12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

Zilver, cloisonne schenkkan 270
Zilver, cloisonne schenkkan

3.500 EUR

Grote kandelaar zilv. 12
Grote kandelaar zilv.

3.200 EUR

Grote Joodse kom 11
Grote Joodse kom

1.800 EUR

Zilveren model Ferrari 10
Zilveren model Ferrari

1.750 EUR

Zilveren schaal 18e eeuw 49
Zilveren schaal 18e eeuw

1.250 EUR

Zilveren ei 271
Zilveren ei

1.250 EUR

Fruitschaal op voet zilver 187
Fruitschaal op voet zilver

900 EUR

Zilveren bestek 13
Zilveren bestek

850 EUR

2 Zilveren kandelaars 73
2 Zilveren kandelaars

650 EUR

Bijbeltje, dubbel slot 232
Bijbeltje, dubbel slot

375 EUR

Zilveren tabaksdoos 293
Zilveren tabaksdoos

350 EUR

Edelman 239
Edelman

300 EUR

2 Avondmaal bekers 65
2 Avondmaal bekers

275 EUR

Zilveren dekseldoosje met putti 17
Zilveren dekseldoosje met putti

250 EUR

Strooiers 39
Strooiers

220 EUR

Bewerkt ei 90
Bewerkt ei

185 EUR

14 Div.pennen/potloden 114
14 Div.pennen/potloden

185 EUR

Zilveren melk- en suikerpot 414
Zilveren melk- en suikerpot

160 EUR

Zilveren tabaksdoos 24
Zilveren tabaksdoos

135 EUR

9 Zilveren knopen 141
9 Zilveren knopen

130 EUR

9 Fotolijstjes 339
9 Fotolijstjes

130 EUR

Zilveren briefopener 89
Zilveren briefopener

125 EUR

Koets zilver 237
Koets zilver

120 EUR

Zilveren schaal 434
Zilveren schaal

120 EUR