Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Doos divers porselein 2550
Doos divers porselein

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Sieradendoos 2166
Sieradendoos

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Eerste Dag Enveloppes 2543
Eerste Dag Enveloppes

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Microscoop in kist 2459
Microscoop in kist

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Gietijzeren paraplubak 2450
Gietijzeren paraplubak

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Diverse ordes 1e helft 20e eeuw 2391
Diverse ordes 1e helft 20e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Spiegel 2336
Spiegel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Staande leeslamp 2232
Staande leeslamp

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
14 Oosterse bronzen gewichtjes 2083
14 Oosterse bronzen gewichtjes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
13 Oosterse bronzen gewichtjes 2082
13 Oosterse bronzen gewichtjes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Art Deco fotolijstjes 2025
2 Art Deco fotolijstjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Gietijzeren kachel 2020
Gietijzeren kachel

Resultaat:

80 EUR

Tinnen snavelkan + beker 2539
Tinnen snavelkan + beker
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Het Nieuwe Testament, Staten Generaal 2535
Het Nieuwe Testament, Staten Generaal

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Boeken Duitsland WO II 2534
2 Boeken Duitsland WO II

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
26 Antiquarische boeken buitenland 2528
26 Antiquarische boeken buitenland

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
38 Boeken antiquarisch 2526
38 Boeken antiquarisch

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
50 Hollandse boeken 2525
50 Hollandse boeken

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Napoleon I Revolution + 2 Duitse gedichtenbundels 2520
Napoleon I Revolution + 2 Duitse gedichtenbundels

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
16 Engelstalige boeken 2517
16 Engelstalige boeken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ingebonden jaargangen weekblad de Prins 2507
Ingebonden jaargangen weekblad de Prins

Resultaat:

50 EUR

Dubbelloops, klein 2495
Dubbelloops, klein
Startprijs 220 EUR
Yamaha synthesizer 2491
Yamaha synthesizer
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Oude messing lantaarn 2485
Oude messing lantaarn

Resultaat:

30 EUR