Johan Buning (Verso), olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (H.M. Sa.....), olieverf op paneel, landschap met pad 40x25cm. Cond.: G
Johannes de Jong (Rotterdam 1864 - 1901), olieverf op linnen, boereninterieur met oma, moeder en kind 60x80cm. Cond.: R
Willem Noordijk (Schiedam 1887 - ), olieverf op linnen, gezicht op Beekbergen 50x80cm. Cond.: G
Bertus de Meij (Amsterdam 1915 - ), zwarte inkt op papier, Cervo talië 50x68cm. Cond.: G
Teun Nijkamp 1980, tekening of litho op papier, De presentatie I 32x46cm. Cond.: G
Anne Fransiscus Hartman 53 (Den Haag 1904 - ), olieverf op paneel, stilleven met beeldje en strobloemen 40x31cm. Cond.: G
Wilton, olieverf op linnen, Indonesisch portret met tropenhelm (verf laat los onderaan) 53x43cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd Indonesië, olieverf op linnen, vuurboom met figuren 45x60cm. Cond.: G
Sutjakno Kompoel, Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch dorpsgezicht met rivier 60x40cm. Cond.: G
Soewardja, olieverf op linnen, Indonesische vissers op zee 65x80cm. Cond.: G
Jan Cremer, drukwerk op zijde (texoprint), koeien langs de waterkant 62x56cm. Cond.: G
Sutjakno Kompoel Indonesië 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met ossenspan,45x35 cm.Cond.: G
Sutjakno Kompoel, Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesische havenplaats met schepen en ossenspan 60x40cm. Cond.: G
Harry, olieverf op linnen, Indonesisch naakt 50-er jaren 70x50cm. Cond.: R
Sutjakno Kompoel, Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met rijstvelden 45x35cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Indonesë 50-er jaren, olieverf op paneel, Indonesisch dorpsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Bert Henri Bolink (1876 - 1950 Enschede), pastel op papier, bomen met zonlicht 50x32cm. Cond.: G
Ru van Rossem (Origineel) (Amsterdam 1924 - 2007, diverse tentoonstellingen), gemengde techniek op papier, voorstelling van een Indische Zebu. Herkomst kunsthandel Borzo 70x50cm. Cond.: U
Joop Kropff (Den Haag 1892 - 1979), olieverf op paneel, landschap 24,5x14cm. Cond.: G
Willem Steelink Jr. (Amsterdam 1856 - 1928 Voorburg), aquarel op papier, herder met schapen 44x26cm. Cond.: U
Johannes Wernardus Bilders (1811 - 1890 Oosterbeek), verkocht in 2007 in Wenen, olieverf op paneel, Hollands landschap 62x41cm. Cond.: G
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, winters stadsgezicht met figuren 39x50cm. Cond.: G
Wilhelm Hambuchen (1869 - 1939 Duitsland), olieverf op linnen, Hollands havengezicht 60x80cm. Cond.: G