Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Wijnrek
Resultaat: 60 EUR

Oud smeedijzeren wijnrek met houten blad 202 eeuw in zeer goede staat 65x73x39cm. Cond.: G

Mahonie kast + bovenkastje
Resultaat: 450 EUR

Aparte Duitse mahoniehouten fineer Laat-Biedermeier secretaire ca. 1860 met bovenkastje. Apart nest met lades en vakverdeling . Rugwand van bovenkastje is vervangen, 205x97x52cm. Cond.: R

Empire Chiffoniere
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse gefineerde chiffoniere (ladenkast) ca. 1820 met 2 deurtjes onder. Gedeeltelijk gerestaureerd met noten en kersen fineer 145x47x101cm. Cond.: G

Eiken buffetkast
Resultaat: 400 EUR

Mechelse eiken kast ca. 1890 Neo Renaissance met gebeeldhouwde poppen, leeuwekoppen, gezichten en kussens. 2 Deuren en lade. Geheel in zeer goede staat 198x158x63cm. COnd.: G

Engels bureau, inlegwerk
Startprijs 200 EUR

Engels schrijfbureau 19e eeuw van mahoniehout fineer met bandintarsia, 5 lades en origineel beslag. Tevens bandintarsia in de taps toelopende poten, in zeer goede originele staat 76x55x127cm. Cond.: G

Duits penantkastje
Resultaat: 240 EUR

Duits mahoniehout fineer penantkastje met 2 deuren en 1 lade ca. 1880 Louis Philippe. In goede staat 80x84x39cm. Cond.: G

Broodkast
Startprijs 150 EUR

Franse 2-deurs broodkast 18e eeuw (inbouw geweest). In zeer goede staat met mooie patina 116x119x51cm. Cond.: G

Barok commode met spiegel
Startprijs 1.500 EUR

Monumentale spiegelcommode ca. 1920 in barok stijl uitgevoerd met prachtig notenhout fineer. Rijk notenhouten bewerkt snijwerk en dubbelgebogen voorzijde. origineel beslag en marmeren gebogen zwart bl...

Eiken rolbureau
Resultaat: 150 EUR

Antiek eiken Engels rolluikbureau in D-model.ca. 1900. Totaal 11 lades en achter het rolluik vakverdeling.
Prachtig klein model in een zeer goede staat. 101x66x105. Cond.:U

Engelse mahoniehouten speeltafel, 19e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Mahoniehouten fineer speeltafel ca. 1830 (dik fineer) in zeer goede originele staat. Minime fineerschade 72x91x91cm. Cond.: G

Eiken commode 1820
Resultaat: 230 EUR

Eiken Hollandse Empire commode ca. 1810 met origineel beslag en 4 lades. In goede ongerestaureerde staat 100x99x54cm. Cond.: G

Art Deco schrijfsecretaire
Resultaat: 200 EUR

Art Deco eikenhouten schrijfsecretaire ca. 1930 met rechte klep en 2 lades. Achter de klep 7 lades en vakverdeling. Met kersenhouten nest. Het meubel is in kant en klaren gerestaureerde goede staat 15...

Ronde Engelse salontafel
Startprijs 300 EUR

Lage ronde Engelse 19e eeuwse salontafel ca. 1820 met inlegwerk op het blad en aan de zijkanten van het blad. In goede originele staat 51x76cm. Cond.: G

Secretaire
Startprijs 30 EUR

Massief eikenhouten secretaire ca. 1940 met schuine klep, vakverdeling en lade in originele staat 107x71x32cm. Cond.: G

Mahoniehouten Davenport bureau
Startprijs 180 EUR

Mahoniehouten Engelse Davenport schrijfbureau met schuine schrijfkleppen en 4 lades aan de zijkant. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 86x62x54cm. Cond.: G

Mahonie theetafel
Startprijs 60 EUR

Engelse 19e eeuwse mahoniehouten theetafel met Queen-Anne poten (1 poot afgebroken). In originele ongerestaureerde staat 71x77x50cm. Cond.: R

Salontafel
Resultaat: 160 EUR

Franse antieke iepenhouten salontafel met twee lades. Oude wormbeval 50x166x60cm. Cond.: G

Barok commode
Resultaat: 200 EUR

Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze commode mahoniefineer. Voorkant en zijkant zijn gebogen. origineel bronzen beslag. meubels is in originele ongerestaureerde staat 88x99x55cm. Cond.: R

Notenhouten Vertico
Resultaat: 250 EUR

Notenhouten vertico met aan beide zijden dubbele zuilen met notenhouten panelen, enkele blavlekken, verder in goede originele staat 129x98x47cm Achter wand deels verwijderd. Cond.: G

Glazen miniset
Resultaat: 25 EUR

Moderne design glazen 3-delige miniset met edelstaal 2e helft 20e eeuw. 2 Beschadigingen 43x60x50cm. Cond.: R

Barokstijl commode
Startprijs 50 EUR

Hollandse Louis Quinze stijl gebogen barok commode 2e helft 20e eeuw. Wortelnoten fineer geheel staand op klauwpoten in redelijke tot goede staat 83x88x53cm.

Eiken Jugendstil buffet
Startprijs 250 EUR

Duits Jugendstil eiken buffet met snecken, gedraaide zuilen en snijwerk ca. 1890 in buitengewoon goede staat 200x120x56cm. Cond.: G

Orgelgebogen kabinet
Startprijs 600 EUR

Hollands mahoniehouten fineer orgelgebogen 18e eeuws kabinet met bandintarsia in de lades. Origineel beslag en sloten. het kabinet is in matige ongerestaureerde staat 230x173x59cm. Cond.: M

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 160 EUR

Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfsecretaire 2e helft 20e eeuw. Dubbelgebogen staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag en in goede staat 104x102x52cm. Cond.: G