12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

Plateel kannetje Nijmegen
Resultaat: 25 EUR

Gouda platelen schenkkannetje voorstellend de brug van Nijmegen 1936 in goede originele staat 12x17x6cm. Cond.: G

Gouds platelen vaasje
Resultaat: 60 EUR

Platelen pot
Startprijs 70 EUR

Dekselvaasje, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Ivoren handblaker
Startprijs 40 EUR

Antiek ivoren blaker met handsteel ca. 1910 in zeer goede staat 18cm. Cond.: G

2 Dekselvaasjes
Startprijs 100 EUR

Twee mooie 19e eeuwse imari porseleinen dekselvazen met bloemdecor (geribbeld) 26xø13cm. Cond.: G

6-Delig kaststel
Resultaat: 160 EUR

Knobbelvaas
Startprijs 60 EUR

Bord, dameshoofd
Resultaat: 21 EUR

4 Delen ivoor/been
Startprijs 30 EUR

Tegeltableau paard 18e eeuw
Startprijs 325 EUR

7 Deel ivoor/been
Resultaat: 25 EUR

Zeven delen antiek ivoor, China/Indonesië 5-18 cm. Cond.: G

Tegeltableau koe 18e eeuw
Startprijs 325 EUR

Monnik been/ivoor
Startprijs 140 EUR

Oude Oosterse monnik 20e eeuw, been of ivoor op houten sokkel, staf gelijmd 21cm. Cond.: R

Familie Rose bordje
Resultaat: 45 EUR

3 Apothekerspotten
Startprijs 60 EUR

Drie Delftse 18e-19e eeuwse apothekerspotten, gemerkt de drie klokken. Deksels gelijmd, verder goed 15xø8cm. en 13xø7cm. Cond.: R

5 Tegels
Startprijs 20 EUR

Vijf Oud Hollandse tegels 19e-20e eeuw met als voorstellingen schepen en figuren.

6 Figurentegels
Startprijs 120 EUR

Doosje met 18 tegels
Resultaat: 90 EUR

6 Tegels, musketiers
Startprijs 120 EUR

8 Tegels
Startprijs 20 EUR

Acht Oud Hollandse tegels 20e eeuw met als voorstellingen diverse vogels 12,6x12,8cm. Cond.: G

6 Gekleurde tulpentegels
Startprijs 150 EUR

Zes Hollandse 17e eeuwse tulpentegels polychroom met restauraties 13,5x13,5cm. Cond.: M-R

2 Tegels
Startprijs 40 EUR

Twee Hollandse tegels 18e-19e eeuw in lijst (beschadigd) 16x16cm. en 18x18cm. Cond.: M

6 Tegels, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR