Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Pastoorskast 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Hollandse eikenhouten 18e eeuwse pastoorskast met ebbenhout, originele bolpoten, 2 lades en grote koplijst. front is in de 19e eeuw gemoderniseerd 191x178x67cm. Cond.: G

Bestoken sideboard/bar, 19e eeuw
Startprijs 360 EUR

Antiek Indonesisch koloniaal meubel van teakhout met prachtig snijwerk met figuren (fantasiefiguren, dansers en koppen) op de lades en deuren. Boven 2 lades, onder 2 deuren. Waarschijnlijk gefungeerd ...

Engelse mahoniehouten kinderstoel
Startprijs 35 EUR

Engelse licht mahoniehouten bewerkte kinderstoel ca. 1900 met gevlochten rieten zitting Cond.: G

Eiken tafeltje
Startprijs 35 EUR

Eikenhouten bewerkte bijzettafel ca. 1910 met uitgewerkt blad en getorste onderling verbonden poten 70x46x46cm. Cond.: G

Spinnerstoeltje
Resultaat: 15 EUR

Oude gedraaide spinnersstoel met rieten zitting 20e eeuw in zeer goede staat 75x42x42cm. Cond.: G

Mahonie theetafel
Startprijs 190 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten fineer theetafel staand op klauwpoten (lichte fineerschade). Etage tussen de poten, het meubel is in originele ongerestaureerde staat 65x87x54cm. Cond.: G

Tafeltje, geschulpte rand
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten tafeltje met geschulpt blad ca. 1880 in goede originele staat 60xø51cm. Cond.: G

Olifanten stoel (VENCO)
Startprijs 130 EUR

Tropisch houten olifantenstoel met snijwerk en spijltjes 20e eeuw 77x100x59cm. Cond.: G

Cake standaard
Resultaat: 25 EUR

Oude Engelse cakestandaard ca. 1920 van noten met wortelnoten, geheel staand op Queen Anne poten in goede originele staat 86xø28cm.

Eiken secretaire
Startprijs 80 EUR

Hollandse eikenhouten Art Deco secretaire ca. 1930 met glasopstand en schuine klep (achter de klep lades en vakverdeling). het meubel is in goede originele staat 203x96x52cm. Cond.: G

Engelse hangoortafel
Startprijs 80 EUR

Eikenhouten Engelse hangoortafel ca. 1900 met getorste pote en prachtige patina 75x96x132cm. Cond.:G

Speeltafel
Resultaat: 150 EUR

Prachtige Hollandse Willem III speeltafel, notenhout fineer. Zwart afgezet en bewerkt, groen vilt op het blad in zeer goede staat 75x82x82cm.

Etagere
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten etageretafel met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 67x46x31cm. Cond.: G

Goudkleurige spiegel, empirestijl
Startprijs 100 EUR

Grote goudkleurige spiegel in empire stijl 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas in goede staat 153x106cm. Cond.: G

2 Eikenhouten nachtkastjes
Startprijs 100 EUR

Twee eikenhouten nachtkastjes ca. 1900 met lade, deurtje en marmeren blad (bruin/wit geaderd) 82x40x40cm. Cond.: G

Wortelnoten vitrine
Startprijs 875 EUR

Hollandse wortelnoten vitrineopzet ca. 1930-1950 met beglaasde zijkanten en origineel bronzen beslag . geheel staand op klauwpoten, prachtige kwaliteit en zeer goede staat 225x100x52cm. Cond.: G

Engelse mahoniehouten commode
Startprijs 80 EUR

Engelse massief mahoniehouten drie-laden commode met origineel beslag en sloten in zeer goede staat. Onbehandeld blank hout 78x92x45cm. Cond.: G

Notenhouten dressoir
Startprijs 90 EUR

Notenhouten fineer dressoir ca. 1890 Grunderzeit met 4 lades en 1 deurtje. Origineel beslag en sloten, blad van latere datum Cond.: G

Stijlmeubel, kersen vitrinekast
Resultaat: 300 EUR

Kersenhouten 1-deurs vitrinekast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas (ook in de zijkanten) 188x99x42cm. Cond.: G

Eiken kast, naar voorbeeld 1780
Resultaat: 320 EUR

Duitse eikenhouten Neo Barok kast 20e eeuw, ambachtelijk gemaakt met smeedijzeren snorbeslag, 2 deuren en 2 lades (rugwand ook eiken). Kwaliteitsmeubel 179x170x51cm. Cond.: U

Mahonie etagere
Startprijs 300 EUR

Mahoniehouten uitschuifbare etagetafel 19e eeuw, staand op mooi bewerkte driespant ca. 1850 in zeer goede originele staat 74xø60cm. Cond.: G

Commode
Resultaat: 200 EUR

Prachtige Engelse mahoniehouten 4-laden commode met origineel beslag, sloten en sleutel 19e eeuw in zeer goede originele staat 120x47x102cm. Cond.: G

Sideboard teak
Startprijs 100 EUR

Massief teakhouten sideboard 2e helft 20e eeuw met 7 lades en een deurtje in zeer goede staat 86x49x147cm. Cond.: G

Engelse mahoniehouten vitrine
Resultaat: 150 EUR

Mahoniehout fineer Engelse vitrinekast met geribbelde lijsten, gebogen glas en schappen ca. 1920. Rechter zijglas kapot, 136x108x43cm. Cond.: G

Gispen console met glasplaat
Startprijs 100 EUR

Gispen metalen console met etages en glasplaten 2e helft 20e eeuw 93x60x30cm. Cond.: G

Eikenhouten empire commode
Startprijs 125 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse empire commode met origineel beslag en sloten. In redelijke originele staat 91x99x50cm. Cond.: R

Eiken Grunderkastje
Startprijs 300 EUR

Duits eikenhouten grunderzeit kastje ca. 1900 bestaande uit 4 etages, 3 lades en een deurtje. Origineel beslag, in zeer goede staat 171x72x35cm. Cond.: U

Notenhouten tafel, Louis Philippe
Resultaat: 135 EUR

Massief notenhouten Louis Pilippe ovale geschulpte eetkamertafel ca. 1880 met prachtige 4-spant poot 73x100x126cm. Cond.: G

4 Stoelen, 2e helft 20e eeuw
Startprijs 80 EUR

Set van 4 klassieke stoelen 2e helft 20e eeuw met groene velours stoffering in goede staat 103x60x48cm. Cond.: G

Commode, nieuw blad
Startprijs 100 EUR

Duitse notenhouten met wortelnoten Grunderzeit penantkastje met 2 deurtjes en 2 lades ca. 1890. In nette ongerestaureerde staat 73x78x43cm. Cond.: G

Mahoniehouten vitrinekast + spiegel
Resultaat: 125 EUR

Engelse mahoniehouten vitrinekastje ca. 1900 met aan de voorzijde glas en spiegelopstand. Mooi bewerkte hoge poten en snijwerk bij de spiegel. In zeer goede originele staat 149x46x37cm. Cond.: G

Eikenhouten fineer vitrine ca. 1930
Resultaat: 90 EUR

Eikenhout fineer vitrinekast ca. 1930 met halfrond glas op de hoeken in goede originele staat 98x120x35cm. Cond.: G

Eikenhouten nachtkastje
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten nachtkastje ca. 1910 met snijwerkjes in het paneel 77x38x36cm. Cond.: G

Eikenhouten staande kapstok
Resultaat: 45 EUR

Eikenhouten staande kapstok ca. 1920 met emaille lekbak (voor paraplu) in goede originele staat 192x76x20cm. Cond.:G

Spiegel 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse stukwerk spiegel, goudgekleurd met bewerkte lijst met kroon in barok vormgeving. originele spiegel. Kleine stukjes missen en opnieuw gekleurd 84x91x17cm. Cond.: R

Eikenhouten stoel, harpleuning
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten stoel met harpen in de rugleuning ca. 1890 met biezen zitting (Holland) 68x69x60cm. Cond.: G

2 Mahonie stoelen, Sheraton stijl
Resultaat: 20 EUR

Twee mahoniehouten Sheraton stijl stoelen met velours stoffering 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 87x40x54cm. Cond.: G

Ronde tafel + 4 stoelen
Startprijs 150 EUR

Eettafel met 4 stoelen, 19e eeuw Louis Philippe met creme velours stoffering in goede staat. Tafel heeft bewerkte driespant. Eethoek is in goede originele staat 75xø103cm. en 91x50x46cm. Cond.: G

Spiegel
Startprijs 50 EUR

Grote rechthoekige spiegel met facetgeslepen glas 2e helft 20e eeuw. Zwart met goudkleur 143x80cm. Cond.: G

Porseleinkast ca. 1930
Startprijs 150 EUR

Koloniale yati-houten porseleinkast ca. 1930 (Indonesië) met mooi snijwerk in de koplijst 216x147x55cm.

Hollandse empirestoel, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Hollandse mahoniehouten empire armleunstoel ca. 1820 in goede originele staat, stoffering vervuild 97x80x67cm. Cond.: G

Hollandse vitrineopzet, wortelnoten
Startprijs 250 EUR

Hollandse wortelnoten glasvitrine opzetkast in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Origineel bronzen beslag en zijkanten met glas 205x130x52cm. Cond.: G

Eikenhouten Jugendstil tafel
Startprijs 50 EUR

Eikenhouten Jugendstil coulissentafel (zonder tussenblad) met snijwerk (bloemen) en onderling verbonden poten. In zeer goede originele staat 75x97x127cm. Cond.: G

4 Stoelen, 2e helft 20e eeuw
Startprijs 80 EUR

Set van 4 klassieke stoelen 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. Fijn uitgewerkt met creme velours stoffering in goede staat 90x60x49cm. Cond.: G

2 Italiaanse bijzettafels
Resultaat: 35 EUR

Twee notenhouten wijntafeltjes met inlegwerk op het blad van bloemmotief 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 57x54x54cm. Cond.: G

Louis Philippe stoel
Startprijs 15 EUR

Oude Louis Philippe stoel met velours stoffering in redelijke staat 107x58x50cm. Cond.: R

Piedestal
Startprijs 45 EUR

Mahoniehouten bloementafel 21e eeuw staande op getorste poten in zeer goede staat 101xø27cm.

Noten tafel
Startprijs 30 EUR

Notenhouten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad en gebogen poten in goede staat 48x60x60cm. Cond.: G

Smeedijzeren bijzettafeltje
Startprijs 30 EUR

Apart smeedijzeren bijzettafeltje met beschilderd blad (rozenmotief), eigenbouw 20e eeuw 50xø40cm. Cond.: G

Plantentafeltje
Startprijs 20 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten bewerkte kruk met 4 onderling verbonden gedraaide poten en gekerfde zitting 48x28x27cm. Cond.: G

Mahonie naaitafeltje
Startprijs 100 EUR

Antiek Hollands 19e eeuws mahoniehouten naaitafeltje met gedraaide poten binnenin met vakverdeling. Bevindt zich in ongerestaureerde staat 71x50x39cm. Cond.: R

Grenen kabinet
Startprijs 300 EUR

Hollands grenen boerenkabinet ca. 1830 in oude bierlak, halfronde en platte zuilen. In zeer goede originele staat 200x162x56cm.

Grenen kast
Resultaat: 100 EUR

Grenen Hollandse tweedeurskast ca. 1870 in oude bierlak 199x136x45cm. Cond.: G

2 Messing bedden
Startprijs 50 EUR

Twee Engelse messing bedden ca. 1900 met stijlen en hoge hoofdeindes in zeer goede staat, breedte 107cm en 92cm. Cond.: G

Ronde tafel, Biedermeier
Startprijs 100 EUR

Biedermeier tafel ca. 1830 mahoniefineer met kolompoot, fineerschade 76xø106cm. Cond.: R

2 Ronde bijzettafeltjes
Startprijs 40 EUR

Twee eikenhouten bijzettafeltjes met getorste poot op driespant 2e helft 20e eeuw met dik rond blad in zeer goede staat 58xø44cm. Cond.: G

Ovale Biedermeier tafel
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse ovale notenhout fineer Biedermeier tafel met kolompoot ca. 1930. Blad heeft krimpnaden, verder in redelijke originele staat 69x110x76cm. Cond.: R

Engels ladekastje
Resultaat: 40 EUR

Engels mahoniehoutfineer 6-laden kastje in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 64x53x34cm. Cond.: G

Bijzettafel, bolletjespoot
Startprijs 20 EUR

Bijzettafel (6-kantig blad) ca. 1910 met 4-bolletjespoten onderling verbonden. 71x36x36cm. Cond.: G

Spiegel, mahonie lijst
Resultaat: 50 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe spiegel ca. 1880 in zeer goede staat (zonder kroon) 145x65cm. Cond.: G

Japanse salontafel
Resultaat: 160 EUR

Oude zwart gelakte Japanse salontafel met op het blad een natuurstenen motief van rotsen, bloemen en vogels 20e eeuw. In goede originele staat met gouddecor 42x80x80cm. Cond.: G

Mahonie secretaire
Startprijs 130 EUR

Secretaire, mahonie fineer, ca. 1880 Louis Philippe, met rechte klep waarachter diverse laden.Het meubel verkeerd in redelijke ongerestaureerde staat. (Scheur in zijkant). 155x105x45 cm.

Gestoken armleunstoel
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten pronkstoel 19e eeuw, naar 17e eeuws voorbeeld. Rijk gestoken en gedraaide onderling verbonden poten, goede stoffering in zeer goede originele staat 128x60x71cm.

Gestoken armleunstoel
Startprijs 30 EUR

Franse notenhouten 19e eeuwse armleunstoel met snijwerk in de rugleuning. Stoffering vervuilt en veer kapot 126x80x70cm. Cond.: G

Tweezits bank
Resultaat: 160 EUR

Prachtige notenhouten William en Mary stijl tweezitsbank ca. 1880. Cognackleurige lederen bekleding in zeer goede staat. Mooie onderling verbonden poten met bollen 120x117x67cm. Cond.: G

Klein kastje, jalouzie-deurtje
Startprijs 70 EUR

Oud mahoniehouten kastje in Louis Seize stijl met jalouziedeurtje en lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 77x76x39cm. Cond.: G

Engelse mahoniehouten vitrinekast
Resultaat: 120 EUR

Engelse mahoniehouten fineer 1-deurs vitrinekastje ca. 1920. geheel staand op Queen-Anne poten in zeer goede originele staat Cond.: G

Eikenhouten Queen-Anne tafel
Startprijs 50 EUR

Engelse eikenhouten ovale Queen-Anne tafel met etage ca. 1900 in zeer goede originele staat 75x99x69cm. Cond.: G

Eiken spiegel
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten gestoken spiegel 19e eeuw met rocailles (gedeelte mist) 80x50cm. Cond.: G

Spiegel
Startprijs 40 EUR

Hoge 19e eeuwse empire spiegel (overgeschilderd) in redelijke staat 145x57cm. Cond.: R

Uitgesneden console
Startprijs 220 EUR

Prachtige bewerkte Oosterse console tafel met draak als voet en geschulpt blad 95x42x42cm. Cond.: G

Ovaal noten tafeltje
Startprijs 20 EUR

Ovaal notenhout fineer bijzettafeltje met geschulpt blad en Queen-Anne stijl poten 1e helft 20e eeuw 35x61x47cm. Cond.: G

Schommelstoel
Resultaat: 75 EUR

Engelse Victoriaanse schommelstoel, donker gebeitst, goed gestoffeerd met velours ca. 1880 in zeer goede staat 103x55x75cm. Cond.: G

Arreslee, duwslede
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse duwslede met slangenkoppen, originele beschildering. Zitting is vervangen. Slede is in redelijke staat 74x115x60cm. Cond.: G

2 Stoelen, biezen zitting
Startprijs 50 EUR

Twee Hollandse stoelen met biezen zitting; 1x eikenhout geribbeld 1e helft 20e eeuw en 1x iepenhout ca. 1900 71x42x44cm. en 68x42x42cm. Cond.: G

Spinnewiel
Resultaat: 20 EUR

Origineel 19e eeuws spinnewiel met benen knoppen in zeer goede staat 105x40x55cm. Cond.: G

Hollandse stoel, biezen zitting
Startprijs 35 EUR

Hollandse iepenhouten stoel ca. 1900 met biezen zitting en gedraaide poten 85x43x55cm. Cond.: G

Spiegel
Startprijs 80 EUR

Grote facetgeslepen spiegel met goudkleurige galerielijst in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 176x97cm. Cond.: G

2-Deurs kast
Resultaat: 200 EUR

Mahoniehouten fineer vroeg Biedermeier tweedeurskast ca. 1840 in originele ongerestaureerde staat met lichte fineerschade 183x122x51cm. Cond.: G

Hollandse stoel, biezen zitting
Resultaat: 30 EUR

Hollandse 19e eeuwse iepenhouten stoel met biezen zitting en geribbelde poten en leuningen 102x52x57cm.Cond.: G

Theetafel
Startprijs 60 EUR

Hollandse notenhouten theetafel 2e helft 20e eeuw in redelijke staat, staand op klauwpoten Cond.: R

Breistoel
Startprijs 100 EUR

Hollandse notenhouten breistoel met bewerkte rugleuning 2e helft 19e eeuw. Goed bekleed met velours stoffering in zeer goede staat 92x60x62cm. Cond.: G

Engelse breistoel
Startprijs 100 EUR

Mahoniehouten breistoel 19e eeuw met goede velours stoffering en bewerkte rugleuning in zeer goede staat 52x59x69cm. Cond.: G

Hangvitrine
Startprijs 30 EUR

Hollandse wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 66x66x16cm.

Biedermeier Fauteuil
Startprijs 150 EUR

Mooie antieke Bidermeier mahoniehouten fauteuil met fijn gestoken rugleuning met bloemmotief. Goede velours cremekleurige stoffering in goede staat 98x70x61cm. Cond.: G

Voltaire roze stof
Startprijs 150 EUR

Prachtige 19e eeuwse bewerkte voltaire met goede donkerroze stoffering. geheel staand op wieltjes in zeer goede staat 95x72x75cm.

Biedermeier fauteuil
Startprijs 150 EUR

Mooie antieke Bidermeier mahoniehouten fauteuil met fijn gestoken rugleuning met bloemmotief. Goede velours cremekleurige stoffering in goede staat 98x70x61cm. Cond.: G

Frans tafeltje
Startprijs 100 EUR

Louis Seize stijl tafeltje ca. 1910 met goudbeschilderd sierwerk. origineel witgelakt in zeer goede staat 78xø69cm. Cond.: G

Engels mahonie hangkastje
Startprijs 120 EUR

Mahoniehout fineer hangkastje ca. 1900 met 5 lades en 2 deurtjes in goede originele staat 57x40x16cm. Cond.: G

Leren stoel
Resultaat: 150 EUR

Lederen fauteuil 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x86x104cm. Cond.: G

Kapstok
Resultaat: 70 EUR

Massief eikenhouten garderobe met snijwerk en leeuwenkoppen ca. 1900 in zeer goede originele staat 32x115x15cm. Cond.: G

Grijs lederen fauteuil
Startprijs 40 EUR

Donkergrijs lederen fauteuil 2e helft 20e eeuw in goede staat. lichte cracele in rugleuning 92x77x100cm. Cond.: G

Kist
Startprijs 200 EUR

Eikenhouten dekenkist staand op sleevoeten met rijkgestoken front, bloemen en schubben. omgeving Nordrhein-Westfalen Duitsland, Professioneel gerestaureerd 64x59x126cm. Cond.: G

Bureau
Startprijs 80 EUR

Massief eikenhouten Art Deco schrijfbureau met groen schrijfblad en eiken omlijsting. 2 Deurtjes en 2 lades in goede originele staat 75x80x130cm. Cond.: G

Boekenkastje en wandmeubel
Startprijs 40 EUR

Twee moderne meubels; 1x boekenkast licht eiken motief 148x78x32cm. en 1x wandmeubel licht eiken motief 50x117x49cm. Cond.: G

Kersen eethoek
Startprijs 200 EUR

Kersen eethoek met 4 stoelen, stijlmeubels met bamboe-effect 2e helft 20e eeuw. gevlochten zittingen en rugleuning in zeer goede staat