 boeken...

2 Tinnen kandelaars
Startprijs 60 EUR

Twee oude tinnen kandelaren in Louis Seize stijl, Kamphof Zwolle 20e eeuw in goede staat 26xø12cm. Cond.: G

Tinnen lepels + rekje
Startprijs 75 EUR

Vroeg antiek lepelrek 18e eeuw met 12 tinnen lepels (4 ponzen) in zeer goede staat 53x21cm. Cond.: G

Tinnen chocoladeketel
Resultaat: 25 EUR

Tinnen chocoladeketel met comfoor ca. 1890 15x22x22cm. Cond.: R

Tinnen lamp
Startprijs 15 EUR

Oude bewerkte tinnen tafellamp ca. 1920 47xø24cm. Cond.: G

Oude karaf met tin
Resultaat: 15 EUR

Oude snavelkan 2e helft 20e eeuw met glazen reservoir en tinnen montuur 30x16xø12cm. Cond.: G

Tinnen barok kandelaar
Startprijs 75 EUR

Grote tinnen barok kandelaar 18e eeuw met stempels, geheel staand op klauwpoten H.: 49cm. Cond.: G

13 Oosterse bronzen gewichtjes
Resultaat: 45 EUR

13 Oude bronzen goudweeg-gewichtjes uit Azië (bewerkt) ook wel opiumgeld genoemd Cond.: G

14 Oosterse bronzen gewichtjes
Resultaat: 45 EUR

14 Oude bronzen goudweeg-gewichtjes uit Azië (bewerkt) ook wel opiumgeld genoemd Cond.: G

2 Delen tin
Resultaat: 10 EUR

Twee delen tin 19e eeuw; 1x gegraveerde kan met deksel en duimrust en 1x bewerkte drankfles met initialen L.V.

Divers tin
Resultaat: 20 EUR

Kavel divers tin 19e-20e eeuw waaronder; 2 kaarskandelaars, maatbekers, borden, roomstelletje, lepels etc. Ca. 25 delen Cond.: G

Tinnen sierbord
Resultaat: 40 EUR

Origineel zwaar tinnen Jugendstil sierbord ca. 1900 met vrouwenbuste en bloemen als voorstelling ø27cm. Cond.: G

Diverse delen tin
Resultaat: 20 EUR

Tinnen Daalderop Hollandse koffieset met comfoor, koffiepot, lepelhouder, melkannetje, suikerpot en origineel dienblad ca. 1920. In redelijk tot goede staat Cond.: G

Doos met tin
Startprijs 30 EUR

Doos met antiek oud koper en tinwerk o.a; spuit, kruiken, borden etc. Cond.: G

Majolica staande petroleumlamp
Resultaat: 80 EUR

Prachtige majolica Jugendstil petroleumlamp met koperen monturen ca. 1900. Voet is iets verbogen 55xø12cm. Cond.: G

Lamp porseleinen voet
Startprijs 25 EUR

Staande lamp met porseleinen voet en messing 20e eeuw (Limoges?), gelijmd 54xø30cm. Cond.: M

Petroleumlamp
Resultaat: 120 EUR

Schitterende petroleumlamp met porseleinen voet en messing ca. 1890 met geslepen glazen reservoir in zeer goede staat 75xø17cm. Ronde tulp is gebarstenCond.: G

Opaline petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Grote tafellamp 20e eeuw van opalineglas en koperen monturen 20e eeuw 72xø15cm. Cond.: G

Porseleinen lampevoet
Startprijs 20 EUR

Porseleinen 19e eeuwse lampevoet met bronzen voet en sierwerk. Afgebeeld 3 figuren in romantisch landschap 45xø17cm. (niet los gehad voor keur) 45xø17cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen opaline
Resultaat: 110 EUR

Twee petroleumlampen ca. 1900 gemaakt van opalineglas met als voorstellingen Josephine en Napoleon. Koperen voet en armaturen met bol glas 71xø17cm. Cond.: G