Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Het Nieuwe Testament, Staten Generaal
Resultaat: 15 EUR

Het Nieuwe Testament, Staten Generaal. Gedrukt door de Nederlandse Bijbel Compagnie te Amsterdam. J. Brandt en Zoon te Haarlem. Johannes Enschede en zonen 1867 Cond.: G

J. Mayers Busse und Ekehrung zu Gott
Startprijs 40 EUR

J. Mayers Busse und Ekehrung zu Gott. Betrachtungen uber die Busse une bekehrung zu Gott. Herausgegeben Johann Maner mit kupfern Nürnberg 1749. Diverse gravures uit de 18e eeuw. In origineel lederen b...

Jona de Profeet
Startprijs 10 EUR

Jona de Profeet door Lurentius Steversloot. Predikant te Leiden. Hendrik en daniël van Damme 18e eeuw, Cond.: S

50-Tal boeken / catalogi over munten
Startprijs 25 EUR

50-Tal boeken / catalogi over munten Cond.: G

Tinnen snavelkan + beker
Startprijs 40 EUR

Duitse Kaiserzinn snavelkan met bijbehorende beker 2e helft 19e eeuw 29x19xø14cm. en 11,5xø7cm. Cond.: G

Doos koperwerk
Resultaat: 20 EUR

Doos divers koperwerk o.a; visweegschaal met gewichten, borstelset, Friese doorloperes, zeef, kandelaars etc. Cond.: G

Grote zakkroonluchter
Resultaat: 450 EUR

Grote zakkroonluchter 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 105xø56cm. Cond.: G

Blauwe multomap, Ned. koloniën
Resultaat: 25 EUR

1 Blauwe multomap met gebruikt, ongebruikt en postfris materiaal van de Nederlande koloniën

Eerste Dag Enveloppes
Resultaat: 160 EUR

Verzameling Eerste Dag Enveloppen beginnende in de vijftiger jaren met driemaal ITEP FDC's en vervolgens E12, E14, E17, E21, E24, E25, E27 etc. loopt door tot 1980 met veel extra's zoals FDC met aante...

Album FDC + luchtpost
Resultaat: 10 EUR

1 Album met FDC's Nederlandse koloniën en enkele luchtpostbrieven (no. 6)

Frankrijk, België FDC
Startprijs 15 EUR

Frankrijk/België FDC's

Kavel div.bestek
Resultaat: 50 EUR

Kavel diversen, w.o.diverse delen Keltum bestek, kaarsenkandelaars,asbakken, vaasje en aanbiedschalen

Oude Europa verzameling
Resultaat: 30 EUR

Oude Europa verzameling in boek

Stockboek diversen
Resultaat: 10 EUR

1 Stockboek no. 9 diversen

Doos divers porselein
Resultaat: 20 EUR

Doos diversen waaronder; aardewerken beeld van man met pijp, 2 Rosenthal kandelaren, verrekijker, fototoestel, 2 flacons, 2 Boheems glazen vazen, blauwe bloempot, vaasje en 14 delen porselein COnd.: G

Kruisbeeld met corpus
Startprijs 25 EUR

Groot heilig kruis met gipsen beeld ca. 1900 (kruis van eikenhout) 80x50cm.

Divers koperwerk
Startprijs 20 EUR

Haardplaat
Startprijs 90 EUR