Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kandelaren
Startprijs 350 EUR

Twee Biedermeier (Empire) messing kaarskandelaren ca. 1830 met handbeschilderd porseleinen tussenstukken (landschapsmotief) 28,5xø11cm. Cond.: G

4 Netsuke
Resultaat: 60 EUR

Vier antieke netsuke's ca. 1900; 1x beertje, 1x naakte geisha, 1x konijn met rat en 1x katachtige in hand 4-5,5cm. Cond.: G

2 Art Deco fotolijstjes
Resultaat: 30 EUR

Twee vernikkelde Art Deco fotolijsten in goede staat 19x15cm. Cond.: G

Model commode empire stijl
Resultaat: 35 EUR

Mahoniefineer 19e eeuwse empire modelcommode in originele ongerestaureerde staat ca. 1820 (lichte fineerschade) 18,5x21x12cm. Cond.: G

Kersen koffiemolen
Startprijs 75 EUR

Duitse Biedermeier kersenhouten koffiemolen ca. 1830 rondom met been inleg en lade in zeer goede originele staat 23x17x17cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse koperen penkandelaars in barok vormgeving 44x11x11cm. Cond.: G

Franse messing hanglamp
Startprijs 250 EUR

Grote Franse messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in rococo vormgeving. 3-Lichts met kristallen pegels en draak 81x45x48cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars, putti
Startprijs 50 EUR

Twee massief bronzen 2-lichts kaarskandelaars in barok vormgeving 20e eeuw, 33cm. Cond.: G

Cloisonne dekselpot
Resultaat: 65 EUR

Prachtige Japans cloisone dekselpot 2e helft 20e eeuw met bloemmotief in zeer goede staat 16xø20cm. Cond.: G

3 Delen Jugendstil metaal
Startprijs 50 EUR

Drie delen Jugendstil ca. 1900; 1x asbak met luciferdooshouder, 1x blaker met luciferdooshouder en 1x koperen bloempot bewerkt met bloemen 12-13cm. Cond.: G

Inktstel, poes
Resultaat: 70 EUR

Art Deco inktstel met poes en inktpot, gemonteerd op grijs marmeren voet ca. 1930. Poes is gemaakt van compositie metaal 16x35x14cm. Cond.: G

Jugendstil fruitschaal op voet
Resultaat: 110 EUR

Jugendstil fruitschaal op voet van messing met mooie florale motieven 16xø25cm. Cond.: U

Pathefoon
Startprijs 100 EUR

Eikenhouten pathefoon (kastje met ingebouwde platenspeler) ca. 1920. Functioneel met spiegeltje, ingebouwde box, geslepen spiegel en parelrand. In goede originele staat 110x46x52cm. Cond.: G

Likeurkelder in harnasvorm
Resultaat: 30 EUR

Oude likeurkelder in de vomr van een ridder met metalen harnas. De schouderkappen zijn te opnenen waaronder glaasjes zijn verborgen. De borstplaat is te opnenen waarin zich de karaf bevindt 20e eeuw, ...

Hanglamp 1880
Startprijs 150 EUR

Oude Franse messing hanglamp 1e helft 20e eeuw met prachtig geslepen glazen lampekap in goede originele staat 60x22x12cm.

Messing kroonluchter
Startprijs 100 EUR

Oude barok messing kroonluchter Holland ca. 1920 met gepinde armen in zeer goede staat 45x46x46cm. Cond.: G

Gobelin met stang
Resultaat: 220 EUR

Antieke gobelin met stang, ca.1960, met Oosterse voorstelling van vele figuren. In goede originele staat. 166x127 cm.

Gestoken inktpot
Startprijs 220 EUR

Houtgesneden inktset ca. 1900 (Schwarzwald of Beieren) met kristallen inktpotjes. Voorstelling van een geit bij het hek 20x27x16cm. Cond.: G

WMF Messing ijsemmer
Resultaat: 35 EUR

W.M.F. (Duitsland) messing Jugendstil ijsemmer 33xø15cm. (deuk bij voet) Cond.: G

Petroleumlamp, vrouw
Resultaat: 110 EUR

Petroleumlamp ca. 1890 staand op compositie metalen vrouw op houten sokkel. Reservoir van groen glas in de handen, origineel 77cm. Cond.: G

Art Deco emmer + deksel
Resultaat: 50 EUR

Schitterende Art Deco koeler (voor bowl) ca. 1920, kopergeslagen in zeer goede staat 28x30x24cm. Cond.: G

Microscoop in kist
Startprijs 50 EUR

Microscoop ca. 1910 in originele kist met flesjes, glaasjes etc. Gemerkt Busch Rathenon Duitsland van gietijzer met messing 44x23x11cm. Cond.: G

Russische samovaar
Startprijs 40 EUR

Originele Russische samovaar met afvoer 20e eeuw vernikkeld in zeer goede staat 103x29xø21cm. Cond.: G

Godslamp 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Duitse metalen 18e eeuwse Godslamp met cherubijnkopjes in goede originele staat 26x22x24cm. Cond.: G