Zware plated (830) presenteerschaal 1e helft 20e eeuw met mooie bewerkte omranding 37x24cm. Cond.: G
Chinees porseleinen vaasje 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, minime randschades 9xø6cm. Cond.: G
4 Villeroy & Boch koffiesets Marc Mann 4.05 met zwart/wit gezichtendecor 9x14x14cm. Cond.: G