Twee Chinese terracotta figuren uit de Tang dynastie (618 - 908 na Chr.) 20cm. en 22cm. Hoofden gelijmd Cond.: R
Antieke Chinees porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw voorstellend geisha's in een ruin. Familiestempel op de bodem 28xø12cm. Cond.: G
Meissen porseleinen vaas, decor sto bloemen 20e eeuw in zeer goede staat 24xø12cm. Cond.: G
Zes Meissen porseleinen borden 30-er jaren, 1e keus decor streublumchen, gemerkt Stad Meissen. Met goudrand. In zeer goede staat ø21cm. Cond.: G
Vier Meissen porseleinen diepe borden uit de Knaufzeit, 1e keus decor Streublumchen in zeer goede staat ø23cm. Cond.: G
Meissen porseleinen presenteerschaal uit de Knaufzeit, 1e keus decor Streublumchen. In zeer goede staat 25x35cm. Cond.: G
Meissen porseleinen sauciere uit de Knaufzeit, 1e keus decor Streublumchen in zeer goede staat 25x18cm. Cond.:G
Meissen porseleinen presenteerschaal met gelobte rand uit de Knaufzeit, 1e keus decor Streublumchen. In zeer goede staat 26,5x19cm. Cond.: G
Twee grote Gouda platelen siervazen met bloemdecor ca. 1920 1x kraag en 1x bodem beschadigd 32xø15cm. Cond.: R