12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

1 Schilderij, landschap 1490
1 Schilderij, landschap

50 EUR

Schilderij, vuurboom 1489
Schilderij, vuurboom
Startprijs 40 EUR
Vogel 1479
Vogel

20 EUR

Ronald Noorman '79 1478
Ronald Noorman '79
Startprijs 20 EUR
Ets 1476
Ets

17 EUR

Kopergravure, bezoek 1454
Kopergravure, bezoek

15 EUR

Schilderij, lezende man 1450
Schilderij, lezende man
Startprijs 125 EUR
Schilderij 1442
Schilderij

165 EUR

Klein schilderij 1441
Klein schilderij
Startprijs 20 EUR
Ikoon, Maria braambos 1431
Ikoon, Maria braambos
Startprijs 150 EUR
Schilderij, stilleven, goudkleurige lijst 1429
Schilderij, stilleven, goudkleurige lijst

60 EUR

Schilderij, naar Verhoesen 1421
Schilderij, naar Verhoesen

55 EUR

F.V.C. '43, pastel waterlelies 1401
F.V.C. '43, pastel waterlelies

30 EUR

Jan Korthals, Venetië 1400
Jan Korthals, Venetië

21 EUR

Pendant vogels 1384
Pendant vogels

30 EUR

Indonesisch schilderij 1383
Indonesisch schilderij

300 EUR

Onduidelijk gesigneerd, water 1372
Onduidelijk gesigneerd, water

65 EUR

Schilderij, Eberhart 1352
Schilderij, Eberhart

40 EUR

Houtskool tekening 1328
Houtskool tekening
Startprijs 10 EUR
2 Reproducties 1327
2 Reproducties
Startprijs 20 EUR
Ets Derksen van Angelen 1304
Ets Derksen van Angelen

30 EUR

8 Etsen en prenten 1301
8 Etsen en prenten

30 EUR

P.A. Nijgh, dinkel 1285
P.A. Nijgh, dinkel

40 EUR

P.A. Nijgh, Usseler Es 1284
P.A. Nijgh, Usseler Es

40 EUR