Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Strooiers
Startprijs 120 EUR

Paar Hollands zilveren strooiers MT: Tj. F. Landmeter Schoonhoven, jaarletter K: 1970 ca. 835/000 80gr. H.:10cm. Cond.: U

Zilveren taartschep
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren taartschep 835/000, MT: VK te Utrecht, jaarletter D: 1938 ca. 56gr. L.: 13cm. Cond.: U

2 Plated schalen
Resultaat: 25 EUR

Twee plated dienbladen 1e helft 20e eeuw 41x27cm. en 58x36cm. Cond.: G

Krist. flesje met zilv. voet/dop
Resultaat: 80 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop, voet en hals, Hollandse keur MT: H eind 1800 Cond.: G

Tasje met zilv. beugel en ketting
Startprijs 90 EUR

Kralentasje met zilveren beugel aan ketting, beugelbreedte 9.5 cm., Cond.:U

Zilveren schaaltje
Startprijs 80 EUR

Prachtig rond zilveren schaaltje, 33 gehalte buitenlands gekeurd. Rand is geheel fijn uitgewerkt.Staand op 3 bolpootjes.5xø15 cm., Cond.:U

Zilveren vis-opdiencouvert
Startprijs 275 EUR

Rijkelijk bewerkte prachtig zilveren visdiencouvert 925/000 Z1. Heften zijn bewerkt met florale ornamenten en putti aan het eind. Lengte mes ca. 30cm. Lengte vork ca. 27cm. gewicht ca. 309gr. Cond.: U

Zilveren cachet
Startprijs 70 EUR

Zilveren cachet 800/000, H.: 7cm. ca. 36gr. Cond.: U

Theepot Nederland zilver
Startprijs 450 EUR

Antiek Hollands zilveren trekpotje, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten 835/000 ca. 350gr. H.: 13cm. Cond.: U

Servies 7 delig+6 lepeltjes/vorkjes zilv.
Startprijs 3.200 EUR

Monumentaal Djokja zilveren uitgebreid theeservies; groot ovaal dienblad, theepot, melkkan, suikerpot, theezeef met lekbak, lepelvaas met bijbehorende theelepels en taartvorken. Totaal 13 stuks ca. 43...

Kristallen schaal, zilv, hengsel
Startprijs 125 EUR

Hollandse kristallen schaal met 835/000 zilveren hengsel met parelrand MT: JHMH Rennefeld Amsterdam, jaarletter M: 1922 ø26cm. Cond.: U

Zilveren beugeltas
Startprijs 100 EUR

Zilveren tasbeugel met kralentas en jasseronketting 2e gehalte grootkeur, jaarletter U: 1955, Schoonhoven MT: M2 18cm. Cond.: U

Zilveren beugel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren tasbeugel met dubbele jasseronketting ca. 67gr. 14cm. Cond.: U

Bijbel, zilv. slot
Startprijs 80 EUR

Antieke Hollandse bijbel uit 1874 met mooi zilveren slot, Groot keur MT: JB 835/000 Cond.: G

Fluwelen tas, zilv, beugel en ketting
Startprijs 120 EUR

Fluwelen tas met zilveren 835/000 beugel aan ketting, Jarletter: I:1918, MT.:onleesbaar. beugelbreedte 14 cm., Cond.:U

2 Kandelaars ronde voet zilv.
Startprijs 700 EUR

Paar mooie sterling zilveren tafelkandelaars 925/000 H.:24cm. øvoet: 11,5cm. Totaalgewicht ca. 637gr. Cond.: U

Zilveren Theepot
Startprijs 350 EUR

Hollands zilveren trekpotje met houten greep MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter M: 1896. 835/000 ca. 365gr. H.: 13cm. Cond.: U

Plated pronkschaaltje
Resultaat: 20 EUR

Plated opengewerkte schaal ca. 1900 gemerkt met de letter M, uitgewerkte naakt vrouwenportret 4xø22,5cm. Cond.: G

Karaf met zilv. voet, hals en ketting
Startprijs 100 EUR

Kristallen karaf op Hollands zilveren voet met zilveren verbindingsketting aan stop. H.34 cm., Zilveren voet behoeft reparatie. Cond.:R

Zilveren miniatuur gieter
Startprijs 80 EUR

Zilveren miniatuur tuingieter, buitenlandse makelij 925/000 3xø3cm. ca. 33gr. Cond.: U

Zilveren kan
Startprijs 150 EUR

Antiek Hollandse gegraveerd zilveren schenkkannetje MT: L&K Christiaan Lang, Jacob & Koops Rotterdam, jaarletter W: 1856. 835/000 ca. 147gr. H.: 11cm. Cond.: U

5 Deel divers
Startprijs 80 EUR

Vijf delen zilver o.a; schaaltje, pijpje en lepels Cond.: G

2 Zilv. horlogekettingen
Startprijs 65 EUR

Twee zilveren horlogekettingen 835/000; 1x ketting met kapittelslot en 1x met veerslot L.: ca. 26cm. Gewicht samen ca. 66gr. Cond.: U

Zilveren ketting
Resultaat: 50 EUR

Hollands zilveren chatelaine aan jasseronketting 835/000 ca. 38gr. Cond.: U