Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Stilleven, aardewerken kan
Resultaat: 70 EUR

Marcel Schelleben? 2000 eppreuve de artiste, lithografie op papier, stilleven met kruik 74x55cm. Cond.: G

Fedor van Kregten
Startprijs 250 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, herder met schapen bij schaapskooi 27x19cm. Cond.: G

Anton Funke
Resultaat: 140 EUR

Anton Funke (Ruhrort 1869 - 1955 Haarlem), olieverf op paneel, moedereend met kroost 21x15,5cm. Cond.: G

Houtskool Schreuder
Startprijs 400 EUR

Sierk Schröder '66 (Ambon Ned. Indië 1903 - ), tekening op papier, zittende vrouw 30x47cm. Cond.: G

Floor Looy, pastel
Startprijs 20 EUR

Floor Looy 1997 Almelo, pastel op papier, abstracte compositie 40x50cm. Cond.: G

Henk Dekker
Startprijs 650 EUR

Henk Dekker (Gouda 1897 - ), zeilschepen bij avond 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Hans Lenteman
Startprijs 100 EUR

Hans Lenteman, olieverf op linnen, berglandschap 40x50cm. Cond.: G

Anton Heyboer,
Startprijs 200 EUR

Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, naakte vrouw 14x20cm. Cond.: G

Wenzel Hollar, gravure
Startprijs 35 EUR

Wenzel Hollar Wenceslaus 1649 (1607 - 1677 Tjecholsowakije), gravure op papier. voorstelling David Teniers met vele figuren (vochtvlekken) Cond.: M

Map 11 lithografiën Alfons Mucha
Resultaat: 100 EUR

Alfons Mucha (1860 - 1939), map met 11 Jugendstil posters (pressfoto Praha 20e eeuw), reproducties op papier 61x43cm. Cond.: G

Corneille 65 litho
Startprijs 300 EUR

Guilliaume Corneille '65, lithografie op papier, abstracte compositie (Nr 68/125) 53x41cm. Cond.: G

Schilderij, pluimvee
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd schilderij ca. 1880, olieverf op linnen, kippen met haan 57x49cm. Cond.: G

A.J.Zwart
Startprijs 600 EUR

Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - ), olieverf op linnen, aan de plassen bij Nieuwkoop 40x50cm. Cond.: G

A.J. Mussert, kerk
Startprijs 40 EUR

A.J. Mussert ca. 1930 (kerk uit 1614), uiterst gedetailleerde tekening van bijzondere kwaliteit 9,3x16,8cm. Cond.: U

Bruggencate
Resultaat: 250 EUR

Bart ten Bruggencate 1997 (Buurse 1954 - ), olieverf op linnen, strandgezicht met branding 70x60cm. Cond.: G

Corneille 75 litho
Startprijs 300 EUR

Guilliaume Corneille '75, lithografie op papier, vrouw met meloen (nr 91/100) 50x40cm. Cond.: G

P. Dupont, Amsterdam gravure
Resultaat: 50 EUR

Pieter Dupont (Amsterdam 1870 - 1911 Hilversum), gravure op papier, stadsgezicht Amsterdam Nr. 35 44x19cm. Cond.: G

de Vries
Startprijs 120 EUR

De Vries ca. 1930, olieverf op linnen, riviergezicht met rietschuit 40x50cm. Cond.: G

Jan Rijlaarsdam, Parijs
Resultaat: 2.000 EUR

Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren Port St. Denis. Herkomst kunsthandel Roelofs 60x80cm. Cond.: U

Gasteiger
Resultaat: 70 EUR

Gesigneerd Gasteiger 1939, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 44x55cm. Cond.: G

Westerbeek, koeien op de dijk
Startprijs 300 EUR

Cornelis Westerbeek 1878 (Sassenheim 1844 - 1903 Den Haag), olieverf op linnen, dijk met 3 koeien (vroeg werk) 48x70cm. Cond.: G

Omgeving Nicolaas van Berchem
Resultaat: 25 EUR

Omgeving Nicolaas van Berchem (1620- 1683 Holland), gravure op papier, twee bokken (rechtsboven gemerkt "d") 13x10cm. Cond.: G

Jan Michels '92
Startprijs 300 EUR

Jan Michels '92 (1908 - 1998), olieverf op linnen, abstracte compositie 100x80cm. Cond.: G

Manuel, schaapskooi
Startprijs 350 EUR

Manuel (pseudoniem van Arnout van Gilst) Den Haag 1898, olieverf op linnen, herder bij schaapskooi met schapen 40x50cm. Cond.: G