Decoratief houten vogelkooitje met lade (beschilderd) 2e helft 20e eeuw 49x20x32cm.Cond.: G
Zeldzame originele Duitse jugendstil wijnschenkkan met wijnrankendecor in zweepslagmotief (zilvertin). Daarin een kristallen geslepen reservoir met wijnranken gegraveerd ca. 1900 Duitsland in zeer goe...
Twee delen Duits aardewerk 19e eeuw; 1x kruik met blauw bloemendecor 31xø19cm. en 1x levensmiddelvat met oren en blauw decor 20xø18cm. Cond.: G
19e Eeuws tafelstuk met vernikkelde uitgewerkte voet en kristallen vaas 31xø16cm. (minime chips) Cond.: R-G
Likeurkelder 19e eeuw in Boulle stijl zonder inhoud. Gedeelte van koper inlegwerk ligt los in kelder en een gedeelte mist 25x21x33cm. Cond.: M
Duitse aardewerken kruik met blauwe beschildering ca. 1900 in zeer goede staat 31xø20cm.
Twee metalen vazen in klassieke vormgeving 21e eeuw. Bruin-brons gepatineerd 25xø19cm. Cond.: G
Bijzondere grote Hollandse roodkoperen 19e eeuwse appelketel, gezwaluwstaart in zeldzame goede staat 39x38xø27cm. Cond.: U
Zware kopergedreven plantenbak, rondom bewerkt met boerenlandschap van koeien en boer. geheel staand op klauwpoten met leeuwekoppen bij de hengsels ca. 1900 44xø42cm. Cond.: G
Grote roodkoperen hengselbak, genageld met datering 1854 in goede staat 35xø36cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Hollandse appelketel, gezwaluwstaart in goede originele staat 44xø28cm.
Twee antieke inktpotten met figuren ca. 1890 van compositie metaal; 1x smid met hamer 18x12x11cm. en 1x zittende vrouw bij korf 9x7x9cm. Cond.: G
Prachtige antieke wandfontein in de vorm van een vliegende duif met open bek waaruit het water stroomt ca. 1910. Plated koper 14x23x26cm. Cond.: G
Twee prachtige Jugendstil messing stofblikken ca. 1900 met 1 stoffer. De kleinere is gemerkt WMF Duitsland 17x16cm. en 23x25cm. Cond.: G
Twee aparte inkthouders 1e helft 20e eeuw; 1x roodkoper langwerpig met pennenbak en origineel glazen inktpotje (Art Nouveau) 25x7x7cm. en 1x Messing met twee flamingo's als pennenhouder 17xø14cm. Cond...
Twee Jugendstil vazen met bloemdecor en zweepslagmotief ca. 1900 gemaakt van compositie metaal 29x19x15cm. Cond.: G
Eikenhouten heilig kruis ca. 1910 met compositie-metalen corpus Christie in zeer goede originele staat 70x40cm. Cond.: G
Statenbijbel anno 1744 door Jacob en Hendrik Keur te Dordrecht met originele lederen band, sloten en gravures 38x24x12cm. Cond.: G
Staten Kansel bijbel anno 1714 door Jacob en Pieter Keur te Dordrecht en Amsterdam door Pieter Rotterdam met gravures. Origineel lederen band en sloten in goede originele staat 28x47x13cm. Cond.: G
Corpus Juris Canonici (Canoniek wetboek), Auteur: Christ. A. Freiersletsen, gedrukt te Keulen in 1735. In originele perkamenten band met rubrieken, quatro formaat.
Statenbijbel anno 1656 door Paulus Aertfz van Rafesteyn met origineel lederen band in slechte staat 20x30x15cm. Cond.: S
Oude hanglamp met bewerkte roze glazen kap, messing ornamentuur en compositie metalen putti 20e eeuw. Scherf van kap is gelijmd ø40cm. Cond.: R