Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Majolica bierkruik, zeeman
Startprijs 50 EUR

Grote majolica keramieken drinkpul, voorstellend een kapitein met kreeft als handvat. Royal Doulton en Co 2e helft 20e eeuw 21x10x13cm. Cond.: G

Koffie- en eetservies
Startprijs 200 EUR

Koffie- en eetservies met bloemdecor ca. 1910, Jugendstil motief met platte borden, diepe borden, saucieres, terrines etc. Vermoedelijk Duitsland, beschadigingen Cond.: R

2 Chinese dekselvazen
Resultaat: 150 EUR

Twee grote Chinees porseleinen dekselvazen 19e eeuw. Foohond op het deksel en blauw bloemendecor. 1x met barst en 1x met grote chip uit de rand. 49xø20cm. Cond.: M

Antieke gemberpot
Startprijs 100 EUR

Grote Chinese gemberpot 18e-19e eeuw met figuren en tekens (keramiek) 23xø22cm. Cond.: G

Goudimari schotel
Startprijs 130 EUR

Zeldzame Japanse goudimari porseleinen sierbord 18e-19e eeuw met prachtig decor, gelijmd ø35cm. Cond.: M

Groot Fam. Verte bord
Startprijs 80 EUR

Groot Fam. verte sierbord met paradijsvogel en gouddecor 20e eeuw (Readers Digest) ø46cm. Cond.: G

Grote Chinese schotel
Startprijs 800 EUR

Prachtige grote Chinees porseleinen sierschotel 18e-19e eeuw met afgebeeld 6 Chinese figuren in een landschap in zeer goede staat ø36,7cm. Cond.: G

4 Chinese kommen
Startprijs 190 EUR

Vier grote Chinees porseleinen kommen 18e-19e eeuw met motief van draken en hanen. 3 kommen met lichte randschade 8xø16cm. Cond.: R-G

Chinese druksteen met tekens
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese druksteen vol met Chinese tekens in originele doos 1e helft 20e eeuw 50x15x15cm.

Oude Chinese druksteen
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese druksteen in de vorm van twee zwaarden vol met Chinese tekens in originele doos 1e helft 20e eeuw 49x15x4cm. Cond.: G

Kutani dekselpot, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Prachtige kutani porseleinen dekselpot 19e eeuw (fijn uitgewerkt) met goud- en bloemdecor in zeer goede originele staat 39xø18cm. Cond.: U

Chieng Lung bord, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Chinees 18e eeuws porseleinen sierbord met bloemmotief, Chien Lung in zeer goede staat ø24cm. Cond.: G

4 Kop&Schotels 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Vier Chinese porseleinen kopjes 18e-19e eeuw. 3x KangXi 1x Fam. rose ø10-ø13cm. (3x minimale chip)

2 Imari kraagvazen, blauw
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse imari porseleinen blauwe kraagvazen met landschapsdecor 21xø10cm. Cond.: G

Chinees pors. bord
Startprijs 80 EUR

Prachtig Chinees porseleinen sierbord 18e eeuw met decor van kevers, vlinders, bloemen, vogels en gouddecor ø24,6cm. Cond.: U

Dekselpot Chinees
Startprijs 120 EUR

Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met afgebeeld vijf oudere Oosterse heren en tekst in goede staat. Tipje dekselpunt beschadigd 32xø21cm. Cond.: G

Oosterse vaas
Startprijs 230 EUR

Grote Kantonese keramieken vaas ca. 1900 (kraag professioneel gerestaureerd) afgebeeld met krijgers 60xø25cm. Cond.: G

Gemberpot 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Grote hoge Chinees porseleinen 18e eeuwse gemberpot met Chinese tekens en bloemenmotief 23xø21cm. Cond.: G

Imari petroleumlamp
Startprijs 135 EUR

Imari porseleinen olielamp met messing montuur en bolle matgeslepen kap in goede originele staat 54x14cm. Cond.: G

Chinese kom ca. 1600
Startprijs 200 EUR

Vroege Chinees porseleinen kom, waarschijnlijk 17e eeuw met blauw decor, bladmotief. Lichte randschade 9xø18cm. Cond.: G

2 Chin. kop en schotels
Startprijs 50 EUR

Twee Chinees porseleinen KangXi kop&schotels 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, minimale randschade 7xø12cm. en 6,5xø13cm.

3 Capucijner kop&schotels
Startprijs 60 EUR

Drie Chinees porseleinen capucijner kop&schotels; 2x met afbeelding van vissende figuren te boot en man op ezel (chips) en 1x met figuren in landschap 4,5xø11cm. en 5xø10,5cm. Cond.: R-G

Imari kraagvaasje
Resultaat: 20 EUR

Imari porseleinen kraagvaas 19e eeuw met bloemvaasmotief 21xø12cm. Cond.: G

Schotel met krijgers
Resultaat: 300 EUR

Prachtig groot Kantonees keramieken sierschotel ca. 1900 met gouddecor en diverse figuren in zeer goede staat ø41cm. Cond.: G