Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Kandelaars Meissen 6002
2 Kandelaars Meissen

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Grote Imari vaas 6018
Grote Imari vaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
5-Delig blauw kaststel 6010
5-Delig blauw kaststel

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Schotel met krijgers 6047
Schotel met krijgers

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grote schotel geisha's 6048
Grote schotel geisha's

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Grote Chinese vazen 6423
2 Grote Chinese vazen

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Wedgwood plaquettes 6012
Wedgwood plaquettes

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Vlinder dekseldoosje 6168
Vlinder dekseldoosje

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Vaas, zilveren dop 6257
Vaas, zilveren dop

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Meissen kaarsenkandelaar 6004
Meissen kaarsenkandelaar

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Porseleinen buste 6252
Porseleinen buste

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Meissen serviesje 6000
Meissen serviesje

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Kutani dekselpot, 19e eeuw 6034
Kutani dekselpot, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gemberpot, zilveren dop 6165
Gemberpot, zilveren dop

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Knobbelvaasje 6241
Knobbelvaasje

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Rosenthal servies 6011
Rosenthal servies

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Chinese vaas, figuren 6142
Chinese vaas, figuren

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
16 Delen Chin. pors, 19e eeuw 6317
16 Delen Chin. pors, 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2 Delftsblauwe vazen, 19e eeuw 6339
2 Delftsblauwe vazen, 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 6200
2 Chinese vazen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Rozenburg schemerlampje 6070
Rozenburg schemerlampje

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
6-Delig kaststel 6078
6-Delig kaststel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
6 Gekleurde bloementegels 6100
6 Gekleurde bloementegels

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Keramiek schenkkan 6360
Keramiek schenkkan

Resultaat:

160 EUR