Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kleed 4529
Kleed

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Ingelijst kleed 4502
Ingelijst kleed

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Perzische tapijtjes 4535
2 Perzische tapijtjes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt 4534
Perzisch tapijt

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Kamelenzakken 4538
2 Kamelenzakken

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Perzisch kleed + Kleedje 4540
Perzisch kleed + Kleedje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Kleedjes 4520
2 Kleedjes

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Perz. kussen + kamelenzak 4537
Perz. kussen + kamelenzak

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Hangeknoopt tapijt, Jabdan Shuoka 4504
Hangeknoopt tapijt, Jabdan Shuoka

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Handgeknoopt Perzisch tapijt 4509
Handgeknoopt Perzisch tapijt

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Handgeknoopt Perzisch tapijt 4511
Handgeknoopt Perzisch tapijt

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Perzisch kleed 4512
Perzisch kleed

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Tapijt 4521
Tapijt

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Perzisch kleed 4533
Perzisch kleed

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Perzisch kleed 4541
Perzisch kleed

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Wandkleed 4543
Wandkleed

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Perzisch kleed 4514
Perzisch kleed

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Tapijt Anatol 4517
Tapijt Anatol

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Perzisch kleed 4532
Perzisch kleed

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Loper 4501
Loper

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Perzisch kleed 4503
Perzisch kleed

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Perzisch wandkleed 4510
Perzisch wandkleed

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Tapijt 4513
Tapijt

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Perzisch kleedje 4516
Perzisch kleedje

Resultaat:

20 EUR