Marcel Schelleben? 2000 eppreuve de artiste, lithografie op papier, stilleven met kruik 74x55cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, herder met schapen bij schaapskooi 27x19cm. Cond.: G
Anton Funke (Ruhrort 1869 - 1955 Haarlem), olieverf op paneel, moedereend met kroost 21x15,5cm. Cond.: G
Sierk Schröder '66 (Ambon Ned. Indië 1903 - ), tekening op papier, zittende vrouw 30x47cm. Cond.: G
Hans Lenteman, olieverf op linnen, berglandschap 40x50cm. Cond.: G
Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, naakte vrouw 14x20cm. Cond.: G
Alfons Mucha (1860 - 1939), map met 11 Jugendstil posters (pressfoto Praha 20e eeuw), reproducties op papier 61x43cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille '65, lithografie op papier, abstracte compositie (Nr 68/125) 53x41cm. Cond.: G
Ongesigneerd schilderij ca. 1880, olieverf op linnen, kippen met haan 57x49cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - ), olieverf op linnen, aan de plassen bij Nieuwkoop 40x50cm. Cond.: G
Bart ten Bruggencate 1997 (Buurse 1954 - ), olieverf op linnen, strandgezicht met branding 70x60cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille '75, lithografie op papier, vrouw met meloen (nr 91/100) 50x40cm. Cond.: G
De Vries ca. 1930, olieverf op linnen, riviergezicht met rietschuit 40x50cm. Cond.: G
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren Port St. Denis. Herkomst kunsthandel Roelofs 60x80cm. Cond.: U
Gesigneerd Gasteiger 1939, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 44x55cm. Cond.: G
Cornelis Westerbeek 1878 (Sassenheim 1844 - 1903 Den Haag), olieverf op linnen, dijk met 3 koeien (vroeg werk) 48x70cm. Cond.: G
Omgeving Nicolaas van Berchem (1620- 1683 Holland), gravure op papier, twee bokken (rechtsboven gemerkt "d") 13x10cm. Cond.: G
Jan Michels '92 (1908 - 1998), olieverf op linnen, abstracte compositie 100x80cm. Cond.: G
Manuel (pseudoniem van Arnout van Gilst) Den Haag 1898, olieverf op linnen, herder bij schaapskooi met schapen 40x50cm. Cond.: G