Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote bronzen hanglamp 2004
Grote bronzen hanglamp

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Grote zakkroonluchter 2541
Grote zakkroonluchter

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Staande smeedijzeren lamp 2013
Staande smeedijzeren lamp

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Lamp 2471
Lamp

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Holl. bakbarometer 2202
Holl. bakbarometer

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Chin. bronzen dekselvaas 2281
Chin. bronzen dekselvaas

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Gobelin met stang 2039
Gobelin met stang

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Kristallen lamp 2007
Kristallen lamp

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Penvuur, tweeloops 2324
Penvuur, tweeloops

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Eerste Dag Enveloppes 2543
Eerste Dag Enveloppes

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
15 Natuurstenen plaquettes 2295
15 Natuurstenen plaquettes

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Amerikaans kanon 2155
Amerikaans kanon

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Groot boek 2068
Groot boek

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Petroleumlamp 2091
Petroleumlamp

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Stick barometer (Nijmegen) 2207
Stick barometer (Nijmegen)

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Jugendstil fruitschaal op voet 2034
Jugendstil fruitschaal op voet

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Petroleumlamp, vrouw 2042
Petroleumlamp, vrouw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Petroleumlampen opaline 2094
2 Petroleumlampen opaline

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Jardiniere 2006
Jardiniere

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Romeins marmeren plaquette 2018
Romeins marmeren plaquette

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Vergulde houten console 2405
Vergulde houten console

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tabaksdoos, messing 2181
Tabaksdoos, messing

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
2 Bos kastsleutels 2370
2 Bos kastsleutels

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Sabel 2163
Sabel

Resultaat:

90 EUR