Gouda platelen schenkkannetje voorstellend de brug van Nijmegen 1936 in goede originele staat 12x17x6cm. Cond.: G
Antiek ivoren blaker met handsteel ca. 1910 in zeer goede staat 18cm. Cond.: G
Twee mooie 19e eeuwse imari porseleinen dekselvazen met bloemdecor (geribbeld) 26xø13cm. Cond.: G
18e Eeuws Hollands 6-pas tegeltableau met blauw decor, voorstellend een melkende boerin met koe in een landschap. Randschades en scheuren 39x26cm. Cond.: R
Oude Oosterse monnik 20e eeuw, been of ivoor op houten sokkel, staf gelijmd 21cm. Cond.: R
Drie Delftse 18e-19e eeuwse apothekerspotten, gemerkt de drie klokken. Deksels gelijmd, verder goed 15xø8cm. en 13xø7cm. Cond.: R
Vijf Oud Hollandse tegels 19e-20e eeuw met als voorstellingen schepen en figuren.
Acht Oud Hollandse tegels 20e eeuw met als voorstellingen diverse vogels 12,6x12,8cm. Cond.: G
Zes Hollandse 17e eeuwse tulpentegels polychroom met restauraties 13,5x13,5cm. Cond.: M-R
Twee Hollandse tegels 18e-19e eeuw in lijst (beschadigd) 16x16cm. en 18x18cm. Cond.: M