Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote schotel geisha's
Resultaat: 300 EUR

Prachtig groot keramieken sierschotel ca. 1920 met decor van diverse geisha's in zeer goede staat ø47cm.

2 Chinese beeldjes
Startprijs 50 EUR

Twee Chinese terracotta figuren uit de Tang dynastie (618 - 908 na Chr.) 20cm. en 22cm. Hoofden gelijmd Cond.: R

Chin. cilindrische vaas
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw voorstellend geisha's in een ruin. Familiestempel op de bodem 28xø12cm. Cond.: G

Meissen vaas
Startprijs 50 EUR

Meissen porseleinen vaas, decor sto bloemen 20e eeuw in zeer goede staat 24xø12cm. Cond.: G

Ovale schaal, 2e wahl
Resultaat: 40 EUR

Meissen porseleinen presenteerschaal met geschulpte rand uit de Knaufzeit, 2e keus decor Streublumchen. In zeer goede staat 27,5x23cm. Cond.: G

6 Borden stad Meissen
Startprijs 50 EUR

Zes Meissen porseleinen borden 30-er jaren, 1e keus decor streublumchen, gemerkt Stad Meissen. Met goudrand. In zeer goede staat ø21cm. Cond.: G

4 Diepe borden Meissen
Startprijs 80 EUR

Vier Meissen porseleinen diepe borden uit de Knaufzeit, 1e keus decor Streublumchen in zeer goede staat ø23cm. Cond.: G

6 Borden Meissen
Resultaat: 50 EUR

Zes Meissen porseleinen borden uit de Knaufzeit, 1e keus decor streublumchen met goudrand. In zeer goede staat ø18cm. Cond.: G

Ovale schaal Meissen
Startprijs 60 EUR

Meissen porseleinen presenteerschaal uit de Knaufzeit, 1e keus decor Streublumchen. In zeer goede staat 25x35cm. Cond.: G

Ovale schaal Meissen
Startprijs 40 EUR

Meissen porseleinen presenteerschaal met gelobte rand 20e eeuw, 1e keus decor Streublumchen. In zeer goede staat 30x21,5cm. Cond.: G

2 Delen porselein, WO I
Resultaat: 22 EUR

Twee delen Duits porselein 1914-1916; 1x kop&schotel meissen Weltkreig 1914-1916 met gouddecor 7xø15cm. en 1x opengewerkt porseleinen bordje 1914-1916 genummerd 236 ø12,5cm. Cond.: G

Sauciere Meissen
Startprijs 60 EUR

Meissen porseleinen sauciere uit de Knaufzeit, 1e keus decor Streublumchen in zeer goede staat 25x18cm. Cond.:G

Meissen bordje
Resultaat: 15 EUR

Oud Meissen porseleinen bordje Swiebelmuster decor met geschulpte rand ø18cm. Cond.: G

6 Borden Meissen
Resultaat: 50 EUR

Zes Meissen porseleinen borden uit de Knaufzeit, 2e keus decor streublumchen met goudrand. In zeer goede staat ø18cm. Cond.: G

3 Delen aardewerk
Startprijs 20 EUR

Drie delen aardewerk 20e eeuw; 1x Rosenthal Studio Line Germany vaas Björn Wiinblad 21xø13,5cm. 1x Chinese dekselvaas met vogeldecor (chip) 35x17x17cm. en 1x Lampetkan Societe Ceramique 's Gravenhage ...

Ovale schaal
Startprijs 40 EUR

Meissen porseleinen presenteerschaal met gelobte rand uit de Knaufzeit, 1e keus decor Streublumchen. In zeer goede staat 26,5x19cm. Cond.: G

10 Porseleinen plaquettes
Resultaat: 35 EUR

Tien bisquit porseleinen Meissen gedenkmedailles o.a; 1x Johann Friedrich Böttger 1935 met hakenkruis ø4-ø6,5cm. Cond.: G

9 Porseleinen plaquettes
Resultaat: 35 EUR

Negen porseleinen medaillons; 7x Meissen bisquit porseleinen gedenkmedaillons, 1x groot medaillon met herenportret 1749 -1949 met handtekening en 1x groot medaillon van Ludwig II König von Bayern ø4-ø...

2 Platelen vazen
Startprijs 80 EUR

Twee grote Gouda platelen siervazen met bloemdecor ca. 1920 1x kraag en 1x bodem beschadigd 32xø15cm. Cond.: R

6 Meissen borden
Resultaat: 80 EUR

Zes Meissen porseleinen borden, 1e keus decor Streublumchen in zeer goede staat ø25cm. Cond.: G

Rozenburg wandschotel
Startprijs 325 EUR

Rozenburg Den Haag wandschotel "100 jaar Nederlands onafhankelijkheid 1813-1913, Juliana serie" ø27,5cm.

Plated fruitschaal
Resultaat: 35 EUR

Grote plated fruitschaal (zwaar) 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 10xø28,5cm.

Rozenburg schemerlampje
Resultaat: 160 EUR

Rozenburg Den Haag schemerlampje. In opdracht van lampenhandelaar J.J. Verburg in 1892 gemaakt. 27xø15cm. Cond.: G

Tafelstuk
Resultaat: 15 EUR

Art Deco plated tafelstuk met geslepen glazen vakverdeling en opgewerkt tablet, mooie vormgeving 13x21,5x21,5cm. Cond.: G