Jona de Profeet door Lurentius Steversloot. Predikant te Leiden. Hendrik en daniël van Damme 18e eeuw, Cond.: S
50-Tal boeken / catalogi over munten Cond.: G
Duitse Kaiserzinn snavelkan met bijbehorende beker 2e helft 19e eeuw 29x19xø14cm. en 11,5xø7cm. Cond.: G
Grote zakkroonluchter 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 105xø56cm. Cond.: G
1 Blauwe multomap met gebruikt, ongebruikt en postfris materiaal van de Nederlande koloniën
1 Album met FDC's Nederlandse koloniën en enkele luchtpostbrieven (no. 6)
Kavel diversen, w.o.diverse delen Keltum bestek, kaarsenkandelaars,asbakken, vaasje en aanbiedschalen
Groot heilig kruis met gipsen beeld ca. 1900 (kruis van eikenhout) 80x50cm.