Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren mandje 20
Zilveren mandje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren bestek 13
Zilveren bestek

Resultaat:

850 EUR

Hollands zilv. tafelbel 9044
Hollands zilv. tafelbel
Startprijs 275 EUR
Zilveren Engels servies 9027
Zilveren Engels servies
Startprijs 650 EUR
Verkocht
6 (zilveren) Miniaturen 459
6 (zilveren) Miniaturen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4 Delen zilver 458
4 Delen zilver

Resultaat:

35 EUR

Zilveren loddereindoosje 455
Zilveren loddereindoosje
Startprijs 100 EUR
Vork + Lepel 454
Vork + Lepel
Startprijs 35 EUR
Verkocht
2 Suikerscheppen 453
2 Suikerscheppen

Resultaat:

25 EUR

4 Vorkjes 452
4 Vorkjes
Startprijs 35 EUR
5 Zilveren lepeltjes 451
5 Zilveren lepeltjes
Startprijs 50 EUR
5 Delen zilver 450
5 Delen zilver
Startprijs 60 EUR
4 Zilveren vorken 449
4 Zilveren vorken
Startprijs 60 EUR
2 Delen zilver 447
2 Delen zilver
Startprijs 130 EUR
Zilveren tabaksdoos 446
Zilveren tabaksdoos
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Zilv. scharenslijpkarretje 444
Zilv. scharenslijpkarretje

Resultaat:

85 EUR

Zilv. gevlochten pillendoosje 443
Zilv. gevlochten pillendoosje
Startprijs 50 EUR
Zilveren kruiwagen 441
Zilveren kruiwagen
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Ovaal zilveren pillendoosje 440
Ovaal zilveren pillendoosje

Resultaat:

50 EUR

Zilveren molen 439
Zilveren molen
Startprijs 150 EUR
Zilveren koets 438
Zilveren koets
Startprijs 80 EUR
6 Lepels & Vorken Christofle 436
6 Lepels & Vorken Christofle
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Plated deksel 435
Plated deksel

Resultaat:

50 EUR

Zilveren suikerschep 431
Zilveren suikerschep
Startprijs 20 EUR