Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kabinet 4010
Kabinet

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Duitse commode ca. 1880 4001
Duitse commode ca. 1880

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Eiken kussenkast 4152
Eiken kussenkast

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Pastoorskast 4004
Pastoorskast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bureau 4009
Bureau

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Engelse Art Deco vitrine, notenhout 4072
Engelse Art Deco vitrine, notenhout

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Mahonie kast + bovenkastje 4025
Mahonie kast + bovenkastje

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Eethoek met 6 stoelen + inlegbladen 4067
Eethoek met 6 stoelen + inlegbladen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Pastoorskast 18e eeuw 4192
Pastoorskast 18e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Eiken buffetkast 4027
Eiken buffetkast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Grote spiegelkast 4052
Grote spiegelkast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Groenlose kussenkast 4061
Groenlose kussenkast

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Eiken kast, naar voorbeeld 1780 4211
Eiken kast, naar voorbeeld 1780

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Mahonie secretaire Willem III 4005
Mahonie secretaire Willem III

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bureau, rococo stijl 4019
Bureau, rococo stijl

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Stijlmeubel, kersen vitrinekast 4210
Stijlmeubel, kersen vitrinekast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Damesbureau 4117
Damesbureau

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Vertico 4021
Vertico

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Notenhouten Vertico 4042
Notenhouten Vertico

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Eettafel 4093
Eettafel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Duits penantkastje 4029
Duits penantkastje

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Eiken commode 1820 4034
Eiken commode 1820

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Wortelnoten barokvitrine 4002
Wortelnoten barokvitrine

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Dekenkist 4073
Dekenkist

Resultaat:

225 EUR