Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Aardewerken vaas, Art Nouveau 6269
Aardewerken vaas, Art Nouveau

Resultaat:

16 EUR

Verkocht
2 Vazen + Staande lamp 6265
2 Vazen + Staande lamp

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Plateel + Makkun coupe 6209
Plateel + Makkun coupe

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Makkum vaas 6207
Makkum vaas

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Makkums bord 6206
Makkums bord

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Borden Makkum 6205
2 Borden Makkum

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Makkum bordjes 6203
Makkum bordjes

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Makkumse borden 6201
2 Makkumse borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Keramiek speeldozen 6153
2 Keramiek speeldozen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Chinese vaas, figuren 6142
Chinese vaas, figuren

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Makkumse schenkkan 6127
Makkumse schenkkan

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Petrus Regout servies ca. 1900 6124
Petrus Regout servies ca. 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Borden keramiek 6117
2 Borden keramiek

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Beeld, KPM 6103
Beeld, KPM

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Herend vis 6102
Herend vis

Resultaat:

32 EUR

Verkocht
Doosje met 18 tegels 6090
Doosje met 18 tegels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
7 Deel ivoor/been 6083
7 Deel ivoor/been

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bord, dameshoofd 6080
Bord, dameshoofd

Resultaat:

21 EUR

Verkocht
Rozenburg schemerlampje 6070
Rozenburg schemerlampje

Resultaat:

160 EUR

2 Chinese beeldjes 6049
2 Chinese beeldjes
Startprijs 50 EUR
Chieng Lung bord, 18e eeuw 6035
Chieng Lung bord, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Rosenthal servies 6011
Rosenthal servies

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Meissen kaarsenkandelaar 6004
Meissen kaarsenkandelaar

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Meissen serviesje 6000
Meissen serviesje

Resultaat:

200 EUR