Zilveren Art Nouveau 3-lichts kandelaars 925/000 29x11cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren mergboor 825/000, jaarletter B: 1836, MT: Joh. Curvers Rotterdam ca. 64gr. L.: 21cm. Cond.: U
Drie Hollands zilveren belegvorkjes, zware kwaliteit en van 1e gehalte 925/000, jaarletter G: 1991, MT: Kon. v. Kempen en Begeer. ca. 79gr. (samen), L.: 14cm. Cond.: U
Collier Aigner nr.A66389, L. 41cm., waaraan grijze en witte parels, 5cm., 33.8 gr. Voormalige verkoopprijs €199.-
Broche RG 585/000, ca. 1890, met 11 oud slijpsel diamanten, ca.0.30 crt. l.get.W-W/SI-PI, L.34 mm., 2.2 gr.
Art-deco broche WG/GG 585/000 met een oud slijpsel diamant 0.10 crt.,W/SI en 7 diamant rozen, L.43 mm., 3.2 gr.
5-Rijig parel collier aan een antiek 19e eeuws GG 14 krt.slot. L. ca. 39 cm.
Collier van jade bolletjes waartussen 14 bolletjes GG 585/000 slot GG, waaraan een hanger WG bezet met diamant. L.41-43 cm.
Hollands zilveren taartschep 835/000, jaarletter D: 1963, MT: Schijfsma zilversmederij Sneek ca. 71gr. 21cm. Cond.: U
Ovaal Hollands zilveren dienblad met parelrand, grootkeur 925/000, jaarletter J, minervakopje A: Amsterdam (is waarborgkantoor) ca. 582gr. 33x25cm. Cond.: U