13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

Schilderij naar A. Pieck 1422
Schilderij naar A. Pieck

550 EUR

Biedermeier Secretaire 4008
Biedermeier Secretaire

550 EUR

Houten beeld, putto 5136
Houten beeld, putto

520 EUR

Brons klokkenstel 3607
Brons klokkenstel

500 EUR

Engelse hoekkast 4005
Engelse hoekkast

500 EUR

Polshorloge GG 110
Polshorloge GG

450 EUR

Grote zilveren doos 295
Grote zilveren doos

450 EUR

J.F.Hoppenbrouwers 1107
J.F.Hoppenbrouwers

450 EUR

John Elzinga, Eernerwoude 1281
John Elzinga, Eernerwoude

450 EUR

Klok met console 3537
Klok met console

450 EUR

Lederen armstoel 4090
Lederen armstoel

450 EUR

2 Bronzen wandarmen, putti 5105
2 Bronzen wandarmen, putti

450 EUR

6 Delen Fayence Italië 6013
6 Delen Fayence Italië

450 EUR

Omvangrijk theeservies 6259
Omvangrijk theeservies

450 EUR

Corneille sculptuur, kat 1192
Corneille sculptuur, kat

440 EUR

Kolompendule 3582
Kolompendule

425 EUR

2 Chinese knobbelvazen 1880 6377
2 Chinese knobbelvazen 1880

425 EUR

Ring, 42 briljanten 4
Ring, 42 briljanten

400 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuw 1001
Ongesigneerd 17e-18e eeuw

400 EUR

Bijbel 2076
Bijbel

400 EUR

Kolompendule, Boulle stijl 3620
Kolompendule, Boulle stijl

400 EUR

Franse pendule, beschilderd 3665
Franse pendule, beschilderd

400 EUR

Engels kabinet 4014
Engels kabinet

400 EUR

Trekpot 18e eeuw, A'dams bont 6026
Trekpot 18e eeuw, A'dams bont

400 EUR