Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Johan Büning, stilleven
Startprijs 350 EUR

Johan Buning (Verso), olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x80cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd (H.M. Sa.....), olieverf op paneel, landschap met pad 40x25cm. Cond.: G

Schilderij, Jan de Jong
Startprijs 800 EUR

Johannes de Jong (Rotterdam 1864 - 1901), olieverf op linnen, boereninterieur met oma, moeder en kind 60x80cm. Cond.: R

Schilderij, Willem Noordijk
Startprijs 800 EUR

Willem Noordijk (Schiedam 1887 - ), olieverf op linnen, gezicht op Beekbergen 50x80cm. Cond.: G

Schilderij, de Mey
Startprijs 50 EUR

Bertus de Meij (Amsterdam 1915 - ), zwarte inkt op papier, Cervo talië 50x68cm. Cond.: G

Schilderij, Teun
Startprijs 20 EUR

Teun Nijkamp 1980, tekening of litho op papier, De presentatie I 32x46cm. Cond.: G

Schilderij, Hartman
Startprijs 170 EUR

Anne Fransiscus Hartman 53 (Den Haag 1904 - ), olieverf op paneel, stilleven met beeldje en strobloemen 40x31cm. Cond.: G

Schilderij, jongensportret
Startprijs 35 EUR

Wilton, olieverf op linnen, Indonesisch portret met tropenhelm (verf laat los onderaan) 53x43cm. Cond.: R

Schilderij, vuurboom
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd Indonesië, olieverf op linnen, vuurboom met figuren 45x60cm. Cond.: G

1 Schilderij, landschap
Resultaat: 50 EUR

Sutjakno Kompoel, Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch dorpsgezicht met rivier 60x40cm. Cond.: G

Schilderij, zeegezicht
Resultaat: 50 EUR

Soewardja, olieverf op linnen, Indonesische vissers op zee 65x80cm. Cond.: G

Jan Cremer, waterkant
Startprijs 125 EUR

Jan Cremer, drukwerk op zijde (texoprint), koeien langs de waterkant 62x56cm. Cond.: G

Indonesisch schilderij, ossenspan
Resultaat: 50 EUR

Sutjakno Kompoel Indonesië 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met ossenspan,45x35 cm.Cond.: G

Indonesisch schilderij, havenplaats
Resultaat: 50 EUR

Sutjakno Kompoel, Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesische havenplaats met schepen en ossenspan 60x40cm. Cond.: G

Indonesisch schilderij, naakt
Resultaat: 45 EUR

Harry, olieverf op linnen, Indonesisch naakt 50-er jaren 70x50cm. Cond.: R

Indonesisch schilderij, rijstvelden
Resultaat: 50 EUR

Sutjakno Kompoel, Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met rijstvelden 45x35cm. Cond.: G

Indonesisch schilderij, dorpsgezicht
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd Indonesë 50-er jaren, olieverf op paneel, Indonesisch dorpsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Pastel, B.H. Bolink
Startprijs 150 EUR

Bert Henri Bolink (1876 - 1950 Enschede), pastel op papier, bomen met zonlicht 50x32cm. Cond.: G

Schilderij, Ru van Rossem
Startprijs 450 EUR

Ru van Rossem (Origineel) (Amsterdam 1924 - 2007, diverse tentoonstellingen), gemengde techniek op papier, voorstelling van een Indische Zebu. Herkomst kunsthandel Borzo 70x50cm. Cond.: U

Joop Kropff
Resultaat: 225 EUR

Joop Kropff (Den Haag 1892 - 1979), olieverf op paneel, landschap 24,5x14cm. Cond.: G

Willem Steelink
Startprijs 1.500 EUR

Willem Steelink Jr. (Amsterdam 1856 - 1928 Voorburg), aquarel op papier, herder met schapen 44x26cm. Cond.: U

J.W. Bildus
Startprijs 1.700 EUR

Johannes Wernardus Bilders (1811 - 1890 Oosterbeek), verkocht in 2007 in Wenen, olieverf op paneel, Hollands landschap 62x41cm. Cond.: G

Jan Rijlaarsdam
Startprijs 2.500 EUR

Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, winters stadsgezicht met figuren 39x50cm. Cond.: G

Wilhelm Hambuchen
Startprijs 1.250 EUR

Wilhelm Hambuchen (1869 - 1939 Duitsland), olieverf op linnen, Hollands havengezicht 60x80cm. Cond.: G