Hollandse eikenhouten 18e eeuwse pastoorskast met ebbenhout, originele bolpoten, 2 lades en grote koplijst. front is in de 19e eeuw gemoderniseerd 191x178x67cm. Cond.: G
Antiek Indonesisch koloniaal meubel van teakhout met prachtig snijwerk met figuren (fantasiefiguren, dansers en koppen) op de lades en deuren. Boven 2 lades, onder 2 deuren. Waarschijnlijk gefungeerd ...
Engelse licht mahoniehouten bewerkte kinderstoel ca. 1900 met gevlochten rieten zitting Cond.: G
Eikenhouten bewerkte bijzettafel ca. 1910 met uitgewerkt blad en getorste onderling verbonden poten 70x46x46cm. Cond.: G
Oude gedraaide spinnersstoel met rieten zitting 20e eeuw in zeer goede staat 75x42x42cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten fineer theetafel staand op klauwpoten (lichte fineerschade). Etage tussen de poten, het meubel is in originele ongerestaureerde staat 65x87x54cm. Cond.: G
Notenhouten tafeltje met geschulpt blad ca. 1880 in goede originele staat 60xø51cm. Cond.: G
Tropisch houten olifantenstoel met snijwerk en spijltjes 20e eeuw 77x100x59cm. Cond.: G
Oude Engelse cakestandaard ca. 1920 van noten met wortelnoten, geheel staand op Queen Anne poten in goede originele staat 86xø28cm.
Hollandse eikenhouten Art Deco secretaire ca. 1930 met glasopstand en schuine klep (achter de klep lades en vakverdeling). het meubel is in goede originele staat 203x96x52cm. Cond.: G
Eikenhouten Engelse hangoortafel ca. 1900 met getorste pote en prachtige patina 75x96x132cm. Cond.:G
Prachtige Hollandse Willem III speeltafel, notenhout fineer. Zwart afgezet en bewerkt, groen vilt op het blad in zeer goede staat 75x82x82cm.
Eikenhouten etageretafel met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 67x46x31cm. Cond.: G
Grote goudkleurige spiegel in empire stijl 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas in goede staat 153x106cm. Cond.: G
Twee eikenhouten nachtkastjes ca. 1900 met lade, deurtje en marmeren blad (bruin/wit geaderd) 82x40x40cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten vitrineopzet ca. 1930-1950 met beglaasde zijkanten en origineel bronzen beslag . geheel staand op klauwpoten, prachtige kwaliteit en zeer goede staat 225x100x52cm. Cond.: G
Engelse massief mahoniehouten drie-laden commode met origineel beslag en sloten in zeer goede staat. Onbehandeld blank hout 78x92x45cm. Cond.: G
Notenhouten fineer dressoir ca. 1890 Grunderzeit met 4 lades en 1 deurtje. Origineel beslag en sloten, blad van latere datum Cond.: G
Kersenhouten 1-deurs vitrinekast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas (ook in de zijkanten) 188x99x42cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten Neo Barok kast 20e eeuw, ambachtelijk gemaakt met smeedijzeren snorbeslag, 2 deuren en 2 lades (rugwand ook eiken). Kwaliteitsmeubel 179x170x51cm. Cond.: U
Mahoniehouten uitschuifbare etagetafel 19e eeuw, staand op mooi bewerkte driespant ca. 1850 in zeer goede originele staat 74xø60cm. Cond.: G
Prachtige Engelse mahoniehouten 4-laden commode met origineel beslag, sloten en sleutel 19e eeuw in zeer goede originele staat 120x47x102cm. Cond.: G
Massief teakhouten sideboard 2e helft 20e eeuw met 7 lades en een deurtje in zeer goede staat 86x49x147cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer Engelse vitrinekast met geribbelde lijsten, gebogen glas en schappen ca. 1920. Rechter zijglas kapot, 136x108x43cm. Cond.: G
Gispen metalen console met etages en glasplaten 2e helft 20e eeuw 93x60x30cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuwse empire commode met origineel beslag en sloten. In redelijke originele staat 91x99x50cm. Cond.: R
Duits eikenhouten grunderzeit kastje ca. 1900 bestaande uit 4 etages, 3 lades en een deurtje. Origineel beslag, in zeer goede staat 171x72x35cm. Cond.: U
Massief notenhouten Louis Pilippe ovale geschulpte eetkamertafel ca. 1880 met prachtige 4-spant poot 73x100x126cm. Cond.: G
Set van 4 klassieke stoelen 2e helft 20e eeuw met groene velours stoffering in goede staat 103x60x48cm. Cond.: G
Duitse notenhouten met wortelnoten Grunderzeit penantkastje met 2 deurtjes en 2 lades ca. 1890. In nette ongerestaureerde staat 73x78x43cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten vitrinekastje ca. 1900 met aan de voorzijde glas en spiegelopstand. Mooi bewerkte hoge poten en snijwerk bij de spiegel. In zeer goede originele staat 149x46x37cm. Cond.: G
Eikenhout fineer vitrinekast ca. 1930 met halfrond glas op de hoeken in goede originele staat 98x120x35cm. Cond.: G
Eikenhouten nachtkastje ca. 1910 met snijwerkjes in het paneel 77x38x36cm. Cond.: G
Eikenhouten staande kapstok ca. 1920 met emaille lekbak (voor paraplu) in goede originele staat 192x76x20cm. Cond.:G
19e Eeuwse stukwerk spiegel, goudgekleurd met bewerkte lijst met kroon in barok vormgeving. originele spiegel. Kleine stukjes missen en opnieuw gekleurd 84x91x17cm. Cond.: R
Eikenhouten stoel met harpen in de rugleuning ca. 1890 met biezen zitting (Holland) 68x69x60cm. Cond.: G
Twee mahoniehouten Sheraton stijl stoelen met velours stoffering 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 87x40x54cm. Cond.: G
Eettafel met 4 stoelen, 19e eeuw Louis Philippe met creme velours stoffering in goede staat. Tafel heeft bewerkte driespant. Eethoek is in goede originele staat 75xø103cm. en 91x50x46cm. Cond.: G
Grote rechthoekige spiegel met facetgeslepen glas 2e helft 20e eeuw. Zwart met goudkleur 143x80cm. Cond.: G
Koloniale yati-houten porseleinkast ca. 1930 (Indonesië) met mooi snijwerk in de koplijst 216x147x55cm.
Hollandse mahoniehouten empire armleunstoel ca. 1820 in goede originele staat, stoffering vervuild 97x80x67cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten glasvitrine opzetkast in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Origineel bronzen beslag en zijkanten met glas 205x130x52cm. Cond.: G
Eikenhouten Jugendstil coulissentafel (zonder tussenblad) met snijwerk (bloemen) en onderling verbonden poten. In zeer goede originele staat 75x97x127cm. Cond.: G
Set van 4 klassieke stoelen 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. Fijn uitgewerkt met creme velours stoffering in goede staat 90x60x49cm. Cond.: G
Twee notenhouten wijntafeltjes met inlegwerk op het blad van bloemmotief 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 57x54x54cm. Cond.: G
Oude Louis Philippe stoel met velours stoffering in redelijke staat 107x58x50cm. Cond.: R
Mahoniehouten bloementafel 21e eeuw staande op getorste poten in zeer goede staat 101xø27cm.
Notenhouten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad en gebogen poten in goede staat 48x60x60cm. Cond.: G
Apart smeedijzeren bijzettafeltje met beschilderd blad (rozenmotief), eigenbouw 20e eeuw 50xø40cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten bewerkte kruk met 4 onderling verbonden gedraaide poten en gekerfde zitting 48x28x27cm. Cond.: G
Antiek Hollands 19e eeuws mahoniehouten naaitafeltje met gedraaide poten binnenin met vakverdeling. Bevindt zich in ongerestaureerde staat 71x50x39cm. Cond.: R
Hollands grenen boerenkabinet ca. 1830 in oude bierlak, halfronde en platte zuilen. In zeer goede originele staat 200x162x56cm.
Grenen Hollandse tweedeurskast ca. 1870 in oude bierlak 199x136x45cm. Cond.: G
Twee Engelse messing bedden ca. 1900 met stijlen en hoge hoofdeindes in zeer goede staat, breedte 107cm en 92cm. Cond.: G
Biedermeier tafel ca. 1830 mahoniefineer met kolompoot, fineerschade 76xø106cm. Cond.: R
Twee eikenhouten bijzettafeltjes met getorste poot op driespant 2e helft 20e eeuw met dik rond blad in zeer goede staat 58xø44cm. Cond.: G
19e Eeuwse ovale notenhout fineer Biedermeier tafel met kolompoot ca. 1930. Blad heeft krimpnaden, verder in redelijke originele staat 69x110x76cm. Cond.: R
Engels mahoniehoutfineer 6-laden kastje in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 64x53x34cm. Cond.: G
Bijzettafel (6-kantig blad) ca. 1910 met 4-bolletjespoten onderling verbonden. 71x36x36cm. Cond.: G
Duitse mahoniehouten Louis Philippe spiegel ca. 1880 in zeer goede staat (zonder kroon) 145x65cm. Cond.: G
Oude zwart gelakte Japanse salontafel met op het blad een natuurstenen motief van rotsen, bloemen en vogels 20e eeuw. In goede originele staat met gouddecor 42x80x80cm. Cond.: G
Secretaire, mahonie fineer, ca. 1880 Louis Philippe, met rechte klep waarachter diverse laden.Het meubel verkeerd in redelijke ongerestaureerde staat. (Scheur in zijkant). 155x105x45 cm.
Eikenhouten pronkstoel 19e eeuw, naar 17e eeuws voorbeeld. Rijk gestoken en gedraaide onderling verbonden poten, goede stoffering in zeer goede originele staat 128x60x71cm.
Franse notenhouten 19e eeuwse armleunstoel met snijwerk in de rugleuning. Stoffering vervuilt en veer kapot 126x80x70cm. Cond.: G
Prachtige notenhouten William en Mary stijl tweezitsbank ca. 1880. Cognackleurige lederen bekleding in zeer goede staat. Mooie onderling verbonden poten met bollen 120x117x67cm. Cond.: G
Oud mahoniehouten kastje in Louis Seize stijl met jalouziedeurtje en lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 77x76x39cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten fineer 1-deurs vitrinekastje ca. 1920. geheel staand op Queen-Anne poten in zeer goede originele staat Cond.: G
Engelse eikenhouten ovale Queen-Anne tafel met etage ca. 1900 in zeer goede originele staat 75x99x69cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken spiegel 19e eeuw met rocailles (gedeelte mist) 80x50cm. Cond.: G
Hoge 19e eeuwse empire spiegel (overgeschilderd) in redelijke staat 145x57cm. Cond.: R
Prachtige bewerkte Oosterse console tafel met draak als voet en geschulpt blad 95x42x42cm. Cond.: G
Ovaal notenhout fineer bijzettafeltje met geschulpt blad en Queen-Anne stijl poten 1e helft 20e eeuw 35x61x47cm. Cond.: G
Engelse Victoriaanse schommelstoel, donker gebeitst, goed gestoffeerd met velours ca. 1880 in zeer goede staat 103x55x75cm. Cond.: G
19e Eeuwse duwslede met slangenkoppen, originele beschildering. Zitting is vervangen. Slede is in redelijke staat 74x115x60cm. Cond.: G
Twee Hollandse stoelen met biezen zitting; 1x eikenhout geribbeld 1e helft 20e eeuw en 1x iepenhout ca. 1900 71x42x44cm. en 68x42x42cm. Cond.: G
Origineel 19e eeuws spinnewiel met benen knoppen in zeer goede staat 105x40x55cm. Cond.: G
Hollandse iepenhouten stoel ca. 1900 met biezen zitting en gedraaide poten 85x43x55cm. Cond.: G
Grote facetgeslepen spiegel met goudkleurige galerielijst in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 176x97cm. Cond.: G
Mahoniehouten fineer vroeg Biedermeier tweedeurskast ca. 1840 in originele ongerestaureerde staat met lichte fineerschade 183x122x51cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse iepenhouten stoel met biezen zitting en geribbelde poten en leuningen 102x52x57cm.Cond.: G
Hollandse notenhouten theetafel 2e helft 20e eeuw in redelijke staat, staand op klauwpoten Cond.: R
Hollandse notenhouten breistoel met bewerkte rugleuning 2e helft 19e eeuw. Goed bekleed met velours stoffering in zeer goede staat 92x60x62cm. Cond.: G
Mahoniehouten breistoel 19e eeuw met goede velours stoffering en bewerkte rugleuning in zeer goede staat 52x59x69cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 66x66x16cm.
Mooie antieke Bidermeier mahoniehouten fauteuil met fijn gestoken rugleuning met bloemmotief. Goede velours cremekleurige stoffering in goede staat 98x70x61cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse bewerkte voltaire met goede donkerroze stoffering. geheel staand op wieltjes in zeer goede staat 95x72x75cm.
Mooie antieke Bidermeier mahoniehouten fauteuil met fijn gestoken rugleuning met bloemmotief. Goede velours cremekleurige stoffering in goede staat 98x70x61cm. Cond.: G
Louis Seize stijl tafeltje ca. 1910 met goudbeschilderd sierwerk. origineel witgelakt in zeer goede staat 78xø69cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer hangkastje ca. 1900 met 5 lades en 2 deurtjes in goede originele staat 57x40x16cm. Cond.: G
Lederen fauteuil 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x86x104cm. Cond.: G
Massief eikenhouten garderobe met snijwerk en leeuwenkoppen ca. 1900 in zeer goede originele staat 32x115x15cm. Cond.: G
Donkergrijs lederen fauteuil 2e helft 20e eeuw in goede staat. lichte cracele in rugleuning 92x77x100cm. Cond.: G
Eikenhouten dekenkist staand op sleevoeten met rijkgestoken front, bloemen en schubben. omgeving Nordrhein-Westfalen Duitsland, Professioneel gerestaureerd 64x59x126cm. Cond.: G
Massief eikenhouten Art Deco schrijfbureau met groen schrijfblad en eiken omlijsting. 2 Deurtjes en 2 lades in goede originele staat 75x80x130cm. Cond.: G
Twee moderne meubels; 1x boekenkast licht eiken motief 148x78x32cm. en 1x wandmeubel licht eiken motief 50x117x49cm. Cond.: G
Kersen eethoek met 4 stoelen, stijlmeubels met bamboe-effect 2e helft 20e eeuw. gevlochten zittingen en rugleuning in zeer goede staat