Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jan Rijlaarsdam, Parijs 1042
Jan Rijlaarsdam, Parijs

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, acryl op papier 1163
Jan te Wierik, acryl op papier

Resultaat:

1.550 EUR

Verkocht
Pastel onges. 1114
Pastel onges.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Jan te Wierik 1111
Jan te Wierik

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Jan te Wierik 1112
Jan te Wierik

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Jan van Vuren 1011
Jan van Vuren

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Schild man in grot 1465
Schild man in grot

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Tekening, Willem Maris 1187
Tekening, Willem Maris

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Karl Ernst Morgenstern 1168
Karl Ernst Morgenstern

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Corneille object 1302
Corneille object

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schilderij, putti 1007
Schilderij, putti

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
G. Krol 1189
G. Krol

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Indonesisch schilderij 1383
Indonesisch schilderij

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Corneille groot 1054
Corneille groot

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
H.C. Kranenburg 1067
H.C. Kranenburg

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bruggencate 1038
Bruggencate

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij, naar J. Israels 1374
Schilderij, naar J. Israels

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ikoon, gezichtsafname 1433
Ikoon, gezichtsafname

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Aart van Dobbenburgh, bloemen 1468
Aart van Dobbenburgh, bloemen

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Joop Kropff 1500
Joop Kropff

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Gesigneerd Henry Schouten 1360
Gesigneerd Henry Schouten

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Kerkelijk Jezus 1081
Kerkelijk Jezus

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Schilderij, Larens interieur 1409
Schilderij, Larens interieur

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Dorpgezicht 1075
Dorpgezicht

Resultaat:

170 EUR