Ring WG750/000 rondom bezet met diamant-baquettes ca.3.50 crt., TW/VSI, ø53, ca.4.6 gr.
Ring WG 585/000 met 16 briljanten bezet 0.80 crt. fancy blauw/SI en fancy-light yellow/ SI, ø54, 3.7 gr.
Ring WG/750/000 bezet met 9 diamant baquettes ca. 1.0crt.TW/SI, ø52, ca.4.1 gr.
Ring WG 585/000 met zwarte briljanten 0.75 crt. en briljanten 0.25 crt. W/SI/PI ø 55, 5.0 gr.
Ring GG 375/000 (9 krt.) deels zwart gerod. met 17 briljanten 0.25 crt., fancy-brown SI-PI, ø 54, 4.9 gr.
Ring GG 375/000 (9 krt.) deels zwart gerod. met diamantrozen 1.0 crt.fancy-brown SI-PI, ø 57, 3.0 gr.
Ring GG/WG 750/000 met 157 briljanten ca. 1.23 crt. W/SI, ø 55 6.9 gr.
Ring GG 585/000 bezet met een briljant (12pnt) ø 56, ca.2.04 gr.
Ring GG/WG 585/000 bezet met saffier en briljant. ø 52, ca.2.50 gr.
Ring GG 585/000, bezet met een briljant ( 35 pnt.) ø 60, ca. 4.20 gr.
Hoefnagel broche GG 585/000 bezet met een briljant 0.04 crt W/SI, L.45mm., ca. 1.65 gr.
Ring zilver925/000 rose verguld,bezet met donkere Boheemse granaten. ø 56, ca,3.9 gr.
Ring GG 585/000 bezet met briljanten (75 pnt) ø 50,ca. 2.93 gr.
3 Paar kweekparel oorstekers,peacock, grijs en wit ø 7-11.9 mm., ca. 6.6 gr.
Ring GG 14 krt.bezet met 3 pareltjes ø 51en een ring GG 18krt.bezet met 3 gefac.smaragdjes en 3 robijntjes, ø52. Beide ringen zijn buitenlands gekeurd, samen ca. 4.85 gr.